^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ulovte si vtipný dárek pro kamaráda – rybáře!

Jistě to všichni znáte. Blíží se svátek nebo narozeniny a vy ne a ne přijít na to, co koupit svému známému. Chcete aby dárek působil originálně, ale takový dárek šitý přímo na míru se těžko shání. Přemýšlíte, čím ho překvapit, co ho baví, čemu se rád věnuje ve volném čase. Většinu přátel spolehlivě odbavíte knihou, lahví dobrého vína nebo nějakou tou kosmetikou. Jenže pokud víte, že je váš kamarád náruživý rybář, chcete něco víc. Toužíte po tom ho svým tematickým dárkem pobavit. Víte, že nějaká věcička s rybářskou tematikou by mu udělala daleko větší radost než láhev Myslivce. I když kdo ví... Na druhou stranu byste ale i vy dali najevo, jak na něj myslíte a že jste rádi, že máte zkrátka za kamaráda právě rybáře. Ať už více či méně úspěšného, to už je věc jiná. 

Humor a legrace jsou kořením života. Internetový obchod Netshop 007 je tím správným kořenářem, který dodá dárkům pro vaše blízké náležitý říz a švih. Obchod disponuje bohatým arzenálem dárků pro nejrůznější příležitosti.

 

První kategorií jsou dárky k narozeninám. Pro radost nebo úsměv přátel a členů rodiny. Narozeninová překvapení jsou rozdělena podle věku případných obdarovaných do skupin od 18 do 70 let. Dárky pro muže reprezentují trika, trenýrky nebo certifikáty mladého věku. Certifikátem svůdnice nebo sexy tričkem s více než sexy obrázkem potěšíte dámu se smyslem pro humor a s mladistvým duchem.

Další v řadě možností, jak udělat někomu radost vtipným dárkem, jsou dárky pro muže jménem Josef. 19. březen je národní lidový svátek, a proto si oslavenci zaslouží speciální výbavu. Tričko s nápisem „Já jsem Josef, kdo je víc“ je vývěsním štítem hrdého nositele jména biblického tesaře. A společenská hra Pepa hledá superbar tříbí ducha a společenské chování.

Pro ženy vyšších věkových kategorií je nostalgickou vzpomínkou Mezinárodní den žen. A ty mladší alespoň poznají, jak poetický a zvláštní den to byl. V nabídce e-shopu je stojánek s cedulkami pro situaci, kdy nastane doma stav zvaný Tichá domácnost. Stojánek opatřený cedulkami, které ukáže žena manželovi, když nemá náladu s ním mluvit.

Dárky pro ženy reprezentuje ještě jedna skupina nezbytností pro každou ženu. A to jsou dárky ke svátku pálení čarodějnic. Každá čarodějnice nebo kouzelnice si vybere z nabídky přímo magicky krásných kostýmů, dekorativní kosmetiky, nebo módních doplňků nezbytných pro slavnostní sabat, jakými jsou šaty, klobouky nebo paruky. Ne každá dáma vlastní náležitě tradiční zvířátko. Netshop 007 promptně dodá širokou škálu pavouků a netopýrů jako nezbytné součásti vybavení čarodějné dámy.

Pod vlivem anglosaské kultury se i k nám do Čech dostal svátek svatého Valentýna. V tento den bývá zvykem obdarovávat své milované romantickým pozornostmi, jako jsou květiny, čokoláda nebo parfémy. Další kategorií e-shopu jsou dárky, které jsou sice romantické, ale zároveň neotřelé a originální. Slipy s čertem, hrací kostky s polohami z Kámasútry nebo klasické polštářky se srdíčky nejen potěší, ale i pobaví nejen cílového člověka, ale i dárce.

Dalším podobně importovaným a podobně zábavným svátkem je Halloween. Obdoba českých dušiček skýtá nekonečné možnosti zábavy a zpříjemní tak sychravé podzimní dny. Pro každé halloweenské strašidlo je rovněž nutná řádná výbava. Od strašidelných masek a převleků, přes hrůzostrašné sekerky v hlavě až po pavouky, kteří vám vlezou i do snů a nenechají vás v klidu spát.

Přehlídku svatebních darů určitě oživí i dárky z kolekce e-shopu Netshop 007. Trička, hrnečky nebo certifikáty ideálního manžela či manželky budou lepším vyznáním lásky, než obrovská kytice a diamanty.

V současné době nadcházejícího času shánění dárků je více než aktuální kolekce vánočních dekorací, kostýmů Santa Clause a jeho skřítkovských pomocníků. Pomůže užít si adventní a vánoční dobu přímo pohádkově. A když vám přinese dárek sexy Santa, co více si přát.

Nabídka e-shopu samozřejmě nezahrnuje pouze dárky k narozeninám.  Své fantazii mohou popustit uzdu příznivci kanadských žertíků, žertovných hraček nebo vybavení pro party. Je to oáza smíchu, dobré nálady a nekonečných možností pro pořízení dárků pro potěchu, radost i pro pobavení dárců i obdarovaných.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena