^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

K příležitostem jako je narození miminka nebo na svatbách dáváme obvykle praktické dárky. Především proto, že pořízení výbavy pro dítě nebo zařizování domácnosti či svatba jako taková, stojí spoustu peněz a obdarovaní jsou rádi, když díky dárku trochu peněz ušetří. Ale i ryze praktický dar může vypadat dokonale a romanticky. Novomanželům můžete věnovat svatební dort z ručníků a novopečené mamince dárkový koš s plenkami v podobě kočárku. Na oslavě kolaudace bytu určitě zazáříte s třípatrovým dortem z ručníků a osušek.

 

Na stránkách obchodu www.Plenkove-kocarky.cz najdete více typů těchto vkusně zabalených darů v mnoha barevných kombinacích. Vše vám vytvoří na přání, i v jiných barvách, než uvidíte na fotografiích. Hotový výrobek pečlivě zabalí do celofánu a vloží do kartonové krabice s výplní proti nárazu, aby dárek dorazil k vám nebo přímo na adresu obdarovaného v přesně tak krásném stavu, v jakém byl zabalený na počátku. 

Dárky se samozřejmě hodí nejen jako svatební dary, nebo dary k narození miminka. Ručníkové dorty můžete věnovat k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jen tak pro radost. Praktické dárky s potřebami pro miminka jsou vhodné i třeba jako originální dárek pro kolegyni v práci, která odchází na mateřskou dovolenou. Nebo k vítání občánků či ke křtu. 

U ručníkových dortů si můžete vybrat počet pater. Dvoupatrové ručníkové dorty jsou složené z osušky, ručníku a houby na mytí. Dozdobené jsou mýdlovými květy a krajkami. Vše je krásně barevně sladěné. 

Třípatrové ručníkové dorty jsou připravené ze 2 malých ručníků, 2 ručníků v běžné velikosti, 2 osušek a buď si můžete vybrat dort s mycí houbou a dekoracemi vhodný jako dárek univerzální nebo dort se svatební dekorací a dalším zdobením pro novomanžele. 

Pro novopečené rodiče je v nabídce obchodu možností ještě více. Vybrat si můžete z několika typů Dortů z plenek. Například tříposchoďový dort z plenek Pampers, který obsahuje 70 ks jednorázových plenek, papučky a ponožky. Na dozdobení pak stuhu a krajku. V dalších variantách dortů si můžete zvolit jako obsah například bavlněnou plenku, plyšáčka - žínku, na dozdobení mýdlové květy.

Originálně mezi dalšími dary bude působit a vypadat dárkový koš pro miminko, zabalený jako kočárek. Zde je k výběru nejvíc variant obsahu. Různé značky jednorázových plenek, uvnitř můžou být papučky, rukavičky, ponožky, bryndák, bavlněná plenka, ručník pro miminko apod. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Pošlete dárek se vzkazem

Láhev dobrého vína je skvělým dárkem k jakékoli příležitosti. K výročí, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Internetový obchod Darek-vino-vzkaz.cz vám k vybrané láhvi připraví kartičku se vzkazem, který si sami vyberete, vše krásně zabalí a do dvou dnů doručí buď na vaši adresu a vy si dárek předáte sami nebo jej doručí přímo tomu, komu jej chcete darovat.

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

Upoutávky

Antikvariát Atlas Alfa

Příjemné přítmí, lehký nános prachu a nádherná vůně starých knih. Moudrost věků uložená v policích pod dozorem ještě moudřejšího prodavače a znalce v jednom. To je synonymum antikvariátu. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné takový ostrůvek starých časů a moudrosti najít, situace velí poohlédnout se po moudré knize jinde. Jedním z míst, kde lze naplnit odvěkou touhu po vědění, je internetový obchod a antikvariát Atlas Alfa.  

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena