^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Budujte svou kariéru za pomoci účinků relaxační hudby!

Dnešní moderní doba si žádá rychlý a plnohodnotný výkon, ocitáme se ve stresu z řady nesplněných úkolů, jsme pod každodenním tlakem. Neumíme se ztišit, vypnout a po chvíli relaxu se namotivovat ke splnění zbývajících úkolů. Kolikrát spíše propadáme v návalu práce depresím. Často býváme sebekritičtí a podléháme své čím dál tím více se oslabující vůli. Zapomněli jsme, že proto, aby naše pracovní výkony byly efektivní, potřebujeme se naopak naučit také odpočívat. A třeba i za poslechu k tomu určené relaxační hudby, která zklidní naši mysl a dá odpočinout našemu tělu.

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.


V nabídce obchodu Sweetmonkey.cz najdete především kompletní systém látkových plenek, které se přebalují podobně snadno, jako plenky jednorázové, nicméně jsou ke zdraví dětí i k naší přírodě mnohem vstřícnější. Na vše je využitý právě bambus, který se velmi osvědčil. Plenky a celý systém je vystavený na osobních zkušenostech zakladatelky značky SWEET MONKEY Lucie Balounové a mnoha dalších maminek. Pokud váháte, zda a jak začít látkové plenky využívat, rádi vám v e-shopu se vším poradí.
 

Poslední novinkou, která výrazně těší i rodiče dětí z plenek už odrostlých, jsou bambusové punčocháče, legíny, ponožky a chystá se i nová kolekce oblečení. Skvělá zpráva pro maminky a hlavně pro všechny děti, pro které to znamená větší komfort a pohodlí. Bambusové punčocháče a legíny můžete vybírat z nádherných barviček a velikostí 62 cm (od narození) až 128 cm (zhruba 8 leté děti mají tuto velikost). Cena je jednoná pro všechny velikosti.

Pár tipů přímo od maminek, které bambusové oblečení značky SWEET MONKEY využívají:

O bambusu je známo, že je vhodný i pro alergiky a bambusové oblečení, včetně punčocháčků a legín, neškodí ani atopické pokožce. Naopak maminky například ustřihnou bambusové ponožky a konce použijí jako návleky na ručičky u malých dětí, které se škrábou. Bambus se osvědčil v těchto případech mnohem lépe, jako bavlna.

Punocháče a legíny jsou z tenkého materiálu. Přitom skvěle propouští vlhkost, tedy pot, ale zároveň hřejí víc, než například bavlna. Takže je můžete využít i jako spodní vrstvu pod kalhoty při procházkách v zimě venku nebo například na horách, pod kombinézy. Osvědčily se, děti v nich nejsou přehřáté, nepotí se, přitom je jim venku celou dobu pěkně teploučko. Nebo u holčiček, které se sukní nehodlají vzdát ani v třeskuté zimě, se maminkám osvědčilo vrstvení ve stylu punčocháče, na to legíny a nahoru sukně.

Aktuálně můžete využít i 20% novoroční slevu na vše. Stačí při nákupu zadat kód na slevu ve znění SWM 12017 a sleva vám bude odečtena.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena