^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Humor a legrace jsou kořením života. Internetový obchod Netshop 007 je tím správným kořenářem, který dodá dárkům pro vaše blízké náležitý říz a švih. Obchod disponuje bohatým arzenálem dárků pro nejrůznější příležitosti.

 

První kategorií jsou dárky k narozeninám. Pro radost nebo úsměv přátel a členů rodiny. Narozeninová překvapení jsou rozdělena podle věku případných obdarovaných do skupin od 18 do 70 let. Dárky pro muže reprezentují trika, trenýrky nebo certifikáty mladého věku. Certifikátem svůdnice nebo sexy tričkem s více než sexy obrázkem potěšíte dámu se smyslem pro humor a s mladistvým duchem.

Další v řadě možností, jak udělat někomu radost vtipným dárkem, jsou dárky pro muže jménem Josef. 19. březen je národní lidový svátek, a proto si oslavenci zaslouží speciální výbavu. Tričko s nápisem „Já jsem Josef, kdo je víc“ je vývěsním štítem hrdého nositele jména biblického tesaře. A společenská hra Pepa hledá superbar tříbí ducha a společenské chování.

Pro ženy vyšších věkových kategorií je nostalgickou vzpomínkou Mezinárodní den žen. A ty mladší alespoň poznají, jak poetický a zvláštní den to byl. V nabídce e-shopu je stojánek s cedulkami pro situaci, kdy nastane doma stav zvaný Tichá domácnost. Stojánek opatřený cedulkami, které ukáže žena manželovi, když nemá náladu s ním mluvit.

Dárky pro ženy reprezentuje ještě jedna skupina nezbytností pro každou ženu. A to jsou dárky ke svátku pálení čarodějnic. Každá čarodějnice nebo kouzelnice si vybere z nabídky přímo magicky krásných kostýmů, dekorativní kosmetiky, nebo módních doplňků nezbytných pro slavnostní sabat, jakými jsou šaty, klobouky nebo paruky. Ne každá dáma vlastní náležitě tradiční zvířátko. Netshop 007 promptně dodá širokou škálu pavouků a netopýrů jako nezbytné součásti vybavení čarodějné dámy.

Pod vlivem anglosaské kultury se i k nám do Čech dostal svátek svatého Valentýna. V tento den bývá zvykem obdarovávat své milované romantickým pozornostmi, jako jsou květiny, čokoláda nebo parfémy. Další kategorií e-shopu jsou dárky, které jsou sice romantické, ale zároveň neotřelé a originální. Slipy s čertem, hrací kostky s polohami z Kámasútry nebo klasické polštářky se srdíčky nejen potěší, ale i pobaví nejen cílového člověka, ale i dárce.

Dalším podobně importovaným a podobně zábavným svátkem je Halloween. Obdoba českých dušiček skýtá nekonečné možnosti zábavy a zpříjemní tak sychravé podzimní dny. Pro každé halloweenské strašidlo je rovněž nutná řádná výbava. Od strašidelných masek a převleků, přes hrůzostrašné sekerky v hlavě až po pavouky, kteří vám vlezou i do snů a nenechají vás v klidu spát.

Přehlídku svatebních darů určitě oživí i dárky z kolekce e-shopu Netshop 007. Trička, hrnečky nebo certifikáty ideálního manžela či manželky budou lepším vyznáním lásky, než obrovská kytice a diamanty.

V současné době nadcházejícího času shánění dárků je více než aktuální kolekce vánočních dekorací, kostýmů Santa Clause a jeho skřítkovských pomocníků. Pomůže užít si adventní a vánoční dobu přímo pohádkově. A když vám přinese dárek sexy Santa, co více si přát.

Nabídka e-shopu samozřejmě nezahrnuje pouze dárky k narozeninám.  Své fantazii mohou popustit uzdu příznivci kanadských žertíků, žertovných hraček nebo vybavení pro party. Je to oáza smíchu, dobré nálady a nekonečných možností pro pořízení dárků pro potěchu, radost i pro pobavení dárců i obdarovaných.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak rozumně shodit přebytečná kila

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Šťastné Hračky

Internetový obchod Šťastné Hračky vznikl na základě naší zkušenosti s tím, jak obtížné je najít pro miminko smysluplné hračky na jediném místě a nemuset přitom hledat v několika dalších obchodech a platit několikrát za poštovné. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena