^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ze zahraničí levněji

Na e-shopu se vám zalíbí nějaký produkt, potěší vás přijatelná cena a představa, že nemusíte běhat po městě, procházet obchody, ztrácet čas... Pak se ale podíváte, na kolik vás přijde poštovné a je po radosti. Na Levnezde.cz se vám nic podobného nestane. Všechno zboží je za nízké prodejní ceny a přestože zboží putuje ve většině případů ze zahraničí, neplatíte nikdy žádné poštovné nebo balné.

Pro většinu lidí je stěhování noční můra. Neví, odkud začít, co sbalit, na koho se obrátit... Ať už se stěhujete každých pár let nebo 2x za život, stačí se řídit pár jednoduchými pravidly a nezaskočí vás v průběhu stěhování nic.


1. Připravte si místo, kam se budete stěhovat. Vše pečlivě ukliďte a vykliďte. Pokud jsou v novém bydlišti nějaké věci po bývalých majitelích, dejte je stranou do jedné místnosti nebo na jednu hromadu, k jejich třídění se můžete vrátit, až budete mít všechny své věci na nových místech. Starší věci, o kterých nevíte, jestli je využijtete, by jen zvyšovaly zmatek panující po přestěhování.

2. Dobře si vyberte firmu, která vám se stěhováním pomůže. Profesionálové zvládají stěhování od A do Z. Například se přijedou podívat předem a naplánují celou stěhovací akci. Jsou stejně dobří a pečliví jak v celkovém stěhování, tak například v šetrné dopravě velkého spotřebiče, drahoceného uměleckého díla apod. Například brněnská firma DYMAS S.R.O. - STĚHOVÁNÍ PRO VÁS se přijede podívat za zákazníkem, naplánuje, odstěhuje obraz, trezor, sochu... nebo kompletní vybavení bytu či domku. Rodinná firma vám zajistí i následnou likvidaci věcí, které si sebou neberete, ale ve starém bydlišti zůstat nemůžou. Například starší nábytek, matrace...


3. Když už máte stanovený termín stěhování, vybranou firmu, která vám pomůže, je třeba v dostatečném předstihu zajistit krabice, případně přepravky na stěhování, které vám stěhovací firma zapůjčí. Nezapomeňte na bublinkovou folii, noviny, lepící pásku, nůž, popisovací fixy. Do krabic vše roztřiďte tak, abyste mohli rozumně krabice popsat. Třeba oblečení, nádobí, kancelář - stůl, kancelář - police apod. Lépe a rychleji se vám pak bude vybalovat. Krabice s nejdůležitějšími věcmi, které potřebujete takřka denně, dávejte stranou a se stěhováky domluvte, aby je pak i stranou vyskládali. Tyto krabice pak vyložíte jako první. Což vám v novém bydlišti pomůže cítit se víc jako doma a samozřejmě nebudete muset hledat důležité drobnosti ve 20 krabicích 10x za den.

4. Při samotném třídění a balení se snažte balit nalehko. U věcí, které jste nepotřebovali poslední rok, nebo dokonce posledních pár let, je spíše mizivá šance, že je ještě využijete. Věci rozbitné zabalte a obalte co nejpečlivěji. Krabice pořádně označte a zabalte. Nešetřete. Radši spotřebujte při balení o 3 lepící pásky a jednu krabic novin víc, než aby se cestou nějaká krabice protrhla a vy přišli o něco důležitého.

Stěhování není žádná věda, zvlášť, když si najmete odborníky v oboru s pořebným vybavením a zkušenostmi. Pokud máte nějaké své vlastní osvědčené rady a tipy, které se vám při stěhování osvědčily, podělte se o ně do komentáře s ostatními čtenáři. A pokud vás v dohledné době stěhování čeká, ať se vydaří přesun co nejklidněji a nejplynuleji a rychle se v novém bytě zabydlíte.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena