^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 


Léta jsme byli zvyklí řešit potřebu doplňování kolagenu do organizmu jediným a běžně dostupným hydrolyzovaným kolagenem, který se získává z jatečních a rybích přebytkových surovin procesem hydrolýzy.  Před samotným procesem se všechny suroviny umelou na kaši a následně se chemicky a tepelně upravují.

Po 14ti letech nákladného výzkumu máme nyní jedinečnou příležitost vyzkoušet i nehydrolyzovaný kolagen – hydrát živého kolagenu, který je téměř identický s naším přirozeným kolagenem. Díky unikátní autorské technologii Inventia -  Triple Helix Formula si zachovává  živou - neporušenou strukturu trojité šroubovice. Takto získaný kolagen s klinicky ověřenými omlazujícími a regeneračními účinky je pro naše tělo mnohem přirozenější a vykazuje vyšší a dlouhodobější účinky.

Technologie nehydrolyzovaného kolagenu nové generace vyžaduje velmi šetrné zpracování kůží ryb tolstolobiků, kteří se chovají v bio chovných rybnících, krmených speciální vegetariánskou stravou a určených výhradně pro výrobu živého kolagenu. Jednotlivé kůže prochází laboratorní kontrolou na obsah těžkých kovů, následně jsou ručně očištěny skleněnými nástroji, nařezány na centimetrové proužky, ze kterých se odstraní tuková vrstva a opatrně se pod kůží obnaží fibroblasty produkující kolagen. V nejpřísnějších laboratorních podmínkách se kůže s živými, aktivními fibroblasty vkládají do skleněných laboratorních baněk se speciálním roztokem přírodní kyseliny mléčné. V nich následuje přirozený a dlouhodobý proces zrodu živého, biologicky aktivního hydrátu přírodního kolagenového gelu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem. Vše se provádí za nejpřísnějších farmaceutických podmínek podložných nejvyššími certifikáty kvality GMP, bez chemie a sebemenší tepelné úpravy, tak aby se neohrozila živá struktura trojité šroubovice.

Takto získaný čistý, 100 % přírodní kolagen se stáčí do skleněných lahviček s dávkovačem, kde zůstává v přirozené podobě, tak jak ho stvořila příroda sama - stejné jako u živých organismů. K vám se pak dostává v té nejčistější podobě živého kolagenu na obličej, tělo i vlasy a nehty. Kolagenový gel stačí jen lehce vklepat do vlhké pokožky, kde se snadněji prováže s vašimi vlastními buňkami tvořícími nový kolagen a postupně se nastartují i omlazující a regenerační procesy.  Účinky vás překvapí.


V e-shopu Nezestarni.cz najdete jak tento unikátní kolagen, tak i další bio-aktivní kosmetiku nebo kapsle, živý kolagen obsahující. Pokud chcete tělu dodat potřebný kolagen a toužíte po omlazení pokožky přirozeným a velmi účinným způsobem, zvolte přímo čistý živý kolagen, který je biologicky aktivní, 100% přírodní, hypoalergenní, bez jakýchkoliv dalších přísad.  Je určený k použití na pleť nebo na tělo. Živý  kolagen na pleť  je určený na omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu.  Používá se i na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst.  Poradí si i s kuřáckými vráskami. Velmi účinně a rychle vyhlazuje drobné i větší vrásky na obličeji. Pokožku vypne, přirozeně omladí, pomůže i s váčky a kruhy pod očima a pigmentovými skvrnami. Nanáší se přímo na vyčištěnou a vlhkou pokožku před použitím make-upu nebo běžného denního či nočního krému. Proto se nemusíte vzdávat své oblíbené kosmetické značky.

Protože živý kolagen urychluje a zvyšuje účinky následné kosmetiky, najdete v nabídce e-shopu i synergickou kosmetiku s živým kolagenem. Denní a noční krém, elixír na oči, zlatou masku, posilující lesk na rty, mycí kolagenový gel, tělový balzám, v nabídce je i další tělová a vlasová kosmetika a balzám po holení pro muže.

Pro zkvalitnění života, vyšší pohyblivost, odolné klouby, pevné vazy a šlachy i pro celkovou kondici a posílení imunity nepodceňte stimulaci těla živým kolagenem zevnitř. K tomu jsou určeny kolagenové kapsle řady INVITA.  Jejich mimořádné účinky zažil na vlastní kůži i známý plastický chirurg Doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc., a na stránkách Nezestarni.cz si můžete přečíst jeho zkušenost a rozhovor.

Nezestarni.cz není jen výhradní dovozce živého kolagenu a prodejce obchodníkům i koncovým zákazníkům, ale také bezplatné poradenské centrum. Zakladatelka Eva Sojková je velmi příjemná paní, která vám ráda zodpoví vaše otázky nebo poradí produkt z nabídky přímo pro vaši potřebu.
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Hlídáme si peněženky?

Podle průzkumů jsme si zvykli nakupovat ve slevách a nejrůznějších akcích a mezi naši oblíbenou literaturu patří aktuální akční letáky. Nestydíme se přiznat, že plesové šaty jsou z výprodeje v outletové pobočce, dokonce se mezi sebou trumfujeme, kdo co koupil levněji. Slevy jsou náš snad už národní koníček a někteří z nás se vyhýbají tomu, aby koupili cokoli „za plnou cenu“ – sleva jedna koruna je přece taky sleva.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Tajemné elixíry

Medovina. Hřejivý nápoj, který rozsvítí i to nejhorší počasí a prolomí i arktický mráz. Jeden z nejstarších alkoholických nápojů, který je znám už z prastarých mýtů a legend. Podle Starých pověstí Českých dokonce Šárka použila tento opojný mok jako „vnadidlo“ na Ctirada, když ho chtěla zajmout. Nejstarší zmínky o medovině se objevují v Dalimilově kronice. Její konzumace byla výsadou králů a velmožů, protože výroba byla velmi nákladná a navíc jí byl přisuzován magický účinek.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena