^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

E-shop www.pixelEU.cz přináší velkou a zajímavou novinku, kterou určitě vy i vaše děti znáte a milujete. Světoznámý super hrdinský tým všech dob Avengers na batozích a maskách. Tým tvoří ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Ponořte se s námi do děje a pomozte hrdinům zneškodnit nečekaného nepřítele, který ohrožuje světovou bezpečnost.Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. Zabraňtě této katastrofě a navštivte náš e-shop www.pixelEU.cz, kde jsou pro vaše miláčky připraveny super plastické masky hrdinů Avengers.


Náš e-shop www.pixelEU.cz tyto masky nabízí společně s batůžky. Na přední straně těchto batůžků naleznete i plastický reliéf Vašeho oblíbeného hrdiny, který je zakrytý právě zmíněnou odepínací maskou. Je to super dárek pro děti jak do školky, tak na různé výlety či kroužky. Batůžek je jednokomorový a velmi lehký. Má dvě postranní síťové kapsy a nastavitelné ramenní popruhy, které jsou příjemně polstrované, takže naši malí hrdinové mochou zachraňovat svět před nepřáteli v naprostém pohodlí. 

Abychom nezapomněli na naše hrdiny něžnějšího pohlaví, které také věčně bojují s nepřáteli; připravili jsme pro ně v našem e-shopu www.pixelEU.cz celou řadu doplňků Minnie Mouse. I slečny si tak přijdou na své s našimi batohy, penály i lahvičkami na pití s touto, velice dobře známou figurkou Minnie s obrovskou mašlí. Neváhejte navštívit naše stránky www.pixelEU.cz a udělejte svým hrdinům radost.

Komentáře   

#1 jitka 2016-08-02 05:45
tak to je fakt bomba úplně v nich vidím 5 synka ten hrdiny miluje a na hřiště rád chodí v masce hrdiny
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Módní maminka pomůže s trendy oblečením i výbavou pro miminko

K nejkrásnějšímu období v životě ženy patří doba, kdy nosí pod srdcem malého človíčka a hned poté doba, kdy se maličký zázrak narodí a pomalu poznává svět. K atmosféře očekávání patří i vybírání té nejlepší výbavičky, postýlek, kočárků a vhodných hraček. A vzhledem k tomu, že maminčino rostoucí bříško potřebuje také hýčkat, i budoucí maminky shání oblečení, nebo pomůcky, které těžký okamžik porodu ulehčí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena