^Zpět nahoru

logo

Minerál. V povědomí většiny z nás kámen, který pracně dolujeme z hlubin naší matky Země. Maximálně ho registrujeme jako složku nějakého výživového doplňku nebo vody vyvěrající v pramenech lázeňských měst. Málokdo ví, že tyto vzácné složky jsou mnohdy obsaženy i v rostlinách. Tyto látky mají významné místo v péči o imunitu a zdraví našeho organismu.


Velmi důležitým zdrojem minerálů jsou usazeniny, které jsou v zemi uloženy už od dob, kdy se naše planeta vlastně teprve rodila. Vyskytují se hlavně v místech, kde se v pravěku rozkládaly deštné pralesy. Nejnovější výzkumy ukázaly, že jedinečné vlastnosti těchto minerálů organického původu jsou významným pomocníkem při péči o zdraví.

Najít ideální směs minerálů, která by poskytla svou léčivou moc v optimální rovnováze, je velmi obtížné. Jednou takovou směsí je Jurassic Minerals +. Jedná se o přípravek na bázi sirupu, který neobsahuje žádné konzervanty nebo chemická barviva. Minerály obsažené v tomto přípravu jsou v koloidní formě. Znamená to, že jsou velmi malých rozměrů a pronikají tak lépe přes membránu buněk. Ovlivňují zdraví organismu už od samotného základu. Koloidní znamená rozptýlené. Je to, jako byste minerál rozdrtili na tam droboulinké částečky, že se snadno dostanou přes hustou stěnu buněk. Koloidy jsou všude kolem nás. Možná už jste slyšeli o velmi prospěšném koloidním stříbře, což je také minerál rozptýlený v destilované vodě. Ale koloidy tvoří například mlhu, mraky, pivní pěnu, nebo zpěněnou pastu, či jogurt apod.


Jurské minerály mají mnohostranné využití. Z diskusí na internetu je patrné, že koloidní minerály ocení výrazněji lidé starší, kteří zaznamenávají pro ně viditelnější účinky. Například si chválí život bez chřipek a viróz, pozitivnější náladu, ubývá jim bolestí, přibývá energie apod. Koloidní minerály ocení ale lidé každého věku, trpící neurózami a depresemi. Na koloidní minerály si není možné vybudovat závislost a jejich čistě přírodní složení nezatěžuje organismus žádnou chemií. Minerály, které tělo nevyužije, jednoduše vyloučí močí a potem. S Jurrasic Minerals+ lze bojovat i proti mnoha dalším civilizačním chorobám, jako jsou nemoci kardiovaskulárního systému nebo cukrovka. Podporují pevnost kostí, pomáhají v boji proti premenstruačnímu syndromu nebo například při hormonální nerovnováze. Mnohé stopové prvky mají i antivirové a antimykotické účinky. Je to jen malý vzorek nepříjemných potíží, které tento minerální přípravek pomáhá potírat. Navíc má jednu jedinečnou vlastnost. Kromě léčivých účinků velmi dobře chutná. Jemná chuť mučenky ve spojení s přírodní kyselinou citronovou způsobí, že přípravek budou s oblibou konzumovat i děti.

Vitamínový přípravek Jurrasic Minerals + je ideálním prostředkem, jak dosáhnout posílení organismu. Efektivní, účinný, příjemný. Bohatství pravěku ukryté v lahvičce, které stojí za to vyzkoušet.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena