^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Nejkrásnější období v životě každého člověka je dětství. Bezstarostně ubíhající dny naplněné smíchem a nekončícími hrami. S rostoucím věkem však přichází povinnosti, které pomalu bezstarostnost odsouvají do pozadí. Hlavní povinností všech dětí se stává učení. A ne vždy je to povinnost příjemná. Internetový obchod Hračkovna se snaží našim nejmenším přechod od her do povinností co nejvíce zpříjemnit.

 

Na stránkách obchodu naleznou děti a jejich rodiče celou řadu hraček, které nejen ukrátí dlouhou chvíli, ale zároveň rozvíjí jazykové znalosti, slovní zásobu, motorické dovednosti nebo logické myšlení. Jedná se o interaktivní hračky, díky kterým bude každé učení zábavou jak pro děti, tak jejich rodiče.

Mezi nejmenšími bývají velmi oblíbené magnetické kreslící tabulky, na které pomocí kouzelné tužky a tiskátek s různými tvary mohou i ti méně zruční vyčarovat pohádkové obrázky. A když se náhodou obrázek nepovede, prostě se smaže a malý výtvarník může kouzlit dále.

Jedním z největších strašáků skoro pro všechny děti bývá ve škole matematika. E-shop nabízí mnoho variant zábavných her, ve kterých se snoubí matematické dovednosti a logické uvažování s humorem a legrací. Děti se například naučí vnímat čísla při skládání mozaiky, mohou si zahrát pexeso s Krtečkem nebo si vyzkoušet sčítání či odečítání na přehledných kartách.

Originální učební pomůckou je Krtkův naučný tablet, díky kterému lze prohlubovat jazykové znalosti, vylepšovat čtení i počítání.

Pro začátečníky učební pomůcka, pro pokročilé hračky sloužící k procvičování. To je Angličtina? Brnkačka! English? Easy peasy. Na 16 listech naleznou děti na 160 slovíček z mnoha různých oblastí lidské činnosti – sport, jídlo, povolání, nebo také barvy či příroda. Na stejném principu působí i interaktivní Smartphone určený pro děti od 1 do 3 let. K dispozici jsou dva typy – dvojjazyčný, kde lze s dětmi procvičovat kombinaci češtiny a angličtiny, a trojjazyčný, kde se ke dvěma stávajícím jazykům přidává ještě slovenština.

Kromě interaktivních pomůcek nabízí Hračkovna samozřejmě celou škálu hraček pro nejmenší. Nebo nestárnoucí klasické dřevěné, které naplní společné chvilky kombinací jasných barev a vůní dřeva. Evergreenem mezi hračkami pro všechny věkové skupiny je bezesporu Lego. A na trénování postřehu a trpělivosti také puzzle.

Zvláštní kategorií e-shopu jsou hračky určené pro venkovní použití. Nic nerozdovádí děti tak, jako hra u bazénu s vodními pistolemi nebo čluny. Odpočinout si lze na lehátku nebo ve člunu. A snad každý touží postavit ten nejhezčí hrad z písku na světě.

Svou nejoblíbenější hračku si tu vyberou jak holčičky, tak kluci. Kuchyně, autíčka, panenky, vojáčci. Hračkovna je zkrátka královstvím radosti pro velké i malé děti.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Proč mít rodinný kalendář?

Ne, vážně se běz něj už neobejdete. Diáře, zápisníky, stolní kalendáře... jsou sice velmi užitečné, ale to nejdůležitější stejně musíte mít vy i děti stále na očích. A to je největší přínos nástěnných rodiných kalendářů. Pověsíte je na nějaké viditelné místo, třeba do kuchyně k ledničce nebo na chodbu ke dveřím a průběžně si připomínáte, co se pro kterého člena nebo celou rodinu, blíží významného a na co nesmíte zapomenout.

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

Originální taštičky a kabelky od české návrhářky Marcely Tabáčkové

Když práce baví a lidé ji dělají s láskou, je to na výsledku vždy vidět. Kabelky Marcely Tabáčkové jsou s hravým designem, precizně zpracované a s mnoha detaily. Například s vnitřními kapsami v kontrastních barvách nebo lemováním, pro pohodlnější hledání. Nebo s karabinami na klíče apod. Jde o detaily, které z kabelky dělají přehlednější místo pro všechny naše nezbytné drobnosti. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena