^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jednou ze základních životních potřeb kromě zdravotně nezávadné vody a plnohodnotné stravy je čistý vzduch. V pracovním prostředí nebo doma ovlivňuje čistota vzduchu zdraví nás všech. Pro řešení problémů s prachem, plísněmi, exhalacemi a výfukovými plyny je ideálním partnerem eshop čisticky vzduchu. E-shop dodává čističky vzduchu, ventilátory nebo zvlhčovače a s jejich přičiněním zkvalitní životní prostředí a přispěje ke zdraví celé rodiny či pracovního kolektivu.

 

Základním stavebním kamenem nabídky e-shopu jsou čističky vzduchu. Ať už jsou to čističky proti kouři vhodné například do restaurací, nebo protiprachové do kanceláří. Alergici jistě ocení čističku Fellowes AeraMax Pet PT65, která zajistí téměř 100% čistotu vzduchu a pohltí veškeré drobné částice prachu, plísně nebo roztoče.

Místem, kde je čistota prostředí rozhodující, je dětský pokoj. Čističky vzduchu nabízí celkem čtyři druhy: Fellowes AeraMax Baby Baby DB55 je vhodná pro alergické děti do místnosti o velikosti do 36 m2. Je vybavena třemi stupni filtrace a ionizátorem. Fellowes AeraMax DB5 je rovněž určená pro alergické děti, ale do menších místností s rozměrem do 16 m2. K oběma čističkám je dodáván zvlhčovač vzduchu zdarma. Do dětského pokoje lze rovněž instalovat typ Boneco B505. Lze jí instalovat do pokojů s rozměrem do 28 m2. Díky vyměnitelnému typu filtru se rázem změní v protikuřáckou nebo protiprachovou. Typ Boneco H680 pak spojuje vlastnosti čističky a zvlhčovače vzduchu, což ocení zejména astmatici a jejich rodiče.

Další kategorií jsou zvlhčovače vzduchu, které pomáhají upravovat příliš suchý vzduch například v moderních panelových domech. Optimální vlhkost se pohybuje v rozmezí 40 – 60%. Pokud je vlhkost pod touto hranicí, dochází k nadměrnému vysušování sliznic a snadněji víří prach. Zvyšuje se tím pravděpodobnost vzniku alergií nebo chronické rýmy. Www.cistickyvzduchu.cz nabízí široký výběr zvlhčovačů, které nejen zvlhčují, ale i čistí vzduch. Nízká hladina zvuku zajišťuje téměř bezhlučný provoz a přístroje jsou tudíž vhodné k použití do obytných místností, protože neruší.

Protipólem zvlhčovačů jsou odvlhčovače. Zvláště ve starých domech dochází ke hromadění vlhkosti. To způsobuje zvýšený výskyt plísní a zhoršují se tak mnohé alergie. Odvlhčovače jsou vhodné do místností, kde je větší pravděpodobnost páry, jako jsou například kuchyně nebo koupelny. Příjemným efektem odvlhčovačů je rovněž omezení pocení oken a čištění vzduchu.

Výrobkem, který zvyšuje kvalitu vzduchu a tím životní komfort, je samozřejmě klimatizace. E-shop má v nabídce multifunkční zařízení Sakura SPC 9 DMA, které ovládá hned pět funkcí najednou. Kromě klimatizace nahradí i zvlhčovač nebo odvlhčovač, čistí vzduch a funguje jako ventilátor. Tato klimatizace je jediná svého druhu na evropském trhu.

Zvláštním druhem zařízení zvyšujícího čistotu vzduchu jsou kuřácké kabiny. Je to elegantní řešení například pro úřady, kde je ve vnitřních prostorách zakázáno kouřit, a kde jsou kuřáci vykázáni ven. Kuřácké kabiny se dají instalovat jak venku, tak v interiéru, kde jednak vyřeší problém s cigaretovým dýmem a navíc nenaruší styl vnitřních prostor. Tyto kabiny bývají vybavené bezzápachovými popelníky, které pojmou tisíce nedopalků a díky uzávěru se zápach uzamkne vevnitř.

Veškeré zboží včetně podrobných technických informací nebo recenzí od uživatelů naleznete na stránkách www.cistickyvzduchu.cz. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Odhalte levně a jednoduše zloděje s fotopastí!

Krádeže v dlouhodobém průměru rostou, lidé mají strach o svůj majetek. Na každodenním pořádku bývají vykradené garáže, ukradená auta nebo sousedské naschvály. Řešením všech situací jsou moderní fotopasti, které jsou ve všech ohledech levnější než kamerové systémy, nemobilní a závislé na elektřině.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Primaaukce.cz

V současné době je velmi atraktivní nakupovat prostřednictvím dražeb. Je to snadný způsob, jak získat kvalitní zboží za rozumnou cenu. Nakupovat si vybavení do domácnosti, umělecké předměty, nebo oblečení.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena