^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Oblíbení smajlíci v podobě polštářků, antigravitační autíčka, chytré hodinky, Tetris lampičky a spousty dalších originálních výrobků.  Internetový obchod Oksleva.cz nabízí velké množství dárků za skvělé ceny. Ať už hledáte něco pěkného pro muže, ženy nebo děti, pro všechny objevíte prima kousky. 

E-shop nabízí téměř cokoliv, na co si vzpomenete. Pro snazší hledání jsou produkty rozdělené do kategorií vhodných pro muže, ženy nebo děti a také podle typu (kosmetika, elektronika, hračky, módní doplňky...). Například skvělé mravenčí akvárium je v nabídce za krásných 205,- Kč. Pochytáte si do něj pár mravenců a můžete měsíce sledovat, jak si budují svůj domeček, jak žijí...


Ženy budou nadšené z velké sady 24 kosmetických štětců v pouzdře. Díky praktickému uložení do pouzdra se žádný štětec neztratí, nemusíte ho nikde hledat a hlavně vám nebude chybět štětec na žádnou část make-upu. Kvalitní zpracování štětců i kartáčků umožňuje využití sady pro domácí i profesionální využití.

Když řasenka, tak rovnou 3D. Nádherný objem řas, snadná aplikace, dlouhá výdrž. A především nádherné oči. 3D líčení řas je jednou z revolučních novinek, které prodlouží a zvětší objem řas až k neuvěření. 


Pokud si rovnáte vlasy, bude se vám líbit náš další tip. Ionizační keramický kartáč s 3D technologií narovná vlasy šetrněji, než žehlička. Zahřívá vlasy rychle a rovnoměrně, nepoškozuje je. Vyhladí je a narovná za pár minut. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

Upoutávky

Dům sexu

Všechno na světě se vyvíjí. Postupuje, mění se. Patří mezi to samozřejmě i partnerské vztahy. Bohužel ne vždy jsou ty změny nasměrované správným směrem. Často se stává, že se do partnerství pomalu, ale jistě vplíží stereotyp. A to jak do soužití, tak i do sexuálního života. Dům sexu je přesně tím pravým místem, kde vám pomohou se nudné šedi vyhnout.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena