^Zpět nahoru

logo

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...


U takové ženy dokonale podtrhne image. Toto je parfém, který musíte užívat uvážlivě, i jedna kapka vydá silnou vůni. A můžete si být jistá, že navoněná SIGNATURE II EDP nezůstanete bez povšimnutí. Zajímavé je i srovnání složení obou zmíněných parfémů. V obou je bergamot a spojuje je také růže, pižmo, santal. Je vidět, jak opravdu záleží na každé složce a množství výtažků a v rukách mistrů je každý parfém unikát. Předpokládám, že za onou odlišnou, pronikavou silou a úderností parfému SIGNATURE II EDP, se ukrývají složky jako opoponax (vykuřovadlo), kadidlo, pravá ambra... Také vanilka obvykle patří k silným složkám vůní parfémů a možná v tomto případě s kombinací pryskyřice benzoin (která se také přidává do vykuřovadel a voní po vanilce), přidává na síle. Tento parfém  má celkově delší výdrž. Hravě vydrží vonět do druhého dne. 
SIGNATURE II EDP dámská vůně

Složení: bergamot, hořká čokoláda, mandle, pomeranč, tangerinka, švestka, kmín, kardamom, hřebíček, kandovaný zázvor, jasmín, růže, kosatec, durman, vanilka, benzoin, pižmo, pravá ambra, opoponax, kadidlo, santal, eben

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena