^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Být půvabná, krásná a sexy je s těmi správnými šaty velmi snadné. V e-shopu Glamor.cz si vyberete šaty na každou významnější i méně významnou událost. Jednou z nejvýznamnějších životních událostí žen, kde chtějí vyniknout a zazářit, je bezesporu svatba. Nádherné šaty, ve kterých dívka připomíná princeznu a všem okolo se tají dech, korunují tento krásný a nezapomenutelný den.


Stále častěji se ale objevuje tradice pořizování šatů tzv. popůlnočních. Mladá paní, která se rozhodne odložit dlouhou svatební róbu a užít si trochu volného pohybu a tance, si pro tento účel pořizuje krátké svatební šaty, nebo prosté romantické šaty, které budou něžně rozevláté a nevěsta v nich může tančit lehce a pohodlně jako víla až do rána.
    

Každá nevěsta má jako správná královna i svou družinu. V tomto případě družičky, které jí doprovází k obřadu a zosobňují její svobodný život, který končí. I oblečení pro mladé dámy by mělo splňovat určitá pravidla. Šaty bývají obvykle svěží a barevné, aby podtrhovaly mládí a krásu své nositelky. Zároveň by ale neměly být příliš vyzývavé a nápadné, aby družička, popřípadě svědkyně, nezastínila samotnou nevěstu. Oproti klasické svatební róbě mají ale šaty pro družičky nebo svědkyně mnohostranné využití, Kromě svatby se výborně hodí i na luxusní párty, večírek nebo například oslavu pořádanou na počest rodinného výročí.
    

Ať už svatba nebo jiná významná událost, správně zvolené šaty jsou tím pravým klenotem, díky kterému je každá žena alespoň na chvíli princeznou z pohádky. A to je sen, jehož splnění rozhodně stojí za to.
    

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tip na velmi výhodné nákupy nejen pro chlapce

Jsou firmy, které obchodují s jinými firmami. Na skladě mají desítky tisíc produktů. Z velkých zakázek pak obvykle nějaké produkty zbudou a zbytečně by zabíraly ve skladu místo pro další velké zakázky a dodávky. Proto si takové firmy obvykle vytvoří e-shop, ve kterém nabídnou ono zbylé, menší množství produktů za likvidační ceny koncovým odběratelům, tedy nám, běžným zákazníkům. A my si tak můžeme nakoupit kvalitní a pěkné zboží za velmi výhodné ceny.

Testování, recenze

Recenze na bavlněné povlečení podruhé a zase jinak

Po zveřejnění recenze na bavlněné povlečení z internetového obchodu PovleceniGlobal.cz se mi ozval majitel obchodu s tím, že by mi rád poslal druhé povlečení z jiného typu bavlny zdarma, co na to povím. Takže upozorňuji, tentokrát je recenze na produkt, který jsem nenakoupila jako zákazník, nýbrž dostala zdarma. Což mi samozřejmě nebrání být stejně objektivní jako minule - ono totiž jediné, co bych mohla zkritizovat je, že se povlečení samo nevyžehlí, ale to jak víme, neumí žádné bavlněné povlečení. Zkrátka, když si dá majitel e-shopu práci s výběrem poctivých dodavatelů a dobrých produktů, tak se mu tam zákazníci budou vracet často a rádi.

Upoutávky

Novinky v silničním zákoně – vyhněte se pokutám

Chodci, motoristé a milovníci různých vozítek, pozor! 20. února 2016 vstoupila v platnost novela zákona o silničním provozu. Poměrně zásadní změny se týkají chodců i majitelů vozů, kteří nemají svá auta garážovaná.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena