^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Šikovné náramky pro každého, kdo holduje outdoorovým aktivitám

Rádi trávíte čas aktivně venku? Celoročně vyrážíte na výlety, dobrodružné výpravy...? Vychytávka v podobě náramku přežití je určená právě vám. Několik metrů kvalitní šňůry, smotané vkusně do náramku se šroubovací přezkou z nerez oceli, můžete mít stále při ruce, tedy klidně přímo na ruce. Hodit se pak může na cokoli – jako šňůra na prádlo, na svázání dřeva do otepi ke snazšímu přenosu a k mnoha dalším věcem.

Nejkrásnější období v životě každého člověka je dětství. Bezstarostně ubíhající dny naplněné smíchem a nekončícími hrami. S rostoucím věkem však přichází povinnosti, které pomalu bezstarostnost odsouvají do pozadí. Hlavní povinností všech dětí se stává učení. A ne vždy je to povinnost příjemná. Internetový obchod Hračkovna se snaží našim nejmenším přechod od her do povinností co nejvíce zpříjemnit.

 

Na stránkách obchodu naleznou děti a jejich rodiče celou řadu hraček, které nejen ukrátí dlouhou chvíli, ale zároveň rozvíjí jazykové znalosti, slovní zásobu, motorické dovednosti nebo logické myšlení. Jedná se o interaktivní hračky, díky kterým bude každé učení zábavou jak pro děti, tak jejich rodiče.

Mezi nejmenšími bývají velmi oblíbené magnetické kreslící tabulky, na které pomocí kouzelné tužky a tiskátek s různými tvary mohou i ti méně zruční vyčarovat pohádkové obrázky. A když se náhodou obrázek nepovede, prostě se smaže a malý výtvarník může kouzlit dále.

Jedním z největších strašáků skoro pro všechny děti bývá ve škole matematika. E-shop nabízí mnoho variant zábavných her, ve kterých se snoubí matematické dovednosti a logické uvažování s humorem a legrací. Děti se například naučí vnímat čísla při skládání mozaiky, mohou si zahrát pexeso s Krtečkem nebo si vyzkoušet sčítání či odečítání na přehledných kartách.

Originální učební pomůckou je Krtkův naučný tablet, díky kterému lze prohlubovat jazykové znalosti, vylepšovat čtení i počítání.

Pro začátečníky učební pomůcka, pro pokročilé hračky sloužící k procvičování. To je Angličtina? Brnkačka! English? Easy peasy. Na 16 listech naleznou děti na 160 slovíček z mnoha různých oblastí lidské činnosti – sport, jídlo, povolání, nebo také barvy či příroda. Na stejném principu působí i interaktivní Smartphone určený pro děti od 1 do 3 let. K dispozici jsou dva typy – dvojjazyčný, kde lze s dětmi procvičovat kombinaci češtiny a angličtiny, a trojjazyčný, kde se ke dvěma stávajícím jazykům přidává ještě slovenština.

Kromě interaktivních pomůcek nabízí Hračkovna samozřejmě celou škálu hraček pro nejmenší. Nebo nestárnoucí klasické dřevěné, které naplní společné chvilky kombinací jasných barev a vůní dřeva. Evergreenem mezi hračkami pro všechny věkové skupiny je bezesporu Lego. A na trénování postřehu a trpělivosti také puzzle.

Zvláštní kategorií e-shopu jsou hračky určené pro venkovní použití. Nic nerozdovádí děti tak, jako hra u bazénu s vodními pistolemi nebo čluny. Odpočinout si lze na lehátku nebo ve člunu. A snad každý touží postavit ten nejhezčí hrad z písku na světě.

Svou nejoblíbenější hračku si tu vyberou jak holčičky, tak kluci. Kuchyně, autíčka, panenky, vojáčci. Hračkovna je zkrátka královstvím radosti pro velké i malé děti.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena