^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Velký nákup. Každý týden se stovky hospodyněk vypravují do supermarketů, aby pořídily zásobu potravin, a také drogerie. A právě drogerie bývá velmi často nejdražší položkou seznamu. Prášky na praní, dezinfekce, prostředky na čistění koupelen. Internetové stránky www.drogerievakci.cz nabízí velký výběr veškerého drogistického zboží se slevou až 30%.

 

První kategorie jsou přípravky na praní. Prací prášky na bílé i barevné prádlo, gely na praní, aviváže nebo čističe skvrn. Pro speciální druhy prádla nabízí e-shop i speciální prášky. Například prášek na praní montérek, nebo speciální prášek na jemné tkaniny, jakými jsou třeba záclony. A aby byla domácí prádelna kompletní, je nutno mít dostatečně dlouhé šňůry na pověšení, a také kolíčky.

Druhou kategorií jsou přípravky pro mytí nádobí a úklid. Pro mytí nádobí jsou k dispozici jak klasické přípravky pro ruční mytí, jako JAR nebo PUR. K nim samozřejmě patří i další věci potřebné k mytí – houbičky a kartáče na nádobí, nebo houbové utěrky Clean, které jsou vhodné nejen na nádobí.

Další skupinou jsou přípravky pro mytí v myčce. Tablety, leštidla a vůně, které eliminují případný zápach.

Pro sekci toaleta a koupelna nabízí Drogerie v akci široký výběr čisticích prostředků na umyvadla, vany i WC mísy. Součástí nabídky jsou i osvěžovače vzduchu a WC bloky, které udržují příjemnou vůni a likvidují zápach WC a koupelny.

Zvláště v předvánočním čase ocení hospodyňky řadu prostředků na úklid, jako jsou leštěnky na nábytek, čistidla na sklokeramiku, na okna nebo speciální prostředky na úklid kuchyní, které účinně odstraňují mastnotu.

Maminkám jistě přijde vhod kategorie zboží pro děti. Plenky všech velikostí, vlhčené ubrousky na ošetření jemné dětské pokožky. Společnou radost z večerního koupání si děti i jejich rodiče nejlépe užijí s pěnou do koupele, šampónem nebo tělovým mlékem z nabídky e-hopu. Jemná dětská pokožka bude ještě jemnější a děti spokojenější.

Stejně bohatou nabídku kosmetiky pro koupel a péči o tělo má e-shop i pro maminky a tatínky. Šampóny, sprchové gely, antiperspiranty, stylingová řada na úpravu vlasů nebo tekutá mýdla. To vše zásobí zákazníky pocitem příjemného luxusu za velmi výhodné ceny.

Poslední kategorií nabídky jsou prostředky pro osobní hygienu. Zubní pasty, kartáčky na zuby, ústní vody. Důležitou součástí vybavení pro denní hygienu je samozřejmě i toaletní papír. A pro dámy odličovací tampóny, papírové kapesníčky, a také potřeby pro intimní hygienu – vložky a menstruační tampóny.

Nákupy na stránkách Drogerie v akci znamenají nákupy v klidu, pohodě a za výrazně nižší ceny, než v supermarketu. Zboží je doručováno expresně do druhého dne (je-li skladem). V momentě, kdy celková útrata přesáhne 1500 Kč, je doprava zcela zdarma.

Nejlepší referencí pro obchod Drogerie v akci je spokojenost zákazníků.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Budujte svou kariéru za pomoci účinků relaxační hudby!

Dnešní moderní doba si žádá rychlý a plnohodnotný výkon, ocitáme se ve stresu z řady nesplněných úkolů, jsme pod každodenním tlakem. Neumíme se ztišit, vypnout a po chvíli relaxu se namotivovat ke splnění zbývajících úkolů. Kolikrát spíše propadáme v návalu práce depresím. Často býváme sebekritičtí a podléháme své čím dál tím více se oslabující vůli. Zapomněli jsme, že proto, aby naše pracovní výkony byly efektivní, potřebujeme se naopak naučit také odpočívat. A třeba i za poslechu k tomu určené relaxační hudby, která zklidní naši mysl a dá odpočinout našemu tělu.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Zázrak jménem koloidní stříbro

Mikroby, bakterie, viry. Malé, všudypřítomné organismy, kterým se jen těžko vyhýbáme. Působí řadu chorob, které při špatné nebo zanedbané léčbě mohou zanechat nedozírné následky. Věda se, ve snaze potírat tyto záškodníky, snaží vyvíjet stále efektivnější léky. Antibiotika, antihistaminika, desinfekce. Díky častému užívání bohužel velmi často dochází k nežádoucím vedlejším účinkům nebo ke vzniku rezistence. Proto se moderní věda navrací ke staletími ověřeným praktikám.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena