^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jedno moudré arabské přísloví praví, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Blízkost krásných a majestátných zvířat je povznášející, inspirující a v sedle se jednoduše zapomíná na všechny starosti a problémy všedního dne. Vítr ve vlasech a impozantní zvíře pod sebou – pocit, který nic a nikdo nenahradí.

 

Penzion Selský dvůr nabízí nepřeberné množství zážitků, relaxace a chvil strávených ve společnosti nejkrásnějších bytostí na světě. Pro milovníky jezdeckého sportu, nebo jen zvídavé jedince, kteří chtějí poznat nepoznané, jsou k dispozici koně, se kterými lze vyjet do přírody, vyzkoušet si výukovou jezdeckou hodinu, nebo si jen tak vyjet za doprovodu profesionála.

Jezdecké kurzy probíhají celoročně v kryté jízdárně pod vedením zkušených cvičitelek. Výcvik a eventuální vyjížďky jsou přizpůsobeny možnostem a jezdeckým schopnostem jednotlivých účastníků. Na veškeré akce je nutno se předem objednat a dostavit se včas. Před zahájením je důležité seznámit se s bezpečnostními pravidly celého areálu. Jejich respektování je důležité pro celkový chod areálu.

Selský dvůr poskytuje i možnost ustájení soukromého koně. Balíček služeb zahrnuje ustájení v nových boxech, vyvádění koní na pastvu, dvakrát denně podestýlání, krmení a čištění. V případě zájmu lze využít i trenažér – kolotoč, dále kruhovou jízdárnu nebo krytou halu.

Pro romantickou vyjížďku novomanželů nebo slavnostní přehlídky jsou k dispozici spřežení všeho druhu. Od zápřahu shetlandských pony pro děti, až po elegantní ekvipáž určenou pro svatební hosty. Vozatajové ze Selského dvora drží zápis v České knize rekordů, když v roce 2008 prezentovali desetispřeží poníků.

Vzhledem k tomu, že zrekonstruovaná usedlost je velmi oblíbeným výletním místem jak pro rodiny, tak pro školní třídy, je připraven i zábavný program pro školáky všech věkových skupin. Zahrnuje prohlídku stájí s instruktáží a ukázkou péče o koně, možnost projížďky na ponících či velkých koních. Následovat může i vyjížďka v kočáře nebo výcvik v hale. Program je přizpůsobován jak dětem, tak momentálním možnostem jednotlivých zvířat.

Hosté zrelaxovaní jízdou na koni mohou využít příjemného posezení ve stylové restauraci, vyhřáté kachlovými kamny pod původní cihlovou klenbou. Kapacita je 60 osob a je tudíž vhodná i ke konání větších oslav, jako jsou svatby, promoce nebo firemní večírky. V případě zájmu lze zajistit hostům i nocleh v přilehlém penzionu, jehož pokoje jsou přímo nad stájemi.

Selský dvůr je velmi oblíbeným místem, kde se mladé páry rozhodnou vstoupit do stavu manželského. K dispozici mají jak místní obřadní síň, tak mnohá romantická zákoutí vhodná pro obřad pod širou oblohou. Celý obřad lze zařídit prakticky na jednom místě – obřad, svatební hostinu, elegantní jízdu kočárem a nakonec i svatební noc.

Pro pracovní kolektivy je možno sestavit teambuildingový program, během kterého bude mít každý možnost vyzkoušet si program plný zážitků, které lze nakombinovat podle vlastního výběru. Jízda na koni, kurzy angličtiny, večerní grilování, živá hudba nebo sportovní aktivity různého druhu. Nic tak nestmelí kolektiv, jako společné zážitky.

Veškeré informace o ubytování, restauraci a všech nabízených službách lze najít na internetových stránkách usedlosti Selský dvůr.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak na opary

Právě probíhající zimní měsíce s poněkud nezimním klimatem jsou ideální živnou půdou pro různé druhy infekcí. Jsou to chřipky, rýmy, záněty průdušek, které zvládnou svého hostitele spolehlivě uložit do peřin a donutí ho vyhřívat se. V souvislosti s těmito nepříjemnostmi se rovněž velmi často objevuje nepříjemný jev, který jednak dovede pěkně bolet a jednak se umí zjevit v momentě, kdy se to nejméně hodí. Jedná se o všem velmi dobře známý opar.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Matrace pro zdravé spaní

Internetový obchod Matrace-store.cz nabízí kompletní výbavu pro pohodlnou relaxaci a zdravý spánek všech věkových skupin zákazníků. Vybírat můžete z téměř tisíce matrací v mnoha provedeních.  Výrobky nabízené v e-shopu jsou opatřeny nejspolehlivějším certifikátem – množstvím zdravých a spokojených klientů, kteří se rádi vrací.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena