^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Dárek k promoci od Slůněte je originální internetový obchod, kde je možno pořídit všechno, co patří k tak slavnostnímu okamžiku ve studentském životě, jakým je promoce. S přílivem amerických filmů do Čech stoupla výrazně poptávka po tradičních plochých čepicích, které posléze absolventi vyhazují do vzduchu jako oslavný rituál ukončení studia. Jak vysokoškolští studenti, tak i někteří maturanti mají nyní možnost naplnit závěrečný rituál s vybavením z tohoto obchodu.

 

Základním kamenem slavnostního okamžiku promoce či maturity jsou promoční čepice. Klasické ploché čepice se střapcem nabízí e-shop v různých barevných provedeních a velikostech od dětských po XXL. Rovněž je možné si zvolit barevnou kombinaci střapce a čepice. Kromě pokrývek hlavy lze pořídit i popisovač, který udělá z tradiční studentské záležitosti originální, osobitý model. Sváteční atribut doplní dárkové balení, které je dodáváno přímo na míru toho kterého modelu. Krabice je vyrobena z tvrdého kartonu a opatřena lesklou stuhou.

Slavnostní ceremoniál je také nutno náležitě zachytit. A nejlepší metodou jsou fotografie. K tradičnímu rituálu patří i tradiční prostředky. Papírové fotosnímky jsou krásnou památkou, kterou neohrozí ani výpadek počítačové sítě, či virus. Pro milovníky tradic nabízí e-shop Dárek k promoci od Slůněte výběr fotoalb. Kromě klasických knih je možné instalovat fotografie na originální lanko opatřené magnetkami. Tradice v netradičním podání se může stát i nápaditou dekorací do bytu nebo domu.

Po oficiální části ukončení studia obvykle nadchází čas pro část neoficiální. Párty, večírek nebo mejdan na počest čerstvého akademika je příjemnou tečkou za mnohaletým studijním úsilím. Pro takové chvíle lze na e-shopu zakoupit dekorace, které doplní a pozvednou celkový dojem. Kromě již zmiňovaného popisovače na čepice jsou to například balonky nebo ubrousky pro slavnostní tabuli.

Jednotlivé dárky lze poskládat do dárkové sady. Kromě čepice je součástí kompletu i rámeček na fotografii a přívěsek ve tvaru čepice. Sada je v jednolitém barevném provedení, nebo lze jednotlivé prvky poskládat podle přání zákazníka. Velmi originálním dárkem jsou i skleněné figurky soviček jako symbol moudrosti a vzdělání.

Dárek k promoci od Slůněte pomůže s výzdobou maturitní oslavy, promoce, ale i zakončení školícího kurzu. Každý předmět z nabídky e-shopu je možno upravit podle individuálního přání zákazníka – barva, popisky, nášivky. Veškerý sortiment je distribuován nejen po České republice, ale díky značnému zájmu i na Slovensko. Radost z dárků od Slůněte tak nezná hranic.

 

 

Komentáře   

#1 Vivien 2016-08-19 18:43
Awesome site, Vivien: mj99.net/.../..., you have
here but I was curious if you knew of any message
boards that cover the same topics discussed here? I'd really like to be
a part of online community where I can get feedback from other knowledgeable people that share the same interest.
If you have any suggestions, please let me know.
Thank you!
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Bílé nebo černé nitě pro domácí i profesionální šití

V každé domácnosti i šicím koutku mají černé a bílé nitě své místo. Potřebujeme je nejčastěji. Kromě barvy je důležité, aby nitě měly univerzální využití, byly pevné, dobře se navlékaly do jehly v ruce nebo ve stroji. Prima-obchod.cz nabízí ekonomické provedení kvalitních polyesterových nití v bílé nebo černé variantě pro běžné domácí šití, ale i pro profesionální krejčové a šičky.

Testování, recenze

Recenze - kožená pánská peněženka na řetězu

Když chcete muže obdarovat něčím mužným, praktickým, co ho zaručeně potěší a využije, pak je kožená peněženka ideální volba. Vyzkoušeli jsme koženou pánskou peněženku značky Always Wild a po pár týdnech používání jsme stejně nadšení, jako na začátku. Výborně zabalená tak, aby se jí po cestě od výrobce ze zahraničí k českému prodejci Penezenky-ahal.cz a od prodejce k vám domů, nic nestalo, aby řetěz nepoškrábal kůži apod. Kůže je jemně zpracovaná, barva běžová s nádechem pískové. Kůže jako přírodní materiál, navíc evokující dobu kovbojů, drsné přírodní podmínky... k mužům skvěle sedí.

Upoutávky

Praktické dárky pro miminka i novomanžele romanticky zabalené

K příležitostem jako je narození miminka nebo na svatbách dáváme obvykle praktické dárky. Především proto, že pořízení výbavy pro dítě nebo zařizování domácnosti či svatba jako taková, stojí spoustu peněz a obdarovaní jsou rádi, když díky dárku trochu peněz ušetří. Ale i ryze praktický dar může vypadat dokonale a romanticky. Novomanželům můžete věnovat svatební dort z ručníků a novopečené mamince dárkový koš s plenkami v podobě kočárku. Na oslavě kolaudace bytu určitě zazáříte s třípatrovým dortem z ručníků a osušek.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena