^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Když jsem se poprvé dozvěděla o Trdlohrátkách, běželo mi hlavou - přesně to chci pro svoje dítě. A protože se mi s narozením mého synka hodně změnily priority a s tím se pojilo i hledání nových cest a způsobu seberealizace, s radostí jsem využila nabízené možnosti stát se nejen účastnicí, ale rovnou se v Trdlohrátkách realizovat a dát jim kus sebe. Tak jsem se stala lektorkou.


Rozhodnutí padlo v podstatě hned, přesvědčil mě program sám a v nemalé míře i osobnost Lenky, autorky projektu. Až mě překvapilo, jak snadné bylo se s Trdlohrátkami ztotožnit a stát se trdlohrátkovou tetou, hodně k tomu přispěla velikánská podpora jak od autorky, tak od ostatních lektorek, ta ostatně stále vzájemně trvá.

Trdlohrátky jsou pro mě stále především zábava, a zároveň velká výzva. Program je velice dobře propracovaný, a přesto je v něm prostor pro „vyjádření“ osobnosti nejen lektorky, ale především dětí, o které hlavně jde, díky tomu je také každá hodina, i každý kurz něčím jiný.


Trdlohrátky mi hodně pomohly najít samu sebe, mně i mému synovi velice rozšířily obzory, daly nám spoustu nových přátel… a díky nově navázaným kontaktům jsem se posléze dostala i k možnosti udělat další veliký krok ve vlastní seberealizaci a stala jsem se hrdou majitelkou Obchůdku Sluníčko. Ten se pro mě stal další obrovskou výzvou, dostala se mi do rukou zavedená, ale stagnující firma, mou ambicí je udělat z ní místo, kam se zákaznice a zákazníci budou rádi a často vracet, ať už za nákupy, ale i pro radu nebo jen tak popovídat… :)

Dana Slámová, certifikovaná lektorka Trdlohrátek a majitelka Obchůdku Sluníčko Pardubice

PS: všechny, koho myšlenka Trdlohrátek zaujala, chce si udělat lepší představu nebo se jen se svými dětmi příjemně pobavit a užít si hezké odpoledne, srdečně zvu na 2. Ročník TrdloDne, který se uskuteční 1.7.2017 od 14.30 v Pardubicích v Tyršových sadech.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jiná generace

Včera jsme naší dceři zakázali počítač. Na jeden jediný večer. Neuvěřitelné, přežila to. Ale dvě hodiny s námi seděla v obývacím pokoji, nepokrytě vzdychala a na naše úsměvy reagovala slovy: „No tak ale vy jste jiná generace, vy tomu nerozumíte“.

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

Upoutávky

Moje Mlsání – zdravé dobroty v krabičkách na míru

Mlsáte rádi? Kdo by ne, že? Sladké, slané, teplé, studené. V každém skupenství se najdou dobroty, které potěší jak chuťové pohárky, tak i duši každého mlsouna. Ne vždycky jsou ale dobrůtky příliš zdravé. Přemíra cukru, tuků, barviv a jiných přidaných látek dělá z mlsání mnohdy rizikovou činnosti. A pokud už najdete něco zdravého, zase to nemá tu správnou chuť. Internetový obchod Moje Mlsání objevil unikátní kombinaci zdravých potravin a skvělé chuti, která zláká k ochutnání i největšího zastánce zdravé výživy. Navíc má každý zákazník možnost poskládat si svou krabičku dobrot přesně podle svého přání. Na výběr jsou celkem čtyři druhy dobrot.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena