^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Proč mít rodinný kalendář?

Ne, vážně se běz něj už neobejdete. Diáře, zápisníky, stolní kalendáře... jsou sice velmi užitečné, ale to nejdůležitější stejně musíte mít vy i děti stále na očích. A to je největší přínos nástěnných rodiných kalendářů. Pověsíte je na nějaké viditelné místo, třeba do kuchyně k ledničce nebo na chodbu ke dveřím a průběžně si připomínáte, co se pro kterého člena nebo celou rodinu, blíží významného a na co nesmíte zapomenout.

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.


Protože je výběr veliký, najdete v levém sloupci e-shopu různě členěné kategorie pro snazší hledání. Můžete nahlédnout do kategorie hraček pro kluky nebo na interaktivní hračky, zvolit Lego apod.


Pro nejmenší jsou v nabídce chytré a naučné hračky, které rozvíjí všechny smysly malých dětí. Pískací knížky nebo kostky z měkkého a omyvatelného materiálu oceníte kromě jiného třeba na cestách, při čekání u lékaře apod. Miminko může hračky zkoumat hmatem, sluchem, očima i ochutnávat. Jsou snadno omyvatelné, bezpečné pro hru, plné krásných obrázků a vydávají zvuky při zmáčknutí. I další hračky z této kategoriie pomáhají nejmenší děti rozvíjet. Například zatloukačky, vkládačky, dřevěné puzzle, dřevěný skládací vláček, kelímkové komíny, interaktivní kostky a mnoho dalšího trénuje u dítěte drobnou motoriku, rozvíjí fantazii, prostorové vnímaní, logiku, seznamuje například s geometrickými tvary, s pojmy větší a menší...


Podobně hravé a přitom vysoce naučné jsou stavebnice všeho druhu. Stavebnice patří k hračkám, které by neměly chybět žádnému dítěti. Rozvíjí celou škálu schopností a dovedností, které se dětem budou v životě hodit. Například plastové stavebnice SEVA můžete skládat do roztodivných tvarů, ale třeba i do podoby auta, letadla... Kdykoli zase rozložit a opět začít skládat. Dílky dobře drží pohromadě, mohou s nimi pracovat už i menší děti, skládání i rozebírání je velmi jednoduché. Stavebnice se dá postupně rozšiřovat. Jiná stavebnice Light Stax zase umí nejen pěkně vypadat, ale poslouží i jako lampička pro snazší večerní usínání. Náročnější stavitelé můžou zvolit stavebnice ve formě modelů Monti System, na které nepotřebují žádná lepidla a další pomůcky. Jednotlivé díly modelů Tatrovek z Dakaru, kamionů, sanitek... stačí zacvaknout do sebe ve správném pořadí a ve výsledku se pak těšit z hotového modelu. Podobně jako velmi oblíbené LEGO.


Příjemně a výborně strávený čas s dětmi a celou rodinou pomáhají vytvářet stolní hry. Vybírat můžete z krabic plných desítek různých her nebo z velmi oblíbených stolních her, jako je nestárnoucí Člověče nezlob se!, Dostihy a sázky pro menší i větší děti, nebo na cesty, Monopoly v různých variacích... Mezi hrami najdete i smart hry pro jednotlivce, experimentální sady, hlavolamy a mnoho dalších her určených k zábavě i dalšímu vzdělávání.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena