^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jaký stojan pro vánoční strom

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.

Jednou ze základních životních potřeb kromě zdravotně nezávadné vody a plnohodnotné stravy je čistý vzduch. V pracovním prostředí nebo doma ovlivňuje čistota vzduchu zdraví nás všech. Pro řešení problémů s prachem, plísněmi, exhalacemi a výfukovými plyny je ideálním partnerem eshop čisticky vzduchu. E-shop dodává čističky vzduchu, ventilátory nebo zvlhčovače a s jejich přičiněním zkvalitní životní prostředí a přispěje ke zdraví celé rodiny či pracovního kolektivu.

 

Základním stavebním kamenem nabídky e-shopu jsou čističky vzduchu. Ať už jsou to čističky proti kouři vhodné například do restaurací, nebo protiprachové do kanceláří. Alergici jistě ocení čističku Fellowes AeraMax Pet PT65, která zajistí téměř 100% čistotu vzduchu a pohltí veškeré drobné částice prachu, plísně nebo roztoče.

Místem, kde je čistota prostředí rozhodující, je dětský pokoj. Čističky vzduchu nabízí celkem čtyři druhy: Fellowes AeraMax Baby Baby DB55 je vhodná pro alergické děti do místnosti o velikosti do 36 m2. Je vybavena třemi stupni filtrace a ionizátorem. Fellowes AeraMax DB5 je rovněž určená pro alergické děti, ale do menších místností s rozměrem do 16 m2. K oběma čističkám je dodáván zvlhčovač vzduchu zdarma. Do dětského pokoje lze rovněž instalovat typ Boneco B505. Lze jí instalovat do pokojů s rozměrem do 28 m2. Díky vyměnitelnému typu filtru se rázem změní v protikuřáckou nebo protiprachovou. Typ Boneco H680 pak spojuje vlastnosti čističky a zvlhčovače vzduchu, což ocení zejména astmatici a jejich rodiče.

Další kategorií jsou zvlhčovače vzduchu, které pomáhají upravovat příliš suchý vzduch například v moderních panelových domech. Optimální vlhkost se pohybuje v rozmezí 40 – 60%. Pokud je vlhkost pod touto hranicí, dochází k nadměrnému vysušování sliznic a snadněji víří prach. Zvyšuje se tím pravděpodobnost vzniku alergií nebo chronické rýmy. Www.cistickyvzduchu.cz nabízí široký výběr zvlhčovačů, které nejen zvlhčují, ale i čistí vzduch. Nízká hladina zvuku zajišťuje téměř bezhlučný provoz a přístroje jsou tudíž vhodné k použití do obytných místností, protože neruší.

Protipólem zvlhčovačů jsou odvlhčovače. Zvláště ve starých domech dochází ke hromadění vlhkosti. To způsobuje zvýšený výskyt plísní a zhoršují se tak mnohé alergie. Odvlhčovače jsou vhodné do místností, kde je větší pravděpodobnost páry, jako jsou například kuchyně nebo koupelny. Příjemným efektem odvlhčovačů je rovněž omezení pocení oken a čištění vzduchu.

Výrobkem, který zvyšuje kvalitu vzduchu a tím životní komfort, je samozřejmě klimatizace. E-shop má v nabídce multifunkční zařízení Sakura SPC 9 DMA, které ovládá hned pět funkcí najednou. Kromě klimatizace nahradí i zvlhčovač nebo odvlhčovač, čistí vzduch a funguje jako ventilátor. Tato klimatizace je jediná svého druhu na evropském trhu.

Zvláštním druhem zařízení zvyšujícího čistotu vzduchu jsou kuřácké kabiny. Je to elegantní řešení například pro úřady, kde je ve vnitřních prostorách zakázáno kouřit, a kde jsou kuřáci vykázáni ven. Kuřácké kabiny se dají instalovat jak venku, tak v interiéru, kde jednak vyřeší problém s cigaretovým dýmem a navíc nenaruší styl vnitřních prostor. Tyto kabiny bývají vybavené bezzápachovými popelníky, které pojmou tisíce nedopalků a díky uzávěru se zápach uzamkne vevnitř.

Veškeré zboží včetně podrobných technických informací nebo recenzí od uživatelů naleznete na stránkách www.cistickyvzduchu.cz. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena