^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Hra Cesta manželstvím pobaví

Stolní hra Cesta manželstvím vás nejen zabaví a pobaví, ale zároveň i skvěle potrénuje a prověří mezilidské vztahy. Hra je vhodná pro páry nebo pro širší rodiny. Budete se potýkat zábavnou formou se situacemi, které na vás čekají v manželství. Reakce ostatních hráčů vám napoví, jak by reagovali v reálném případě. Hrát se dá ve 2 nebo až v 6 lidech. Hra je vhodná pouze pro dospělé hráče.

 Dárek k promoci od Slůněte je originální internetový obchod, kde je možno pořídit všechno, co patří k tak slavnostnímu okamžiku ve studentském životě, jakým je promoce. S přílivem amerických filmů do Čech stoupla výrazně poptávka po tradičních plochých čepicích, které posléze absolventi vyhazují do vzduchu jako oslavný rituál ukončení studia. Jak vysokoškolští studenti, tak i někteří maturanti mají nyní možnost naplnit závěrečný rituál s vybavením z tohoto obchodu.

 

Základním kamenem slavnostního okamžiku promoce či maturity jsou promoční čepice. Klasické ploché čepice se střapcem nabízí e-shop v různých barevných provedeních a velikostech od dětských po XXL. Rovněž je možné si zvolit barevnou kombinaci střapce a čepice. Kromě pokrývek hlavy lze pořídit i popisovač, který udělá z tradiční studentské záležitosti originální, osobitý model. Sváteční atribut doplní dárkové balení, které je dodáváno přímo na míru toho kterého modelu. Krabice je vyrobena z tvrdého kartonu a opatřena lesklou stuhou.

Slavnostní ceremoniál je také nutno náležitě zachytit. A nejlepší metodou jsou fotografie. K tradičnímu rituálu patří i tradiční prostředky. Papírové fotosnímky jsou krásnou památkou, kterou neohrozí ani výpadek počítačové sítě, či virus. Pro milovníky tradic nabízí e-shop Dárek k promoci od Slůněte výběr fotoalb. Kromě klasických knih je možné instalovat fotografie na originální lanko opatřené magnetkami. Tradice v netradičním podání se může stát i nápaditou dekorací do bytu nebo domu.

Po oficiální části ukončení studia obvykle nadchází čas pro část neoficiální. Párty, večírek nebo mejdan na počest čerstvého akademika je příjemnou tečkou za mnohaletým studijním úsilím. Pro takové chvíle lze na e-shopu zakoupit dekorace, které doplní a pozvednou celkový dojem. Kromě již zmiňovaného popisovače na čepice jsou to například balonky nebo ubrousky pro slavnostní tabuli.

Jednotlivé dárky lze poskládat do dárkové sady. Kromě čepice je součástí kompletu i rámeček na fotografii a přívěsek ve tvaru čepice. Sada je v jednolitém barevném provedení, nebo lze jednotlivé prvky poskládat podle přání zákazníka. Velmi originálním dárkem jsou i skleněné figurky soviček jako symbol moudrosti a vzdělání.

Dárek k promoci od Slůněte pomůže s výzdobou maturitní oslavy, promoce, ale i zakončení školícího kurzu. Každý předmět z nabídky e-shopu je možno upravit podle individuálního přání zákazníka – barva, popisky, nášivky. Veškerý sortiment je distribuován nejen po České republice, ale díky značnému zájmu i na Slovensko. Radost z dárků od Slůněte tak nezná hranic.

 

 

Komentáře   

#1 Vivien 2016-08-19 18:43
Awesome site, Vivien: mj99.net/.../..., you have
here but I was curious if you knew of any message
boards that cover the same topics discussed here? I'd really like to be
a part of online community where I can get feedback from other knowledgeable people that share the same interest.
If you have any suggestions, please let me know.
Thank you!
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena