^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.


Testovali jsme na vlasech hodně, ale hodně hustých a delších. Na vlasech v běžné hustotě a vlasech dětských. Testovali jsme 10 dní a zkoušeli různé variace, aby nešlo jen o pouhé rozbalení výrobků, pár použití a z toho vzešlá recenze.

Začněme kartáčem. Na kartáči mají být revoluční dvě věci. Především patentované rozmístění měkkých štětinek, díky kterým jsou vlasy rozčesávány. A také vylepšený tvar kartáče. Nejnovější verze má být super ergonomická pro co nejpevnější a nejlepší úchop při rozčesávání. Všechny typy vlasů rozčesává DTANGLER kartáč opravdu velmi dobře. Kratší vlasy se při normálním tempu rozčesávání necuchají vůbec. U delších je třeba pomalejší pohyb a větší opatrnost. Tam se občas kartáč lehce zadrhne. Ale zvláště u hodně hustých a delších vlasů musíme kartáč pochválit, lepší jsme nezkoušeli. Na co nejčastější česání je to drahoušek. Vlasy jsou evidentně čistší a lesklejší už po prvním pořádném rozčesání, Takže výborně funguje i zbavování vlasů od nečistot. Dobře se drží. Samozřejmě nečekejte Pegase s křídly. Nejde o zázrak, ale o kartáč, který mnohem lépe vlasy rozčeše, než běžně dostupné. A může být super ergonomický, ale stejně je třeba ho občas přesunout do druhé ruky, změnit pohyb, vlasy přidržet apod.


Za naše modely a testující určitě kartáč doporučujeme. Rozčesávání kdykoli a kdekoli jde snadno a rychle. Ačkoli by se mokré vlasy rozčesávat neměly, stejně jsme museli vyzkoušet, protože hlavně ty husté a dlouhé se za mokra po umytí normálním šampónem naprosto šíleně (ne)rozčesávají. A v této části testu byl kartáč DTANGLER fantastický. Výraz WOW! vystihuje překvapení z tak snadného rozčesání. Nikdy a žádný kartáč nedokázal tu mokrou hřívu zkrotit tak snadno a bez jediného zaškobrtnutí. DTANGLER byl první, který vlasy rozčesal hravě, bez tahání, zacuchání, vytržení jediného vlásku...


Gumičky DTANGLERBAND se prodávají v sadách po pěti kusech. Vždycky tak nějak podobně sladěné. My testovali sadu DTG Band Set Dark, což jsou decentnější barvičky. Hlavně vhodné jako doplněk k prakticky každému outfitu. Gumičky jsou propagované jedním dechem jako módní náramky a revoluční gumičky do vlasů. Pokud gumičky někdo použije jako náramek, proč ne, ale tak možná na pláž. Na fotkách to nevypadá špatně, ale na rukách v reálu nás tedy nijak neokouzlily. Gumičky jsou to lehoučké, mimořádně skladné, takže i do nejmenší pidi kabelečky minimálně jednu uskladníte naprosto snadno a není třeba je navlékat na ruku, aby byly „po ruce“.


Na běžně husté vlasy působí gumičky DTANGLERBAND přesně tak, jak reklamy popisují. Vlasy netrhají, nelámou, netahají. I po víc jak 10 hodinách s gumičkou ve vlasech, včetně spánku, se nikdy za těch 10 dní nestalo, že by pak byl účes vytvarován gumičkou, nebo vlasy bolely, tahaly apod. Nikdy gumička nesjela z vlasů. Tam, kde běžné gumičky selhávaly jedna za druhou, gumičky DTANGLERBAND držely jako přilepené. Dokonce jsme vyzkoušeli i batolecí vlásky dvouletého modela. Bylo třeba gumičku vícekrát omotat, ale držela skvěle. Tedy jen do chvíle, kdy ji to mrkně sundalo. A tady je opět chvíle na pochvalu, protože ani jednou se nestalo, že by gumička při stahování z vlasů tahala a trhala. Vždycky to šlo doslova jako po másle.

Bohužel u opravdu hodně hustých vlasů neměla gumička DTANGLERBAND sílu. Možná, kdyby byla delší a bylo možné vlasy omotat alespoň 3x, tak by udržela i takové množství. Ale i po rozmotání suku a zasukování na nejdelší možné délce a následném dvojím omotání culíku, stačilo pár pohybů ze strany na stranu a bylo po účesu a culíku.

Takže velké množství vlasů jedna gumička nepojme, ale půlku objemu už udržela skvěle, se všemi pozitivy výše popsanými. Gumičky jsou designově opravdu krásné a ve vlasech nádherně vynikly. Na tmavší vlasy jsme si chválili ze sady tu nejtřpytivější, na obrázku je vprostřed. I k luxusnějšímu společenskému outfitu se nemusíte stydět s takovou gumičkou ve vlasech vyrazit do společnosti. Takže určitě stojí za to, vybrat si takovou sadu nebo sady, které maximálně využijete. V oblíbených barvách nebo v barvách s větším využitím.

Za možnost testování děkujeme e-shopu Brazilkeratin.cz a oba výrobky můžeme rozhodně doporučit.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena