^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Oblíbení smajlíci v podobě polštářků, antigravitační autíčka, chytré hodinky, Tetris lampičky a spousty dalších originálních výrobků.  Internetový obchod Oksleva.cz nabízí velké množství dárků za skvělé ceny. Ať už hledáte něco pěkného pro muže, ženy nebo děti, pro všechny objevíte prima kousky. 

E-shop nabízí téměř cokoliv, na co si vzpomenete. Pro snazší hledání jsou produkty rozdělené do kategorií vhodných pro muže, ženy nebo děti a také podle typu (kosmetika, elektronika, hračky, módní doplňky...). Například skvělé mravenčí akvárium je v nabídce za krásných 205,- Kč. Pochytáte si do něj pár mravenců a můžete měsíce sledovat, jak si budují svůj domeček, jak žijí...


Ženy budou nadšené z velké sady 24 kosmetických štětců v pouzdře. Díky praktickému uložení do pouzdra se žádný štětec neztratí, nemusíte ho nikde hledat a hlavně vám nebude chybět štětec na žádnou část make-upu. Kvalitní zpracování štětců i kartáčků umožňuje využití sady pro domácí i profesionální využití.

Když řasenka, tak rovnou 3D. Nádherný objem řas, snadná aplikace, dlouhá výdrž. A především nádherné oči. 3D líčení řas je jednou z revolučních novinek, které prodlouží a zvětší objem řas až k neuvěření. 


Pokud si rovnáte vlasy, bude se vám líbit náš další tip. Ionizační keramický kartáč s 3D technologií narovná vlasy šetrněji, než žehlička. Zahřívá vlasy rychle a rovnoměrně, nepoškozuje je. Vyhladí je a narovná za pár minut. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Pošlete dárek se vzkazem

Láhev dobrého vína je skvělým dárkem k jakékoli příležitosti. K výročí, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Internetový obchod Darek-vino-vzkaz.cz vám k vybrané láhvi připraví kartičku se vzkazem, který si sami vyberete, vše krásně zabalí a do dvou dnů doručí buď na vaši adresu a vy si dárek předáte sami nebo jej doručí přímo tomu, komu jej chcete darovat.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Luxury shop – luxus a prvotřídní zboží

Noblesa, elegance a originalita nemusí být vždy výsadou nejluxusnějších bulvárů Paříže či New Yorku. Internetový obchod Luxury shop nabízí přímo jedinečnou možnost, jak se obklopit designovými doplňky pro domácnost, nebo se cítit jako princezna při používání luxusní kosmetiky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena