^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

K příležitostem jako je narození miminka nebo na svatbách dáváme obvykle praktické dárky. Především proto, že pořízení výbavy pro dítě nebo zařizování domácnosti či svatba jako taková, stojí spoustu peněz a obdarovaní jsou rádi, když díky dárku trochu peněz ušetří. Ale i ryze praktický dar může vypadat dokonale a romanticky. Novomanželům můžete věnovat svatební dort z ručníků a novopečené mamince dárkový koš s plenkami v podobě kočárku. Na oslavě kolaudace bytu určitě zazáříte s třípatrovým dortem z ručníků a osušek.

 

Na stránkách obchodu www.Plenkove-kocarky.cz najdete více typů těchto vkusně zabalených darů v mnoha barevných kombinacích. Vše vám vytvoří na přání, i v jiných barvách, než uvidíte na fotografiích. Hotový výrobek pečlivě zabalí do celofánu a vloží do kartonové krabice s výplní proti nárazu, aby dárek dorazil k vám nebo přímo na adresu obdarovaného v přesně tak krásném stavu, v jakém byl zabalený na počátku. 

Dárky se samozřejmě hodí nejen jako svatební dary, nebo dary k narození miminka. Ručníkové dorty můžete věnovat k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jen tak pro radost. Praktické dárky s potřebami pro miminka jsou vhodné i třeba jako originální dárek pro kolegyni v práci, která odchází na mateřskou dovolenou. Nebo k vítání občánků či ke křtu. 

U ručníkových dortů si můžete vybrat počet pater. Dvoupatrové ručníkové dorty jsou složené z osušky, ručníku a houby na mytí. Dozdobené jsou mýdlovými květy a krajkami. Vše je krásně barevně sladěné. 

Třípatrové ručníkové dorty jsou připravené ze 2 malých ručníků, 2 ručníků v běžné velikosti, 2 osušek a buď si můžete vybrat dort s mycí houbou a dekoracemi vhodný jako dárek univerzální nebo dort se svatební dekorací a dalším zdobením pro novomanžele. 

Pro novopečené rodiče je v nabídce obchodu možností ještě více. Vybrat si můžete z několika typů Dortů z plenek. Například tříposchoďový dort z plenek Pampers, který obsahuje 70 ks jednorázových plenek, papučky a ponožky. Na dozdobení pak stuhu a krajku. V dalších variantách dortů si můžete zvolit jako obsah například bavlněnou plenku, plyšáčka - žínku, na dozdobení mýdlové květy.

Originálně mezi dalšími dary bude působit a vypadat dárkový koš pro miminko, zabalený jako kočárek. Zde je k výběru nejvíc variant obsahu. Různé značky jednorázových plenek, uvnitř můžou být papučky, rukavičky, ponožky, bryndák, bavlněná plenka, ručník pro miminko apod. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena