^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Práce, spěch, stres. Průvodní jevy dnešní doby. Snaha stihnout v co nejkratší době co nejvíc úkolů. I sport, který sloužil původně jako regenerace pro tělo i duši, se stává hnacím motorem za co nejlepšími výsledky. Tělo pak reaguje ztrátou energie, nejrůznějšími chorobami (poruchy srdečního rytmu, vysoký tlak, mozkové příhody). Když něco podobného nastane, obvykle bývá na změnu životního stylu pozdě.


Nejúčinnější bývá prevence. Začít dříve, než se problémy vyskytnou. Jedním z prvních kroků, kterými lze začít, je snižování váhy. Rozumný jídelníček, kde budou v rovnováze všechny potřebné složky. Mnozí mají tendenci radikálně si snižovat porce, popřípadě jídlo vynechávat úplně. Sice dochází ke ztrátě hmotnosti, ale také úbytku svalové hmoty a vitamínů. Tělo má pak tendenci velmi rychle ztracenou váhu nabrat zpět a k tomu ještě něco navíc. Reaguje rovněž ztrátou vlasů nebo nejrůznějšími zažívacími potížemi. O složení redukčního jídelníčku je proto vhodné poradit se s odborníkem. Vyváženě pestrou stravu je možné doplnit i nejrůznějšími vitamínovými doplňky, které nahradí alespoň v začátcích ztracenou energii, než si tělo na nové stravovací návyky zvykne.  Rovněž obsahují vitamíny, které mohou i v nejvyváženější dietě chybět. Neznamená to ovšem, že nahradí pestrou stravu a člověk zhubne pouze po jejich užívání

Další fází zlepšování fyzické kondice je pohyb.  V této oblasti platí, více než kde jinde, že je třeba jednat rozumně. Variantu fyzické zátěže volíme vždycky s ohledem na aktuální zdravotní stav. Mnoho lidí se snaží v rámci hubnutí nakládat si co největší dávky. Začnou běhat kilometry, v posilovně se snaží zvedat co nejtěžší činky. Chyba. Postupovat se musí obezřetně, pomalu a tak, abychom si neublížili.


V neposlední řadě je nutno zařadit do života i odpočinek. Organismus, který se namáhá, musí také regenerovat. Jednak klasicky odpočívat, kdy vypneme, uložíme se do lehátka, bazénu nebo na masážní lehátko. Velmi důležitá je i hloubková regenerace, kdy dochází k obnově samotného buněčného systému. Pro tento účel volíme vhodné doplňky stravy, jejichž složky pronikají přes buněčné membrány až do jádra a obnovují organismus od jeho samotné podstaty.

Zregenerované, odpočaté tělo přináší větší možnosti, jak si aktivně užívat život se vším, co přináší. A se všemi, kteří vás mají rádi.

Komentáře   

#1 ponda 2017-06-13 21:30
Slova klasika: "Tělo má jít do hrobu zhuntovaný".
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Proč pít čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny

Čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce a zeleniny obsahuje maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších zdraví prospěšných látek, které z ovoce můžete získat. Jakákoli úprava tyto látky znehodnocuje. Reklamy na džusy jsou sice krásné a působivé, ale čerstvá šťáva je vždycky lepší a zdravější, než cokoli konzervovaného, ať už k tomu výrobce připíše cokoli.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Selský dvůr

Jedno moudré arabské přísloví praví, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Blízkost krásných a majestátných zvířat je povznášející, inspirující a v sedle se jednoduše zapomíná na všechny starosti a problémy všedního dne. Vítr ve vlasech a impozantní zvíře pod sebou – pocit, který nic a nikdo nenahradí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena