^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Návody na háčkované medvídky

 Rádi tvoříte? Máme pro vás tip na výborně a jednoduše zpracované návody na háčkované medvídky. Háčkovaní medvídci jsou oblíbenou hračkou dětí, ale také výbornou relaxací pro maminky, tety, babičky..., když je tvoří. Vyznat se v mračnu nejrůznějších návodů a zjistit, který bude ten pravý, není snadné. Přece jen zjistit v půlce rozdělané hračky, že tudy cesta nevede, je minimálně nepříjemnost. Proto je lepší volit návody, které jsou prověřené a připravené do dokonale jednoduché a přehledné podoby a stojí pár korun.

Když jsem se poprvé dozvěděla o Trdlohrátkách, běželo mi hlavou - přesně to chci pro svoje dítě. A protože se mi s narozením mého synka hodně změnily priority a s tím se pojilo i hledání nových cest a způsobu seberealizace, s radostí jsem využila nabízené možnosti stát se nejen účastnicí, ale rovnou se v Trdlohrátkách realizovat a dát jim kus sebe. Tak jsem se stala lektorkou.


Rozhodnutí padlo v podstatě hned, přesvědčil mě program sám a v nemalé míře i osobnost Lenky, autorky projektu. Až mě překvapilo, jak snadné bylo se s Trdlohrátkami ztotožnit a stát se trdlohrátkovou tetou, hodně k tomu přispěla velikánská podpora jak od autorky, tak od ostatních lektorek, ta ostatně stále vzájemně trvá.

Trdlohrátky jsou pro mě stále především zábava, a zároveň velká výzva. Program je velice dobře propracovaný, a přesto je v něm prostor pro „vyjádření“ osobnosti nejen lektorky, ale především dětí, o které hlavně jde, díky tomu je také každá hodina, i každý kurz něčím jiný.


Trdlohrátky mi hodně pomohly najít samu sebe, mně i mému synovi velice rozšířily obzory, daly nám spoustu nových přátel… a díky nově navázaným kontaktům jsem se posléze dostala i k možnosti udělat další veliký krok ve vlastní seberealizaci a stala jsem se hrdou majitelkou Obchůdku Sluníčko. Ten se pro mě stal další obrovskou výzvou, dostala se mi do rukou zavedená, ale stagnující firma, mou ambicí je udělat z ní místo, kam se zákaznice a zákazníci budou rádi a často vracet, ať už za nákupy, ale i pro radu nebo jen tak popovídat… :)

Dana Slámová, certifikovaná lektorka Trdlohrátek a majitelka Obchůdku Sluníčko Pardubice

PS: všechny, koho myšlenka Trdlohrátek zaujala, chce si udělat lepší představu nebo se jen se svými dětmi příjemně pobavit a užít si hezké odpoledne, srdečně zvu na 2. Ročník TrdloDne, který se uskuteční 1.7.2017 od 14.30 v Pardubicích v Tyršových sadech.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - kožená pánská peněženka na řetězu

Když chcete muže obdarovat něčím mužným, praktickým, co ho zaručeně potěší a využije, pak je kožená peněženka ideální volba. Vyzkoušeli jsme koženou pánskou peněženku značky Always Wild a po pár týdnech používání jsme stejně nadšení, jako na začátku. Výborně zabalená tak, aby se jí po cestě od výrobce ze zahraničí k českému prodejci Penezenky-ahal.cz a od prodejce k vám domů, nic nestalo, aby řetěz nepoškrábal kůži apod. Kůže je jemně zpracovaná, barva běžová s nádechem pískové. Kůže jako přírodní materiál, navíc evokující dobu kovbojů, drsné přírodní podmínky... k mužům skvěle sedí.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena