^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Pro většinu lidí je stěhování noční můra. Neví, odkud začít, co sbalit, na koho se obrátit... Ať už se stěhujete každých pár let nebo 2x za život, stačí se řídit pár jednoduchými pravidly a nezaskočí vás v průběhu stěhování nic.


1. Připravte si místo, kam se budete stěhovat. Vše pečlivě ukliďte a vykliďte. Pokud jsou v novém bydlišti nějaké věci po bývalých majitelích, dejte je stranou do jedné místnosti nebo na jednu hromadu, k jejich třídění se můžete vrátit, až budete mít všechny své věci na nových místech. Starší věci, o kterých nevíte, jestli je využijtete, by jen zvyšovaly zmatek panující po přestěhování.

2. Dobře si vyberte firmu, která vám se stěhováním pomůže. Profesionálové zvládají stěhování od A do Z. Například se přijedou podívat předem a naplánují celou stěhovací akci. Jsou stejně dobří a pečliví jak v celkovém stěhování, tak například v šetrné dopravě velkého spotřebiče, drahoceného uměleckého díla apod. Například brněnská firma DYMAS S.R.O. - STĚHOVÁNÍ PRO VÁS se přijede podívat za zákazníkem, naplánuje, odstěhuje obraz, trezor, sochu... nebo kompletní vybavení bytu či domku. Rodinná firma vám zajistí i následnou likvidaci věcí, které si sebou neberete, ale ve starém bydlišti zůstat nemůžou. Například starší nábytek, matrace...


3. Když už máte stanovený termín stěhování, vybranou firmu, která vám pomůže, je třeba v dostatečném předstihu zajistit krabice, případně přepravky na stěhování, které vám stěhovací firma zapůjčí. Nezapomeňte na bublinkovou folii, noviny, lepící pásku, nůž, popisovací fixy. Do krabic vše roztřiďte tak, abyste mohli rozumně krabice popsat. Třeba oblečení, nádobí, kancelář - stůl, kancelář - police apod. Lépe a rychleji se vám pak bude vybalovat. Krabice s nejdůležitějšími věcmi, které potřebujete takřka denně, dávejte stranou a se stěhováky domluvte, aby je pak i stranou vyskládali. Tyto krabice pak vyložíte jako první. Což vám v novém bydlišti pomůže cítit se víc jako doma a samozřejmě nebudete muset hledat důležité drobnosti ve 20 krabicích 10x za den.

4. Při samotném třídění a balení se snažte balit nalehko. U věcí, které jste nepotřebovali poslední rok, nebo dokonce posledních pár let, je spíše mizivá šance, že je ještě využijete. Věci rozbitné zabalte a obalte co nejpečlivěji. Krabice pořádně označte a zabalte. Nešetřete. Radši spotřebujte při balení o 3 lepící pásky a jednu krabic novin víc, než aby se cestou nějaká krabice protrhla a vy přišli o něco důležitého.

Stěhování není žádná věda, zvlášť, když si najmete odborníky v oboru s pořebným vybavením a zkušenostmi. Pokud máte nějaké své vlastní osvědčené rady a tipy, které se vám při stěhování osvědčily, podělte se o ně do komentáře s ostatními čtenáři. A pokud vás v dohledné době stěhování čeká, ať se vydaří přesun co nejklidněji a nejplynuleji a rychle se v novém bytě zabydlíte.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Přírodní masky na vlasy z ledničky

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Netshop 007 – vtipné dárky a kostýmy

Humor a legrace jsou kořením života. Internetový obchod Netshop 007 je tím správným kořenářem, který dodá dárkům pro vaše blízké náležitý říz a švih. Obchod disponuje bohatým arzenálem dárků pro nejrůznější příležitosti.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena