^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak na opary

Právě probíhající zimní měsíce s poněkud nezimním klimatem jsou ideální živnou půdou pro různé druhy infekcí. Jsou to chřipky, rýmy, záněty průdušek, které zvládnou svého hostitele spolehlivě uložit do peřin a donutí ho vyhřívat se. V souvislosti s těmito nepříjemnostmi se rovněž velmi často objevuje nepříjemný jev, který jednak dovede pěkně bolet a jednak se umí zjevit v momentě, kdy se to nejméně hodí. Jedná se o všem velmi dobře známý opar.

E-shop www.pixelEU.cz přináší velkou a zajímavou novinku, kterou určitě vy i vaše děti znáte a milujete. Světoznámý super hrdinský tým všech dob Avengers na batozích a maskách. Tým tvoří ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Ponořte se s námi do děje a pomozte hrdinům zneškodnit nečekaného nepřítele, který ohrožuje světovou bezpečnost.Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. Zabraňtě této katastrofě a navštivte náš e-shop www.pixelEU.cz, kde jsou pro vaše miláčky připraveny super plastické masky hrdinů Avengers.


Náš e-shop www.pixelEU.cz tyto masky nabízí společně s batůžky. Na přední straně těchto batůžků naleznete i plastický reliéf Vašeho oblíbeného hrdiny, který je zakrytý právě zmíněnou odepínací maskou. Je to super dárek pro děti jak do školky, tak na různé výlety či kroužky. Batůžek je jednokomorový a velmi lehký. Má dvě postranní síťové kapsy a nastavitelné ramenní popruhy, které jsou příjemně polstrované, takže naši malí hrdinové mochou zachraňovat svět před nepřáteli v naprostém pohodlí. 

Abychom nezapomněli na naše hrdiny něžnějšího pohlaví, které také věčně bojují s nepřáteli; připravili jsme pro ně v našem e-shopu www.pixelEU.cz celou řadu doplňků Minnie Mouse. I slečny si tak přijdou na své s našimi batohy, penály i lahvičkami na pití s touto, velice dobře známou figurkou Minnie s obrovskou mašlí. Neváhejte navštívit naše stránky www.pixelEU.cz a udělejte svým hrdinům radost.

Komentáře   

#1 jitka 2016-08-02 05:45
tak to je fakt bomba úplně v nich vidím 5 synka ten hrdiny miluje a na hřiště rád chodí v masce hrdiny
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena