^Zpět nahoru

logo

Stárnutí. Proces, který přirozeně patří k životu jako dýchání, přijímání potravy nebo vyměšování. Postupem času se objevují vrásky, pokožka ztrácí svou pevnost, vazy a šlachy pomalu povolují. Stává se tak nejen vlivem rostoucího věku, ale zároveň i stylem života. Stres, nedostatek odpočinku, špatná strava, od 25. roku také úbytek kolagenu. Toto jsou faktory, které napomáhají zrychlenému úbytku energie, imunity a v důsledku toho i stárnutí organismu.


Dnešní moderní doba poskytuje naštěstí kromě škodlivých záležitostí i věci, které organismus posilují a pomáhají ho udržovat v ideální fyzické i psychické kondici. Jedním z těchto zázraků je výborně zpracovaný kolagen, který můžeme tělu dodávat. Jedná se o formu ve vodě rozpustné bílkoviny, která tvoří základní stavební kámen pojivových tkání živých organismů. Nachází se v kloubech, šlachách, ale také v pokožce nebo zubech. Tělo si kolagen vytváří samo přirozeně, ale jen zhruba do 35. roku. Pak se vlastní výroba kolagenu v těle dramaticky snižuje a my začínáme viditelně rychleji strárnout, přibývají vrásky, začíná nás pohyb bolet... Aby všechny tkáně fungovaly tak, jak mají, je třeba o ně pečovat a kolagen jim vhodným způsobem doplňovat.


Jedním z nejlepších způsobů, jak dodat organismu vše, co potřebuje, je užívání doplňků stravy a kosmetiky z internetového obchodu zdravi.nezestarni.cz. Jedná se o jedinečnou řadu, která využívá výborných vlastností živého kolagenu, který proniká do hloubky buněčných struktur a jejich výživa je tak kvalitnější a intenzivnější. Pro všechny věkové skupiny, muže ani ženy nevyjímaje, je k dispozici řada na obnovu vitality vlasů, pleti nebo nehtů. Jedním z vedlejších efektů těchto přípravků je i stimulace buněčných struktur k produkci vlastního kolagenu. Výsledkem je pak přirozeně vypadající, mladistvé a zdravé tělo.

Nedocenitelné v řadě kolagenových produktů jsou například kapsle s kolagenem a výtažkem z mořských řas, které udržují pokožku pružnou a pevnou. A také kapsle s kolagenem, kyselinou hyaluronovou, výtažkem ze žraločí chrupavky, glukosaminem a chondroitinem, který intenzivně vyživuje klouby, šlachy a kosti. Zajišťuje tak ideální péči o pohybový aparát. Díky němu si tak můžeme užívat život naplno. Vyplatí se kombinace s vitamínem C, díky kterému se kolagen rychleji a kvalitněji do buněk vstřebá. A nejžhavější novinkou je Inventia - Vitamin D3 + K2 + RYBÍ OLEJ. Doplněk stravy s důležitými vitamíny v nejúčinnější a nejlépe vstřebatelné formě.


Samozřejmostí je i poradenský servis, kdy je v rámci komplexní péče poskytována bezplatná pomoc při volbě vhodného přípravku. A nejen při tom. Pro tým zdravi.nezestarni.cz je důležitá nejen fyzická, ale i psychická stránka klientů. Výsledkem jsou nadšené reakce uživatelů kolagenových přípravků. Kolagen je spolehlivou cestou k vlastnímu zdraví.

Komentáře   

#2 advenilafi 2017-06-10 05:28
Cituji Jarka:
zajímavé chtěla bych vyhrát a vyzkoušet

V rubrice testování venilafi.cz/testovani najdete dvě recenze na tyto produkty. Rozhodně stojí za investici a na výhru bych nečekala :)
Citovat
#1 Jarka 2017-06-07 21:32
zajímavé chtěla bych vyhrát a vyzkoušet
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena