^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Kvalitní matrace jsou rozhodujícím faktorem nejen pro klidný spánek nebo relaxaci po námaze, ale i v prevenci poruch pohybového aparátu. Správě zvolená matrace poskytuje maximální oporu kloubům, páteři. Tím pádem výrazně eliminuje bolesti zad a umožní kvalitní odpočinek.  

 

Internetový obchod Matrace-Webstr.cz nabízí široký sortiment matrací a ostatních doplňků pro příjemný odpočinek a kvalitní spánek. Můžete si vybrat z nabídky matrací z různých druhů materiálů – antialergické, z paměťové pěny, pružinové, latexové. Pro chronicky nemocné jsou k dispozici matrace antidekubitní, které zabraňují vzniku proleženin. Jsou vhodné pro všechny standardní rozměry postelí. Pokud nastane situace, kdy vámi zvolená matrace nebude odpovídat typizované velikosti postele, je možné objednat daný výrobek přesně podle požadovaných rozměrů.

Velmi důležitým faktorem je tvrdost matrace. Sortiment nabízený v e-shopu je rozdělen do čtyř skupin – měkké (pro děti nebo drobnější dospělé), středně tvrdé (pro většinu klientů s průměrnou váhou kolem 70 kilogramů), tvrdé (ideální pro osob vážící přibližně 100 – 110 kilogramů) a tvrdé (pro milovníky tvrdých postelí nebo těžší váhové kategorie). Správná tvrdost matrace je důležitá proto, aby páteř měla pevnou oporu a podložka se přizpůsobila tvaru těla. Nebude tak klást tělu odpor a odpočinek bude pohodlný.

Zvláštním druhem matrací jsou matrace renovační. Jedná se o podložku, která zakryje podložku původní. Vylepší se tak starší matrace, aniž by bylo nutno investovat do nové. Podložky jsou rozděleny do sedmi anatomických zón a díky tomu se přizpůsobují tvarům lidského těla. Podložka Axe Viscofoam má navíc masážní účinky a je vhodným rehabilitačním doplňkem.

Pro nejmenší jsou na stránkách obchodu Matrace-Webstr.cz k dispozici kvalitní matrace do dětských postýlek, které jsou prodyšné a mají antialergickou úpravu. Jejich jádro je vyrobeno z polyuretanové pěny, která dělá výrobek stabilním a poskytuje tak dostatečnou oporu pro vyvíjející se organismus dítěte.

V sekci Levné jsou v nabídce tzv. matrace za hubičku. Jedná se o výrobky s cenou maximálně 2500 Kč, která ovšem zdaleka nesnižuje kvalitu výrobku. Jsou vhodné na spaní trvalé do domácích postelí, nebo na dočasný pobyt například na chatě, nebo na studentské koleji.

V kategorii Matrace výprodej je možné objednat si matrace z loňské kolekce, nebo matrace, které byly vystavené. Zboží je v bezvadném stavu a lze ho získat s výraznou slevou – až 59%. Samozřejmostí je doprava po celé České republice zdarma.

Další akcí, kterou internetový obchod spouští, je Akce matrace 1+1. U vybraných typů matrací je možné zakoupit si buď dvě matrace za cenu jedné a nebo druhou s výraznou slevou. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky obsahující několik vrstev polyuretanové nebo paměťové pěny, které zajistí optimální rozložení váhy uživatele a výrazně zvýší jeho osobní komfort.

K matracím je možné si objednat i anatomicky tvarované polštáře rovněž vyrobené z polyuretanové pěny, které poskytují oporu hlavě a krční páteři. Nedochází tak k jejímu zablokování a vyhnete se nepříjemným bolestem. Polštáře jsou opatřeny potahem, který je snímatelný a snadno prací.

Nedílnou součástí postele jsou i spolehlivé a pevné rošty, které poskytnou dostatečnou oporu matracím. Je možné si vybrat z polohovacích či nepolohovacích typů. U všech typů jsou tzv. zóny tuhosti, které lze nastavit individuálně podle potřeby majitele. Polohovací rošty jsou nastavitelné v oblasti nohou a hlavy do několika výškových úrovní. Různý počet lamel u různých typů roštů pak poskytuje oporu vybrané matraci a postel se tak stává stabilnější.

Vybrané matrace a rošty už zbývá jedině instalovat do správné postele. Internetový obchod Webstr nabízí kolekci designově zajímavých lůžek z masivních druhů dřev, jako je jasan, buk, smrk, dub nebo divoký jasan. Tato lůžka jsou vyráběna v provedení jednolůžko nebo dvojlůžko a perfektně doplní zařízení vašeho interiéru.

Internetový obchod Matrace-Webstr.cz je tím pravým místem, které vám zajistí kvalitní a pohodlný odpočinek bez námahy a umožní rehabilitaci přímo doma ve vaší posteli na speciálních produktech. Samozřejmostí jsou i služby poradců, kteří poradí a pomohou při výběru správných výrobků pro pohodlí a spokojenost všech zákazníků.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Budujte svou kariéru za pomoci účinků relaxační hudby!

Dnešní moderní doba si žádá rychlý a plnohodnotný výkon, ocitáme se ve stresu z řady nesplněných úkolů, jsme pod každodenním tlakem. Neumíme se ztišit, vypnout a po chvíli relaxu se namotivovat ke splnění zbývajících úkolů. Kolikrát spíše propadáme v návalu práce depresím. Často býváme sebekritičtí a podléháme své čím dál tím více se oslabující vůli. Zapomněli jsme, že proto, aby naše pracovní výkony byly efektivní, potřebujeme se naopak naučit také odpočívat. A třeba i za poslechu k tomu určené relaxační hudby, která zklidní naši mysl a dá odpočinout našemu tělu.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Hračkovna – svět zábavy pro děti i dospělé

Blíží se čas, kdy děti berou do rukou pera, tužky, pastelky... a začínají psát nejdůležitější dopis v roce. Dopis Ježíškovi. Vzrůstající seznam položek vyžene rodiče do obchodů a na internet ve snaze udělat potomkům radost. Internetový obchod Hračkovna je jedním z míst, kde se plní dětské sny a přání.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena