^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Bydlím na malém městě, tahání těžkých tašek z obchodů mě nebaví. Navíc jsem chtěla vyzkoušet i prací prášky z Německa, o kterých se už i ve vysokých politických kruzích zcela otevřeně říká, že jsou mnohem kvalitnější, než prášky a další drogerie, vyráběné a běžně prodávané u nás. Byť jde třeba o stejného výrobce a značku.

Pro testovací nákup jsem si vybrala e-shop Drogeriepap.cz. Jednak měli na stránkách široký výběr produktů a zároveň nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 500,- Kč. Což za drogerii v měsíci utratíte hravě. Objednala jsem. Pro první nákup jsem využila dobírku, za kterou jsem si připlatila jen 25,- Kč. Dva balíky mi dovezl kurýr z Geis o dva dny později. Zavolal už dopoledne, že se kolem poledne staví s balíkem, jestli budu doma. Kolem poledne jsme už s nejmladším synkem přebírali dva těžké balíky, plné vybraných produktů, nezbytných pro chod naší 4člené domácnosti.

Za 500,- Kč jsem pořídila slušný nákup. 5L čistícího prostředku Sidolux na mytí podlah a dalších povrchů. K tomu byla zdarma sůl do praček a myček proti vodnímu kameni 1kg, na fotce není vidět. Německý prací gel WASCHE MEISTER 4,12l. Celkem 14 rolí toaletního papíru. Čistič na WC Klee z Německa, s vůní jablek :), 750ml. A německý produkt byly i dva osvěžovače do WC mísy. Zkusila jsem vzít i dvoje sáčky do koše.


Nejvíc mě překvapila právě poslední položka, odpadkové sáčky. Role stály 10,50 Kč za 60l a 15,50 Kč za 120l. Za tu cenu jsem čekala podobnou kvalitu, jako v obchodech a kdepak. Je to pevný materiál, netrhají se, nemusíte si dávat pozor, když vynášíte těžký pytel odpadků do kontejnerů pár desítek metrů od domu. Takovouto kvalitu jsem v obchodech našla jen u pytlů, kde role nešla pod 20,- Kč.

Co se týče německé drogerie, především nádherně voní. WC čistič opravdu voní jako jablka :) Po prvním použití zaplavila vůně jablek doslova celý byt. Navíc čistí rychle a silněji a stojí výrazně méně, než třeba Domestos, který jsem v minulosti používala asi nejčastěji. Prací gel na barevné prádlo můžu používat bez aviváže a prádlo voní naprosto nádherně. Pere lépe. Já měla z vyzkoušených pracích prášků a gelů za nejsilnější a nejúčinější Ariel. A Wasche Meister voní více, příjemněji a pere lépe. A to už nemluvím o naprosto nesrovnatelné ceně. Za víc jak 4 litry kvalitnějšího německého gelu jsem utratila 119,- Kč. Vážně, bez legrace. Za 1,5 litru české verze Arielu gelu na praní dáte kolem 150,- Kč a více.

Se všemi zakoupenými produkty jsem maximálně spokojená. Už mám sepsaný seznam na další nákup. Chci vyzkoušet například přípravek na ostranění skvrn z čalonění a koberců Bacti CZ. Miliardy bakterií by měly zlikvidovat i to, co povrchovým čištěním nezvládnu, například u pohovky polité limonádou apod. Také je v drogérii avizovaný dovoz německých Arielů, tak to rozhodně chci zkusit, jestli bude ještě lepší a silnější, než Wasche Meister, který není u nás tak známý. Uvidíme, každopádně já už se s drogérií z obchodů tahat nehodlám. Kvalitnější, levnější a ještě k tomu s dovozem domů - pro mě je to jeden z mých splněných snů... :)

 

Komentáře   

#2 Monika 2017-05-10 17:19
Ahoj, já také naprosto souhlasím s tím, že je v dnešní době nejlepší nakupovat drogerii online a na eshopu. Navíc mnohdy jsou tam ceny výhodnější nežli v obchoďácích - pravdou je, že pokud je někde akce (kaufland nebo lidl) tak je tam cena výhodná, ale jaká to je kvalita?? To je otázka, že ?
Já osobně také nakupuji na internetu a to již víc jak rok.
Citovat
#1 Milena 2017-03-24 10:15
Vyhrala jsem 20% slevuDrogeriepap.cz.Tak proc nevyuzit,ze? S rychlosti dodabi jsem byla spokojena s vyrobky take.Trosku nastal problem v doprave.Ale jinak maximalni spokojenost.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Odhalte levně a jednoduše zloděje s fotopastí!

Krádeže v dlouhodobém průměru rostou, lidé mají strach o svůj majetek. Na každodenním pořádku bývají vykradené garáže, ukradená auta nebo sousedské naschvály. Řešením všech situací jsou moderní fotopasti, které jsou ve všech ohledech levnější než kamerové systémy, nemobilní a závislé na elektřině.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Altraz.cz – vše pro volný čas

Volný čas tráví každý po svém. Někdo v přírodě, někdo s dětmi u vody, někdo v klidu s dětmi při hrách. Internetový obchod Altraz je ideálním místem, kde lze z pohodlí domova nakoupit všechno potřebné pro uspokojení všech přání.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena