^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Prut a naviják do kapsy - teleskopický prut

Malý, ale šikovný. Takový je teleskopický prut a naviják do kapsy z e-shopu Levnezde.cz. Ve složené podobě měří prut pouhých 20,5 cm, ale po rozložení umí to samé, co klasický prut. Prut tak může mít každý vášnivý rybář stále u sebe, ať už vyráží kamkoli. Prut je vhodný i pro začínající rybáře.

Být půvabná, krásná a sexy je s těmi správnými šaty velmi snadné. V e-shopu Glamor.cz si vyberete šaty na každou významnější i méně významnou událost. Jednou z nejvýznamnějších životních událostí žen, kde chtějí vyniknout a zazářit, je bezesporu svatba. Nádherné šaty, ve kterých dívka připomíná princeznu a všem okolo se tají dech, korunují tento krásný a nezapomenutelný den.


Stále častěji se ale objevuje tradice pořizování šatů tzv. popůlnočních. Mladá paní, která se rozhodne odložit dlouhou svatební róbu a užít si trochu volného pohybu a tance, si pro tento účel pořizuje krátké svatební šaty, nebo prosté romantické šaty, které budou něžně rozevláté a nevěsta v nich může tančit lehce a pohodlně jako víla až do rána.
    

Každá nevěsta má jako správná královna i svou družinu. V tomto případě družičky, které jí doprovází k obřadu a zosobňují její svobodný život, který končí. I oblečení pro mladé dámy by mělo splňovat určitá pravidla. Šaty bývají obvykle svěží a barevné, aby podtrhovaly mládí a krásu své nositelky. Zároveň by ale neměly být příliš vyzývavé a nápadné, aby družička, popřípadě svědkyně, nezastínila samotnou nevěstu. Oproti klasické svatební róbě mají ale šaty pro družičky nebo svědkyně mnohostranné využití, Kromě svatby se výborně hodí i na luxusní párty, večírek nebo například oslavu pořádanou na počest rodinného výročí.
    

Ať už svatba nebo jiná významná událost, správně zvolené šaty jsou tím pravým klenotem, díky kterému je každá žena alespoň na chvíli princeznou z pohádky. A to je sen, jehož splnění rozhodně stojí za to.
    

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena