^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

I když máte doma myčku, pořád se najde dost nádobí, které je třeba umýt v ruce. A pokud myčku nemáte, je to obvykle celá hora nádobí každý den. S našimi čtenáři jsme vyzkoušeli skvělého pomocníka na mytí. Výrobky Dishmatic jsme testovali v běžném domácím provozu. A shledali jsme, že je to pomocník vskutku účinný, nádobí bylo pohodlněji a rychleji umyté, ruce zůstaly krásné a nedotčené saponátem a díky velikosti se násada s houbičkou či jiným nástavcem dostala snadno i do úzkých hrdel sklenic, dětských skleniček apod. Celý článek s komentáři všech testujících si můžete přečíst zde: Úklidová sada Dishmatic - testování. Lidé nejčastěji ocenili to, že je houbička, kartáč nebo drátěnka na nástavci, takže nepřijdou při mytí nádobí do kontaktu s vodou a saponátem. Další nejčastější plus nacházeli v tom, že se čistící přípravek nalévá do uzavíratelného hrdla. V průběhu mytí není třeba nalévat saponát na houbičku, nádobí atd. Navíc tímto způsobem vydrží saponát delší dobu, než když jej nalévali do vody nebo na mycí prostředky. Čtvrté nejčastější plus zmiňovali v dostupnosti do vyšších sklenic nebo úzkých hrdel. Houbička i nástavec jsou úzké, stejně tak kartáč a drátěnka. Takže proklouzly i úzkým hrdlem lahviček pro nejmenší. Navíc jsou na nástavci posazené tak, že je dost prostoru na mytí a snadněji vymyli lahvičky i uvnitř. Páté plus byla lehčí práce s odstraňováním i zaschlé špíny z hrnců a pánví. Díky tomu, že je houbička nebo další pomocník přichycený na delším nástavci, působíte na špínu při mytí větší silou, než když byste myli jen houbičkou či drátěnkou v ruce. 

Z patnácti testujících všichni našli na sadě pozitiva a důvody, proč ji používat i nadále a doporučit známým i neznámým lidem. Někteří testující využili sadu i na jiné kouty v domácnosti, Například při čištění vany a sprchového koutu se skvěle osvědčila houbička, drátěnka z umělé hmoty i kartáč. Hlavně opět díky nástavci. Nicméně do koupelny je určený pomocník s názvem Bathmatic. Rukojeť si můžete nastavit až na 47 cm. Z jedné strany houbičky je jemná drátěnka, která neškrábe povrchy a z druhé strany jemná jelenice pro leštění povrchů. Ovšem na rozdíl od Dishmatiku není rukojeť plnitelná čistícím prostředkem. Houbičky, drátěnky, kartáčky se dají snadno z nástavce sejmout a prohodit nebo vyměnit za nové. 

Ceny pomocníků jsou stejně pozitivně působící jako funkčnost pomocníků. Například z řady Dishmatic jednu násadu s houbičkou pořídíte za 49,- Kč nebo násadu + 12 houbiček za 199,- Kč. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Péče o pleť - tipy a triky

Máme pro vás tipy za pár kaček na domácí masky pro pleť. 

Na první masku potřebujte šťávu z půlky čerstvého citrónu a pár lžic medu. Smícháte, nanesete na pleť, necháte 5 až 15 minut působit. Citrón čistí a zmenšuje póry a med má antibakteriální vlastnosti. Tato maska tak pleť vyčistí, zklidní, léčí jizvičky, zesvětluje tmavé skvrny...

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

Upoutávky

Eurobutik.cz – móda pro moderní žernu

Dávno jsou pryč doby, kdy žena musela vzít zavděk šedí a nudou, která zaplavovala obchody a nebylo před ní úniku. Sehnat nápaditější kousek byl nadlidský úkol. Odvážnější dámy se pokoušely vyrobit nějaký originální model samy. A na ty ostatní zbyla konfekce. Naštěstí jsou podobné časy hudbou dávné minulosti a není třeba sáhodlouze hledat.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena