^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Magnetická nástěnka snadno a na jakékoli ploše

Magnetická nástěnka je skvělá věc. Využívá se v kancelářích, školách, školkách, nemocnicích, v domácnostech... Někde slouží jako výstavka výtvarných prací dětí, jinde jako praktický vzkazník apod. S magnetickou barvou si nástěnku snadno vytvoříte na jakkoli velké hladké ploše. Nad pracovním stolem, na chodbě, v dětském pokoji... Pokud se v duchu sami sebe ptáte, zda na takové natřené nástěnce něco drží? Ano, třeba 8 listů papíru jen díky jednomu magnetu.

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

Je bavlna a bavlna. Pokud máte trošku více zkušeností, poznáte nekvalitní bavlnu na dotek. Například trička ze 100% bavlny koupená ve vietnamském obchodě se vám 100% do měsíce zaperou, srazí, zežmolkovatí... Bohužel to není problém jenom tohoto typu obchodů. Mám tři syny a 2/3 nakoupeného oblečení na internetu i z obchodů, které uvádí, že jde například o luxusní pánskou módu, dopadly stejně nevalně a do měsíce, maximálně do dvou, taková trička prostě vyhazujeme do popelnice. S povlečením a prostěradly je to prakticky stejné. Například froté prostěradlo pochybné kvality se vám do pár týdnů proděraví apod.


Nic z toho neplatí pro bavlněné oblečení v krásné pozitivní žluté barvě s motýlky od Povleceni-global.cz. Kvalitní materiál - pevný a hustý je zřejmý už po rozbalení. Co mě velice mile překvapilo, byla rychlost, s jakou povlečení po vyprání uschlo. I jiné kvalitní bavlněné povlečení mi při stejných podmínkách sušení schne i déle jak den. Toto bylo suché během pár hodin a už pár desítek minut po vyždímání bylo zřejmé, že uschne velmi brzy. I z toho se dá poznat, že bavlna je zpracovaná takových způsobem, že výborně odvádí vlhkost a větrá. Což je pro kvalitní spánek výborné. Tříletý syn se tak  z nového povlečení mohl těšit už první večer po obdržení balíčku. Motýlci ho nadchli a lehce chladící bavlna mu zajistila příjemnější usínání i spánek. Byt máme horký ve dne i v noci. Jakmile denní teploty ještě vrostou, tak spíme jen pod povlečením, abychom vůbec spát mohli. A tento typ studenější bavlny nám v létě vyhovuje nejvíce.


Bambusový materiál jsme vyzkoušeli poprvé před necelým rokem. Kvalitní zpracování vám dopřeje hýčkající měkkost a hebkost tak, jako žádný jiný materiál. Ať už jde o spodní prádlo, trička, či jiné oblečení a podobné je to i s ručníky. Bambusový ručník v petrolejové barvě se mi na stránkách e-shopu líbil už dlouho. A když jsem se dozvěděla, že jde o doprodej posledních kusů, protože má cca do měsíce dorazit nová kolekce ručníků, neváhala jsem a jeden jsem objednala. 70% materiálu tvoří bambus a 30% bavlna. Za 159,- Kč jsem tak pořídila luxusní, heboučký ručník, kterého si všimne každý, kdo do koupelny zavítá. Dá se použít i jako menší osuška. Peru vše bez aviváže, protože jsou synové silní alergici. V případě některých ručníků to znamená, že jsou drsné, hrubé a tvrdé. Trochu je změkčí žehlení, ale na to není čas. Nicméně bambusový ručník je příjemně měkký a heboučký i po vyprání bez aviváže - sláva. Navíc se ani aviváž u bambusových ručníků nedoporučuje. U bambusových výrobků by snižovala právě příjemnost tohoto materiálu (hebkost, měkkost), také savost a životnost celkově. Takže pro alergiky jen další potvrzení, že bambus je geniální výtvor přírody a doufejme, že se brzy rozšíří ještě mnohem více. Ručník se sušil jen o malou chvíli déle, než zmíněné povlečení. Je velmi savý přesně tak, jak je uvedé na stránkách e-shopu Povleceni-global.cz. A o bambusu je známo, že má přirozené antiseptické vlastnosti, takže se na takovém materiálu nemnoží bakterie v takové míře a rychlosti jako na bavlněných a froté ručnících.

Kéž by takto kvalitní bylo každé zboží, co člověk v dobré víře na dálku nakoupí a kéž by každý e-shop fungoval tak profesionálně, rychle a příjemně. To je mé toužebné přání. Potřebujeme obměnit deky, polštáře, nová prostěradla, určitě přikoupíme víc ručníků a osušek, když jsou tak luxusní a za dobré ceny. Se staršími syny jsme si už naplánovali saténové povlečení z bavlny. Měli jsme v ruce kus látky, ze které je saténové povlečení vyrobené a je to nádhera. Pokud chcete věnovat krásný dárek třeba novomanželům nebo něco praktického do nového bytu či domku, heboučkou osušku k narození miminka..., tak zboží z e-shopu PovleceniGlobal.cz vás ani obdarovaného nezklame. Navíc bambusové ručníky a osušky s všitou bordurou působí velmi luxusně i vizuelně, nejen na dotek.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena