^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tipy na skvělé nákupy pro pohodový podzim

S našimi podzimními tipy na nákupy ušetříte nejen při samotném nákupu, ale i na úspoře energie, na výdajích za léky a na dalším. I když je podzim už na spadnutí, vůbec se letos nemusíte bát chmur. Vybavte se předem chytrými pomocníky, kteří vám dají zapomenout na pochmurné počasí venku na nemoci, i na kratší den. A ještě jsou za prima nízké ceny.

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.


SAMURAI EDP dámská vůně

Složení: káva, mandle, kandovaný zázvor, frézie, fialka, kosatec, levandule, jalovec, oleandr, heliotropin, vanilka, tonka, talek, týkové, cedrové a santalové dřevo, pižmo, ambra


Už při prvním nanášení parfému okamžitě čichové buňky zaznamenávají tóny ostré jako samurajský meč. Od prvních okamžiků máte chuť rozběhnout se jako šíp do daného dne. Zaplaví vás příliv povzbuzující energie. Zajímavá je i zcela průzračná barva parfému. Během dne byly lehce cítit úžasné frézie a vůně kávy a nejčastěji, během celého testování, sladká vůně mandlí a vanilky. Ale vše v příjemné mírné kombinaci. Parfém dodává energii a pozitivní náladu v průběhu celého dne. Vůně je ostrá a překvapivě jemná, takže ačkoli obsahuje pižmo, výtažky z cedrového a santalového dřeva, není ani trošku těžká. Pokud máte rádi sladké, svěží vůně, bude se vám velice líbit.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena