^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Horor jménem Nákup obuvi

Možná – nebo spíše určitě – se vám to už taky párkrát stalo. Koupíte si boty, v seriózně vypadajícím obchodě za více než pěkný peníz, a po pár měsících s hrůzou zjistíte, že se vám odlepují, podrážka praská či přímo děraví a o ošoupaném povrchu ani nemluvě.

Oblíbení smajlíci v podobě polštářků, antigravitační autíčka, chytré hodinky, Tetris lampičky a spousty dalších originálních výrobků.  Internetový obchod Oksleva.cz nabízí velké množství dárků za skvělé ceny. Ať už hledáte něco pěkného pro muže, ženy nebo děti, pro všechny objevíte prima kousky. 

E-shop nabízí téměř cokoliv, na co si vzpomenete. Pro snazší hledání jsou produkty rozdělené do kategorií vhodných pro muže, ženy nebo děti a také podle typu (kosmetika, elektronika, hračky, módní doplňky...). Například skvělé mravenčí akvárium je v nabídce za krásných 205,- Kč. Pochytáte si do něj pár mravenců a můžete měsíce sledovat, jak si budují svůj domeček, jak žijí...


Ženy budou nadšené z velké sady 24 kosmetických štětců v pouzdře. Díky praktickému uložení do pouzdra se žádný štětec neztratí, nemusíte ho nikde hledat a hlavně vám nebude chybět štětec na žádnou část make-upu. Kvalitní zpracování štětců i kartáčků umožňuje využití sady pro domácí i profesionální využití.

Když řasenka, tak rovnou 3D. Nádherný objem řas, snadná aplikace, dlouhá výdrž. A především nádherné oči. 3D líčení řas je jednou z revolučních novinek, které prodlouží a zvětší objem řas až k neuvěření. 


Pokud si rovnáte vlasy, bude se vám líbit náš další tip. Ionizační keramický kartáč s 3D technologií narovná vlasy šetrněji, než žehlička. Zahřívá vlasy rychle a rovnoměrně, nepoškozuje je. Vyhladí je a narovná za pár minut. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - nejlepší je bambusová osuška

Prohlášením v nadpisu bych mohla celou recenzi ukončit, protože nad bambusovou osušku prostě není. Ale musí to být materiál s vyšším podílem bambusu, než bavlny a hlavně žádné jiné příměsi, než bavlna. Nedávno jsem hledala bambusové oblečení a při bližším zkoumání se ukázalo, že si obchodníci vykládají pojem bambusové tričko každý jinak. Pro některé je bambusové tričko prapodivný materiál, který si k bambusu pár procenty přičichl a zbytek může být třeba polyamid. Pak si můžete o hebkosti a přirozené antiseptičnosti bambusu nechat pouze zdát. Protože je situace s kvalitou oblečení a obuvi v českých obchodech dost hrozná, rozhodla jsem se psát i negativní recenze, ale to bude příště. Dvě testované osušky z bavlny a bambusu jsou výborné.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena