^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak si vychutnat kávu

Když se řekne kvalitní káva, mělo by jít vždy o kávu zrnkovou, umletou těsně před přípravou. A nestačí jen tak nějaká zrna, musí to být zrna nespálená, bez nečistot, zbytků olejů apod. Takováto kvalitní káva má pak pro organismus řadu pozitivních účinků a především si na ní opravdu pochutnáte.

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 


Léta jsme byli zvyklí řešit potřebu doplňování kolagenu do organizmu jediným a běžně dostupným hydrolyzovaným kolagenem, který se získává z jatečních a rybích přebytkových surovin procesem hydrolýzy.  Před samotným procesem se všechny suroviny umelou na kaši a následně se chemicky a tepelně upravují.

Po 14ti letech nákladného výzkumu máme nyní jedinečnou příležitost vyzkoušet i nehydrolyzovaný kolagen – hydrát živého kolagenu, který je téměř identický s naším přirozeným kolagenem. Díky unikátní autorské technologii Inventia -  Triple Helix Formula si zachovává  živou - neporušenou strukturu trojité šroubovice. Takto získaný kolagen s klinicky ověřenými omlazujícími a regeneračními účinky je pro naše tělo mnohem přirozenější a vykazuje vyšší a dlouhodobější účinky.

Technologie nehydrolyzovaného kolagenu nové generace vyžaduje velmi šetrné zpracování kůží ryb tolstolobiků, kteří se chovají v bio chovných rybnících, krmených speciální vegetariánskou stravou a určených výhradně pro výrobu živého kolagenu. Jednotlivé kůže prochází laboratorní kontrolou na obsah těžkých kovů, následně jsou ručně očištěny skleněnými nástroji, nařezány na centimetrové proužky, ze kterých se odstraní tuková vrstva a opatrně se pod kůží obnaží fibroblasty produkující kolagen. V nejpřísnějších laboratorních podmínkách se kůže s živými, aktivními fibroblasty vkládají do skleněných laboratorních baněk se speciálním roztokem přírodní kyseliny mléčné. V nich následuje přirozený a dlouhodobý proces zrodu živého, biologicky aktivního hydrátu přírodního kolagenového gelu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Vše se provádí za nejpřísnějších farmaceutických podmínek podložných nejvyššími certifikáty kvality GMP, bez chemie a sebemenší tepelné úpravy, tak aby se neohrozila živá struktura trojité šroubovice.

Takto získaný čistý, 100 % přírodní kolagen se stáčí do skleněných lahviček s dávkovačem, kde zůstává v přirozené podobě, tak jak ho stvořila příroda sama - stejné jako u živých organismů. K vám se pak dostává v té nejčistější podobě živého kolagenu na obličej, tělo i vlasy a nehty. Kolagenový gel stačí jen lehce vklepat do vlhké pokožky, kde se snadněji prováže s vašimi vlastními buňkami tvořícími nový kolagen a postupně se nastartují i omlazující a regenerační procesy.  Účinky vás překvapí.


V e-shopu Nezestarni.cz najdete jak tento unikátní kolagen, tak i další bio-aktivní kosmetiku nebo kapsle, živý kolagen obsahující. Pokud chcete tělu dodat potřebný kolagen a toužíte po omlazení pokožky přirozeným a velmi účinným způsobem, zvolte přímo čistý živý kolagen, který je biologicky aktivní, 100% přírodní, hypoalergenní, bez jakýchkoliv dalších přísad.  Je určený k použití na pleť nebo na tělo. Živý  kolagen na pleť  je určený na omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu.  Používá se i na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst.  Poradí si i s kuřáckými vráskami. Velmi účinně a rychle vyhlazuje drobné i větší vrásky na obličeji. Pokožku vypne, přirozeně omladí, pomůže i s váčky a kruhy pod očima a pigmentovými skvrnami. Nanáší se přímo na vyčištěnou a vlhkou pokožku před použitím make-upu nebo běžného denního či nočního krému. Proto se nemusíte vzdávat své oblíbené kosmetické značky.

Protože živý kolagen urychluje a zvyšuje účinky následné kosmetiky, najdete v nabídce e-shopu i synergickou kosmetiku s živým kolagenem. Denní a noční krém, elixír na oči, zlatou masku, posilující lesk na rty, mycí kolagenový gel, tělový balzám, v nabídce je i další tělová a vlasová kosmetika a balzám po holení pro muže.

Pro zkvalitnění života, vyšší pohyblivost, odolné klouby, pevné vazy a šlachy i pro celkovou kondici a posílení imunity nepodceňte stimulaci těla živým kolagenem zevnitř. K tomu jsou určeny kolagenové kapsle řady INVITA.  Jejich mimořádné účinky zažil na vlastní kůži i známý plastický chirurg Doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc., a na stránkách Nezestarni.cz si můžete přečíst jeho zkušenost a rozhovor.

Nezestarni.cz není jen výhradní dovozce živého kolagenu a prodejce obchodníkům i koncovým zákazníkům, ale také bezplatné poradenské centrum. Zakladatelka Eva Sojková je velmi příjemná paní, která vám ráda zodpoví vaše otázky nebo poradí produkt z nabídky přímo pro vaši potřebu.
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze: bavlněné povlečení a bambusový ručník

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena