^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Elektrická 2-fázová odsávačka mléka Swing od švýcarského výrobce Medela patří mezi nejoblíbenější odsávačky na našem trhu. Tato výkonná odsávačka je díky 2-fázovému principu sání (napodobení sacího rytmu miminka = 1. rychlá fáze stimulační, 2. pomalá fáze odsávací) vysoce účinná a současně šetrná k prsní tkáni. Samozřejmostí je možnost nastavení vakua, aby bylo odsávání příjemné. Aktivní maminky mohou tuto malou odsávačku zabalit sebou do kabelky a kdekoli použít i na tužkové baterie.


Odsávačky mateřské mléka jsou pro maminky velikým pomocníkem v období kojení. Mohou pomoci v každé situaci: pro odsátí přebytku mléka, aby byly prsy dostatečně vyprázdněné a předešlo se tak případnému zánětu; Pro vytváření zásob k zamrazování mléka; Pro podporu stimulace laktace v případě nedostatečné tvorby mléka; Pro úlevu citlivých/poraněných bradavek z kojení; Pokud se kojení z nějakého důvodu nedaří (císařský řez, separace matky a dítěte, apod.), poslouží odsávačka k pravidelné stimulaci mléčné žlázy tzn. produkci nenahraditelného mateřské mléka.


Na trhu je nabízeno mnoho typů odsávaček: manuální odsávačky, elektrické odsávačky, odsávačky na jedno prso, odsávačky na dvě prsa, odsávačky 1-fázové, odsávačky 2-fázové. Jak správně vybrat tu pravou odsávačku? Před nákupem si musíme zodpovědět nejdůležitější otázku: Jak často budu odsávat? Příležitostně a nebo denně. Pro příležitostné odsávání postačí manuální odsávačka. Pro denní použití je vhodná elektrická. Pokud víme, že budeme odsávat opravdu dlouhou dobu a nebo téměř kojit nebudeme, tak je nejvhodnější variantou odsávačka na dvě prsa. Technologii 2-fázového odsávání, která věrně napodobuje sací rytmus miminka uvedla na trh jako první společnost Medela na základě dlouholetých výzkumů a právě tyto odsávačky patří mezi nejefektivnější a nejšetrnější k prsní tkáni.

V případě dočasného řešení problému se také nabízí možnost zapůjčení profesionální výkonné odsávačky.


Až do 31.5.2017 si můžete o odsávačku zahrát ve facebookové soutěži.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Hlídáme si peněženky?

Podle průzkumů jsme si zvykli nakupovat ve slevách a nejrůznějších akcích a mezi naši oblíbenou literaturu patří aktuální akční letáky. Nestydíme se přiznat, že plesové šaty jsou z výprodeje v outletové pobočce, dokonce se mezi sebou trumfujeme, kdo co koupil levněji. Slevy jsou náš snad už národní koníček a někteří z nás se vyhýbají tomu, aby koupili cokoli „za plnou cenu“ – sleva jedna koruna je přece taky sleva.

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Sportovní potřeby Jksport.cz

Fyzická aktivita je pro každého z nás důležitá z mnoha důvodů. Udržuje naše tělo v kondici a přispívá k celkově lepšímu zdravotnímu stavu těla. Ale zároveň napomáhá i k větší psychické pohodě. Ať už máte své oblíbené sportovní aktivity, nebo stále ještě hledáte, co vás bude bavit a motivovat k častějšímu pohybu, na stránkách internetového obchodu JKsport.cz najdete spoustu inspirace, náčiní a pomůcek pro celou škálu aktivit pro děti i dospělé. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena