^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Stárnutí. Proces, který přirozeně patří k životu jako dýchání, přijímání potravy nebo vyměšování. Postupem času se objevují vrásky, pokožka ztrácí svou pevnost, vazy a šlachy pomalu povolují. Stává se tak nejen vlivem rostoucího věku, ale zároveň i stylem života. Stres, nedostatek odpočinku, špatná strava, od 25. roku také úbytek kolagenu. Toto jsou faktory, které napomáhají zrychlenému úbytku energie, imunity a v důsledku toho i stárnutí organismu.


Dnešní moderní doba poskytuje naštěstí kromě škodlivých záležitostí i věci, které organismus posilují a pomáhají ho udržovat v ideální fyzické i psychické kondici. Jedním z těchto zázraků je výborně zpracovaný kolagen, který můžeme tělu dodávat. Jedná se o formu ve vodě rozpustné bílkoviny, která tvoří základní stavební kámen pojivových tkání živých organismů. Nachází se v kloubech, šlachách, ale také v pokožce nebo zubech. Tělo si kolagen vytváří samo přirozeně, ale jen zhruba do 35. roku. Pak se vlastní výroba kolagenu v těle dramaticky snižuje a my začínáme viditelně rychleji strárnout, přibývají vrásky, začíná nás pohyb bolet... Aby všechny tkáně fungovaly tak, jak mají, je třeba o ně pečovat a kolagen jim vhodným způsobem doplňovat.


Jedním z nejlepších způsobů, jak dodat organismu vše, co potřebuje, je užívání doplňků stravy a kosmetiky z internetového obchodu zdravi.nezestarni.cz. Jedná se o jedinečnou řadu, která využívá výborných vlastností živého kolagenu, který proniká do hloubky buněčných struktur a jejich výživa je tak kvalitnější a intenzivnější. Pro všechny věkové skupiny, muže ani ženy nevyjímaje, je k dispozici řada na obnovu vitality vlasů, pleti nebo nehtů. Jedním z vedlejších efektů těchto přípravků je i stimulace buněčných struktur k produkci vlastního kolagenu. Výsledkem je pak přirozeně vypadající, mladistvé a zdravé tělo.

Nedocenitelné v řadě kolagenových produktů jsou například kapsle s kolagenem a výtažkem z mořských řas, které udržují pokožku pružnou a pevnou. A také kapsle s kolagenem, kyselinou hyaluronovou, výtažkem ze žraločí chrupavky, glukosaminem a chondroitinem, který intenzivně vyživuje klouby, šlachy a kosti. Zajišťuje tak ideální péči o pohybový aparát. Díky němu si tak můžeme užívat život naplno. Vyplatí se kombinace s vitamínem C, díky kterému se kolagen rychleji a kvalitněji do buněk vstřebá. A nejžhavější novinkou je Inventia - Vitamin D3 + K2 + RYBÍ OLEJ. Doplněk stravy s důležitými vitamíny v nejúčinnější a nejlépe vstřebatelné formě.


Samozřejmostí je i poradenský servis, kdy je v rámci komplexní péče poskytována bezplatná pomoc při volbě vhodného přípravku. A nejen při tom. Pro tým zdravi.nezestarni.cz je důležitá nejen fyzická, ale i psychická stránka klientů. Výsledkem jsou nadšené reakce uživatelů kolagenových přípravků. Kolagen je spolehlivou cestou k vlastnímu zdraví.

Komentáře   

#2 advenilafi 2017-06-10 05:28
Cituji Jarka:
zajímavé chtěla bych vyhrát a vyzkoušet

V rubrice testování venilafi.cz/testovani najdete dvě recenze na tyto produkty. Rozhodně stojí za investici a na výhru bych nečekala :)
Citovat
#1 Jarka 2017-06-07 21:32
zajímavé chtěla bych vyhrát a vyzkoušet
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nafukovací matrace s vysokým komfortem i kvalitou

Nafukovací matrace už dnes není obyčejné nafukovací lehátko, ze kterého ve spánku padáte, pořádně se nevyspíte, při uléhání druhého nocležníka se skutálíte dolů... Kdepak. Na trhu jsou velmi kvalitní nafukovací matrace, které zaručují vysokou životnost, skvělý komfort pro spánek, snesou značnou zátěž a jsou lehké pro přenos třeba při kempování.

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

Levné a pestré nákupy s Levnezde.cz

Hledáte zajímavé dárky pro vaše blízké nebo pro kolegy v práci? Potřebujete vybavit domácnost? Nebo si chcete jen tak udělat radost? Pestrou nabídku produktů najdete v internetovém obchodě Levnezde.cz. Kromě velkého výběru zboží, také nákupem na e-shopu výrazně ušetříte, dopravné budete mít zdarma a tím výčet výhod nekončí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena