^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.


Internetový obchod Doplnky-bydleni.cz nabízí pestrý výběr všeho, co se při zařizování domácnosti nebo aktualizaci výzdoby interiéru může hodit.

Pokud se chystáte zařizovat nový byt nebo dům, je dobré promyslet předem styl a trochu to sjednotit. Čím jednodušší bude základní vybavení a výzdoba, tím hravější pak můžete být při výběru doplňků do domácnosti a na každé roční období poupravit výzdobu, aby vám nezevšedněla.


Barvy stěn by měly být spíše světlejší. Vhodnější je vymalovat všude bíle a barvu použít jen na jednu, dvě stěny v místnostech. Místnosti jsou pak už na první dojem mnohem živější, navíc se dá s barvami bezvadně pracovat i třeba v rámci optického zvětšování nebo naopak zmenšování prostoru. Nezanedbatelným kouskem každého domova jsou garnýže. Často bereme to, co je po ruce. Ale jde o docela velký doplněk interiéru, který může celému stylu uškodit, když bude špatně zvolený. Vybírat můžete z celé řady materiálů i provedení. Kovové, dřevěné, plastové, imitace dřeva nebo kovu, mini i velkých rozměrů, kolejnicové na žabky nebo navlékací na kroužky...


Dnes je i většina oken v domácnosti vybavená žaluziemi a část lidí nepoužívá záclony a závěsy na oknech vůbec, nebo jen na některých. Je to škoda, protože krásná záclona dodává interiéru kouzlo a větší hřejivost. Navíc žaluzie (i otevřené) ubírají na slunečním světle a když je přes den úplně vytáhnete, místnost je výrazně světlejší. Záclony kusové už nemusíte nijak upravovat, stačí pověsit. Většinou jsou nějak vykrojené, aby se zvýšil dekorativní efekt. Můžete vybírat z bílých i ze záclon s barvami. Nebo například do dětského pokoje pro kluky se výborně hodí záclona s fotbalovým motivem. Metrážové záclony mají uvedené ceny za metr šířky. Výšku, tedy od shora dolů, už mají danou a vidíte ji vždy v centimetrech v popisu každé záclony. Záclony si pak můžete doma obšít, nebo využít nabídku e-shopu a nechat si je zaslat už obšité.


Obšít si můžete nechat i závěsy, které najdete v nabídce v rubrice Dekorační látky. Tyto látky můžete použít i třeba jako přehozy na postele, nebo do skříněk místo dvířek. V dětských pokojích někdy závěs umožní větší soukromí, zvlášť, když pokoj sdílí chlapec a děvče. To je pak velké plus pro vzájemné vztahy a soužití.


Dnes dostupné rolety jsou díky moderním technologiím i materiálům dokonalým pomocníkem. Bambus je odolný, výborně vytěsňuje světlo. Rolety snadno připevníte na okna buď oboustrannou lepící páskou nebo nastavitelným hákem, který se na okno nasune, takže není třeba žádné vrtání apod. Roletu máte na okně připevněnou za pár minut a například v malých prostorách, kde je každý centimetr prostoru drahocenný, jsou mnohem vhodnější, než například závěs, který přece jen část prostoru ukrojí.

Pokud si budete záclony a další textil obšívat sami, budou se hodit produkty z rubriky Galanterie. A samozřejmě nejen na to. Nitě, vyšívací příze, zipy, nažehlovačky, knoflíky, krajky a mnoho dalšího využijete k nezbytným úpravám, přešívání a zašívání, ale i ke kreativní tvorbě vlastní nebo vašich dětí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak rozumně shodit přebytečná kila

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Kupujte nádherné dárky na Oksleva.cz a potěšte své blízké

Oblíbení smajlíci v podobě polštářků, antigravitační autíčka, chytré hodinky, Tetris lampičky a spousty dalších originálních výrobků.  Internetový obchod Oksleva.cz nabízí velké množství dárků za skvělé ceny. Ať už hledáte něco pěkného pro muže, ženy nebo děti, pro všechny objevíte prima kousky. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena