^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Repasovaný počítač Dell GX780 vhodný i pro silnou herní nástavbu

Hledáte kvalitní, silný, rychlý a přitom velmi tichý počítač? Repasovaný počítač Dell GX780 hravě zvládne aplikace vyžadující víc operační paměti a jednodušší nebo starší hry. Vhodný je pro využití doma, pro celou rodinu, ale i v kancelářích, pro náročnější provoz. Počítač můžete rozšířit o další komponenty i na výkonný herní počítač, na kterém budete moci hrát i nejnovější PC hry. Cena je 6.490,- Kč a záruka 12 měsíců.

Práce, spěch, stres. Průvodní jevy dnešní doby. Snaha stihnout v co nejkratší době co nejvíc úkolů. I sport, který sloužil původně jako regenerace pro tělo i duši, se stává hnacím motorem za co nejlepšími výsledky. Tělo pak reaguje ztrátou energie, nejrůznějšími chorobami (poruchy srdečního rytmu, vysoký tlak, mozkové příhody). Když něco podobného nastane, obvykle bývá na změnu životního stylu pozdě.


Nejúčinnější bývá prevence. Začít dříve, než se problémy vyskytnou. Jedním z prvních kroků, kterými lze začít, je snižování váhy. Rozumný jídelníček, kde budou v rovnováze všechny potřebné složky. Mnozí mají tendenci radikálně si snižovat porce, popřípadě jídlo vynechávat úplně. Sice dochází ke ztrátě hmotnosti, ale také úbytku svalové hmoty a vitamínů. Tělo má pak tendenci velmi rychle ztracenou váhu nabrat zpět a k tomu ještě něco navíc. Reaguje rovněž ztrátou vlasů nebo nejrůznějšími zažívacími potížemi. O složení redukčního jídelníčku je proto vhodné poradit se s odborníkem. Vyváženě pestrou stravu je možné doplnit i nejrůznějšími vitamínovými doplňky, které nahradí alespoň v začátcích ztracenou energii, než si tělo na nové stravovací návyky zvykne.  Rovněž obsahují vitamíny, které mohou i v nejvyváženější dietě chybět. Neznamená to ovšem, že nahradí pestrou stravu a člověk zhubne pouze po jejich užívání

Další fází zlepšování fyzické kondice je pohyb.  V této oblasti platí, více než kde jinde, že je třeba jednat rozumně. Variantu fyzické zátěže volíme vždycky s ohledem na aktuální zdravotní stav. Mnoho lidí se snaží v rámci hubnutí nakládat si co největší dávky. Začnou běhat kilometry, v posilovně se snaží zvedat co nejtěžší činky. Chyba. Postupovat se musí obezřetně, pomalu a tak, abychom si neublížili.


V neposlední řadě je nutno zařadit do života i odpočinek. Organismus, který se namáhá, musí také regenerovat. Jednak klasicky odpočívat, kdy vypneme, uložíme se do lehátka, bazénu nebo na masážní lehátko. Velmi důležitá je i hloubková regenerace, kdy dochází k obnově samotného buněčného systému. Pro tento účel volíme vhodné doplňky stravy, jejichž složky pronikají přes buněčné membrány až do jádra a obnovují organismus od jeho samotné podstaty.

Zregenerované, odpočaté tělo přináší větší možnosti, jak si aktivně užívat život se vším, co přináší. A se všemi, kteří vás mají rádi.

Komentáře   

#1 ponda 2017-06-13 21:30
Slova klasika: "Tělo má jít do hrobu zhuntovaný".
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena