^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tipy a triky na líčení očí

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.

Elektrická 2-fázová odsávačka mléka Swing od švýcarského výrobce Medela patří mezi nejoblíbenější odsávačky na našem trhu. Tato výkonná odsávačka je díky 2-fázovému principu sání (napodobení sacího rytmu miminka = 1. rychlá fáze stimulační, 2. pomalá fáze odsávací) vysoce účinná a současně šetrná k prsní tkáni. Samozřejmostí je možnost nastavení vakua, aby bylo odsávání příjemné. Aktivní maminky mohou tuto malou odsávačku zabalit sebou do kabelky a kdekoli použít i na tužkové baterie.


Odsávačky mateřské mléka jsou pro maminky velikým pomocníkem v období kojení. Mohou pomoci v každé situaci: pro odsátí přebytku mléka, aby byly prsy dostatečně vyprázdněné a předešlo se tak případnému zánětu; Pro vytváření zásob k zamrazování mléka; Pro podporu stimulace laktace v případě nedostatečné tvorby mléka; Pro úlevu citlivých/poraněných bradavek z kojení; Pokud se kojení z nějakého důvodu nedaří (císařský řez, separace matky a dítěte, apod.), poslouží odsávačka k pravidelné stimulaci mléčné žlázy tzn. produkci nenahraditelného mateřské mléka.


Na trhu je nabízeno mnoho typů odsávaček: manuální odsávačky, elektrické odsávačky, odsávačky na jedno prso, odsávačky na dvě prsa, odsávačky 1-fázové, odsávačky 2-fázové. Jak správně vybrat tu pravou odsávačku? Před nákupem si musíme zodpovědět nejdůležitější otázku: Jak často budu odsávat? Příležitostně a nebo denně. Pro příležitostné odsávání postačí manuální odsávačka. Pro denní použití je vhodná elektrická. Pokud víme, že budeme odsávat opravdu dlouhou dobu a nebo téměř kojit nebudeme, tak je nejvhodnější variantou odsávačka na dvě prsa. Technologii 2-fázového odsávání, která věrně napodobuje sací rytmus miminka uvedla na trh jako první společnost Medela na základě dlouholetých výzkumů a právě tyto odsávačky patří mezi nejefektivnější a nejšetrnější k prsní tkáni.

V případě dočasného řešení problému se také nabízí možnost zapůjčení profesionální výkonné odsávačky.


Až do 31.5.2017 si můžete o odsávačku zahrát ve facebookové soutěži.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena