^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Prut a naviják do kapsy - teleskopický prut

Malý, ale šikovný. Takový je teleskopický prut a naviják do kapsy z e-shopu Levnezde.cz. Ve složené podobě měří prut pouhých 20,5 cm, ale po rozložení umí to samé, co klasický prut. Prut tak může mít každý vášnivý rybář stále u sebe, ať už vyráží kamkoli. Prut je vhodný i pro začínající rybáře.

I když máte doma myčku, pořád se najde dost nádobí, které je třeba umýt v ruce. A pokud myčku nemáte, je to obvykle celá hora nádobí každý den. S našimi čtenáři jsme vyzkoušeli skvělého pomocníka na mytí. Výrobky Dishmatic jsme testovali v běžném domácím provozu. A shledali jsme, že je to pomocník vskutku účinný, nádobí bylo pohodlněji a rychleji umyté, ruce zůstaly krásné a nedotčené saponátem a díky velikosti se násada s houbičkou či jiným nástavcem dostala snadno i do úzkých hrdel sklenic, dětských skleniček apod. Celý článek s komentáři všech testujících si můžete přečíst zde: Úklidová sada Dishmatic - testování. Lidé nejčastěji ocenili to, že je houbička, kartáč nebo drátěnka na nástavci, takže nepřijdou při mytí nádobí do kontaktu s vodou a saponátem. Další nejčastější plus nacházeli v tom, že se čistící přípravek nalévá do uzavíratelného hrdla. V průběhu mytí není třeba nalévat saponát na houbičku, nádobí atd. Navíc tímto způsobem vydrží saponát delší dobu, než když jej nalévali do vody nebo na mycí prostředky. Čtvrté nejčastější plus zmiňovali v dostupnosti do vyšších sklenic nebo úzkých hrdel. Houbička i nástavec jsou úzké, stejně tak kartáč a drátěnka. Takže proklouzly i úzkým hrdlem lahviček pro nejmenší. Navíc jsou na nástavci posazené tak, že je dost prostoru na mytí a snadněji vymyli lahvičky i uvnitř. Páté plus byla lehčí práce s odstraňováním i zaschlé špíny z hrnců a pánví. Díky tomu, že je houbička nebo další pomocník přichycený na delším nástavci, působíte na špínu při mytí větší silou, než když byste myli jen houbičkou či drátěnkou v ruce. 

Z patnácti testujících všichni našli na sadě pozitiva a důvody, proč ji používat i nadále a doporučit známým i neznámým lidem. Někteří testující využili sadu i na jiné kouty v domácnosti, Například při čištění vany a sprchového koutu se skvěle osvědčila houbička, drátěnka z umělé hmoty i kartáč. Hlavně opět díky nástavci. Nicméně do koupelny je určený pomocník s názvem Bathmatic. Rukojeť si můžete nastavit až na 47 cm. Z jedné strany houbičky je jemná drátěnka, která neškrábe povrchy a z druhé strany jemná jelenice pro leštění povrchů. Ovšem na rozdíl od Dishmatiku není rukojeť plnitelná čistícím prostředkem. Houbičky, drátěnky, kartáčky se dají snadno z nástavce sejmout a prohodit nebo vyměnit za nové. 

Ceny pomocníků jsou stejně pozitivně působící jako funkčnost pomocníků. Například z řady Dishmatic jednu násadu s houbičkou pořídíte za 49,- Kč nebo násadu + 12 houbiček za 199,- Kč. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena