^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.


Protože je výběr veliký, najdete v levém sloupci e-shopu různě členěné kategorie pro snazší hledání. Můžete nahlédnout do kategorie hraček pro kluky nebo na interaktivní hračky, zvolit Lego apod.


Pro nejmenší jsou v nabídce chytré a naučné hračky, které rozvíjí všechny smysly malých dětí. Pískací knížky nebo kostky z měkkého a omyvatelného materiálu oceníte kromě jiného třeba na cestách, při čekání u lékaře apod. Miminko může hračky zkoumat hmatem, sluchem, očima i ochutnávat. Jsou snadno omyvatelné, bezpečné pro hru, plné krásných obrázků a vydávají zvuky při zmáčknutí. I další hračky z této kategoriie pomáhají nejmenší děti rozvíjet. Například zatloukačky, vkládačky, dřevěné puzzle, dřevěný skládací vláček, kelímkové komíny, interaktivní kostky a mnoho dalšího trénuje u dítěte drobnou motoriku, rozvíjí fantazii, prostorové vnímaní, logiku, seznamuje například s geometrickými tvary, s pojmy větší a menší...


Podobně hravé a přitom vysoce naučné jsou stavebnice všeho druhu. Stavebnice patří k hračkám, které by neměly chybět žádnému dítěti. Rozvíjí celou škálu schopností a dovedností, které se dětem budou v životě hodit. Například plastové stavebnice SEVA můžete skládat do roztodivných tvarů, ale třeba i do podoby auta, letadla... Kdykoli zase rozložit a opět začít skládat. Dílky dobře drží pohromadě, mohou s nimi pracovat už i menší děti, skládání i rozebírání je velmi jednoduché. Stavebnice se dá postupně rozšiřovat. Jiná stavebnice Light Stax zase umí nejen pěkně vypadat, ale poslouží i jako lampička pro snazší večerní usínání. Náročnější stavitelé můžou zvolit stavebnice ve formě modelů Monti System, na které nepotřebují žádná lepidla a další pomůcky. Jednotlivé díly modelů Tatrovek z Dakaru, kamionů, sanitek... stačí zacvaknout do sebe ve správném pořadí a ve výsledku se pak těšit z hotového modelu. Podobně jako velmi oblíbené LEGO.


Příjemně a výborně strávený čas s dětmi a celou rodinou pomáhají vytvářet stolní hry. Vybírat můžete z krabic plných desítek různých her nebo z velmi oblíbených stolních her, jako je nestárnoucí Člověče nezlob se!, Dostihy a sázky pro menší i větší děti, nebo na cesty, Monopoly v různých variacích... Mezi hrami najdete i smart hry pro jednotlivce, experimentální sady, hlavolamy a mnoho dalších her určených k zábavě i dalšímu vzdělávání.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Bílé nebo černé nitě pro domácí i profesionální šití

V každé domácnosti i šicím koutku mají černé a bílé nitě své místo. Potřebujeme je nejčastěji. Kromě barvy je důležité, aby nitě měly univerzální využití, byly pevné, dobře se navlékaly do jehly v ruce nebo ve stroji. Prima-obchod.cz nabízí ekonomické provedení kvalitních polyesterových nití v bílé nebo černé variantě pro běžné domácí šití, ale i pro profesionální krejčové a šičky.

Testování, recenze

Úklidová sada Dishmatic - testování

 

Naši čtenáři testovali úklidovou sadu Dishmatic. Testujících bylo celkem 15, přihlásili se přes naši výzvu. Sada obsahovala 1x násadu s houbičkou, 1x násadu s drátěnkou a 1x násadu s kartáčem. Po zhruba 14 dnech používání sady Dishmatic nám poslali své reakce. Přišlo 15 pozitivních reakcí s pár připomínkami. Všechny reakce si můžete přečíst v tomto článku. Redakce upravovala texty pouze stylově, v obsahu se nic nezměnilo.

Upoutávky

Kvalitní a levné zboží nejen na léto – na jednom místě!

Blíží se léto a s ním chvíle strávené v zahradách, bazénech i s dětmi na písku. Přichází doba grilování, sportu a her. Máte vše, co budete na prázdniny potřebovat? Pokud ne, pojďte se podívat na místo, kde vše potřebné seženete co možná nejlevněji. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena