^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.


Pokud si nejste jistí, zda parfém nebude moc silný, doporučujeme první den kápnout parfém jen na zápěstí a loketní jamku jedné ruky. U silnějších parfémů může jít o zvyk, obvykle během prvních dvou dní, kdy vás parfém provází, si přivyknete na větší sílu a vnímáte pak už jen příjemné tóny vůně. Ovšem pokud je parfém nebo parfémovaná voda opravdu kvalitní. Parfémy ze stránek Malikah.eu patří ke špičce vůní na našem trhu. Všechny si je můžete také vyzkoušet, u každé vůně je v nabídce vzorek vůně o obsahu 1ml. Což je poměrně velké množství. Tentokrát jsme testovali dámskou vůni MARIYAM EDP arabské značky Royal Diwan Group.


MARIYAM EDP dámská vůně

Složení: bergamot, koriandr, pistácie, limetka, hruška, banán, frézie, konvalinka, růže, tiaré, gardénie, mimóza, pivoňka, pižmo, vanilka, cedr, santal, ambra

MARIYAM EDP je sytá, sladká, ale jemná vůně, která vás provází po celý den. Jednotlivé tóny ovoce i květin jsou výborně sladěné. Nejkouzelnější efekt při testování nastal při procházkách venku v mírném vánku. Když větřík lehce ovíval a vůně se výrazněji rozlévala. Bylo to jako procházka nádhernou exotickou zahradou. Je to vůně, která navozuje romantickou, snovou a příjemnou atmosféru, uvolňuje napětí a shon běžného dne. 

Komentáře   

#1 Danuše Kramolišová 2016-09-02 15:53
Santal a ambra...to jsou dálky a dálavy a vůně rajská...
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze: bavlněné povlečení a bambusový ručník

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena