^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Minerál. V povědomí většiny z nás kámen, který pracně dolujeme z hlubin naší matky Země. Maximálně ho registrujeme jako složku nějakého výživového doplňku nebo vody vyvěrající v pramenech lázeňských měst. Málokdo ví, že tyto vzácné složky jsou mnohdy obsaženy i v rostlinách. Tyto látky mají významné místo v péči o imunitu a zdraví našeho organismu.


Velmi důležitým zdrojem minerálů jsou usazeniny, které jsou v zemi uloženy už od dob, kdy se naše planeta vlastně teprve rodila. Vyskytují se hlavně v místech, kde se v pravěku rozkládaly deštné pralesy. Nejnovější výzkumy ukázaly, že jedinečné vlastnosti těchto minerálů organického původu jsou významným pomocníkem při péči o zdraví.

Najít ideální směs minerálů, která by poskytla svou léčivou moc v optimální rovnováze, je velmi obtížné. Jednou takovou směsí je Jurassic Minerals +. Jedná se o přípravek na bázi sirupu, který neobsahuje žádné konzervanty nebo chemická barviva. Minerály obsažené v tomto přípravu jsou v koloidní formě. Znamená to, že jsou velmi malých rozměrů a pronikají tak lépe přes membránu buněk. Ovlivňují zdraví organismu už od samotného základu. Koloidní znamená rozptýlené. Je to, jako byste minerál rozdrtili na tam droboulinké částečky, že se snadno dostanou přes hustou stěnu buněk. Koloidy jsou všude kolem nás. Možná už jste slyšeli o velmi prospěšném koloidním stříbře, což je také minerál rozptýlený v destilované vodě. Ale koloidy tvoří například mlhu, mraky, pivní pěnu, nebo zpěněnou pastu, či jogurt apod.


Jurské minerály mají mnohostranné využití. Z diskusí na internetu je patrné, že koloidní minerály ocení výrazněji lidé starší, kteří zaznamenávají pro ně viditelnější účinky. Například si chválí život bez chřipek a viróz, pozitivnější náladu, ubývá jim bolestí, přibývá energie apod. Koloidní minerály ocení ale lidé každého věku, trpící neurózami a depresemi. Na koloidní minerály si není možné vybudovat závislost a jejich čistě přírodní složení nezatěžuje organismus žádnou chemií. Minerály, které tělo nevyužije, jednoduše vyloučí močí a potem. S Jurrasic Minerals+ lze bojovat i proti mnoha dalším civilizačním chorobám, jako jsou nemoci kardiovaskulárního systému nebo cukrovka. Podporují pevnost kostí, pomáhají v boji proti premenstruačnímu syndromu nebo například při hormonální nerovnováze. Mnohé stopové prvky mají i antivirové a antimykotické účinky. Je to jen malý vzorek nepříjemných potíží, které tento minerální přípravek pomáhá potírat. Navíc má jednu jedinečnou vlastnost. Kromě léčivých účinků velmi dobře chutná. Jemná chuť mučenky ve spojení s přírodní kyselinou citronovou způsobí, že přípravek budou s oblibou konzumovat i děti.

Vitamínový přípravek Jurrasic Minerals + je ideálním prostředkem, jak dosáhnout posílení organismu. Efektivní, účinný, příjemný. Bohatství pravěku ukryté v lahvičce, které stojí za to vyzkoušet.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak zatočit s únavou, vyčerpaností a stresem

Ráno vstáváte a cítíte se jako po noční šichtě místo odpočinku? Nebo ráno vstanete a jste plní energie, ale po pár hodinách byste šli nejraději zase odpočívat? Každý stres a rozrušení vás vytáčí už do obrátek, nebo propadáte pocitu zoufalství, že už toho snad víc nezvládnete? Se vším se dá bojovat a hlavně vítězit. Mít více energie a výdrže, být psychicky vyrovnanější a odolnější.

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

Upoutávky

Sušáky na prádlo už nejsou jako dřív!

Sušák Gimi Dinamik – hit letošního podzimu.

Se sušením prádla na prosluněné zahradě máme s příchodem podzimu utrum. A nám nezbývá nic jiného, než se spolehnout na ověřené domácí pomocníky, jakými jsou sušáky na prádlo. Každému z nás se vybaví to nepřeberné množství špatně usušeného prádla, které je obvykle dáno tím, že náš sušák nemá dostatečnou kapacitu k sušení větších kusů prádla nebo jen chatrnou konstrukcí sušáku, který nesnese větší zatížení. Ano, mohl by to být zcela fádní a nudný podzim plný zatuchlého prádla, kdyby se ve světě sušáků na prádlo už dávno nepřihodilo něco nevídaného a italský výrobce Gimi nepřišel se svým vysouvacím sušákem na prádlo Gimi Dinamik.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena