^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Společnost PRESCO GROUP připravila kolekci výrobků s názvem MUCHA FRESH COLLECTION.  Ta zahrnuje plátěné tašky, karty, deštníky, magnetické záložky do knih, kosmetické taštičky, dárkové tašky a plechové hrnky, opatřené vždy reprodukcí některé ze známých kreseb Alfonse Muchy. 

 

Proč je dílo tohoto autora takovým fenoménem a je stále přitažlivým pro velké množství obdivovatelů?   Určitě díky své romantičnosti a nadčasovosti samotných kreseb. Ženy oděné do květin a krásných šatů znázorňujících roční období, téměř éterické motivy a ladné linie jsou pro Muchovu tvorbu typické a probouzí v divácích příjemné emoce. Nejstarší známou přesně datovanou kresbou je jeho Johanka z Arku z roku 1875, do které autor dokázal vtisknout vznešenost i ženskou křehkost.

Alfons Mucha se stal známým již ve své době, a to díky divadelnímu plakátu, který vytvořil na objednávku na konci devatenáctého století. V současnosti je obdivována především jeho Slovanská epopej, cyklus 20 velkoformátových pláten, na kterém Mucha pracoval 18 let a mistrovsky v něm zachytil dějiny slovanských národů. 

Mucha od počátku tvořil svá díla s ohledem na publikum a na to, aby jejich prostřednictvím dokázal předat své myšlenky a poselství a ukázat dávnou historii. Dosáhl toho, že lidé jeho obrazům rozuměli a rozumí jim dodnes.

Není proto divu, že je zájem obklopovat se Muchovým dílem častěji, třeba i na běžných věcech, které používáme každý den.  

Nejzajímavějším a nejpraktičtějším produktem z kolekce MUCHA FRESH jsou jistě plátěné tašky. Využijete je na nákupy, na pláž a kromě toho, že vám dobře poslouží, jsou zároveň i zajímavým stylovým doplňkem. Na výběr máte ze čtyř motivů Amethyst, Emerald, Ruby a Topaz.

Do tašky se bude výborně hodit plátěná etue na zip na dokumenty, propisky či jiné drobnosti, které nechcete nechat ležet volně nebo náročně hledat mezi dalším obsahem větších tašek. Horní část je vyrobena ze 100% bavlny, podšívka z polyesteru. Volit můžete ze dvou barev a motivů.

Deštník Alfons Mucha s motivem Amethyst nebo Emerald bude také patřit k věcem, které využijeme častěji, zvláště nyní na jaře. Deštníky jsou skládací, mají krásnou dřevěnou rukojeť a vybírat můžete z barvy šedé nebo fialové. 

Originálním dárkem mohou být magnetické záložky do knih nebo diářů, karty na Canastu nebo Poker, anebo plechový hrnek. A zabalit je můžete do dárkové tašky s motivy kreseb Alfonse Muchy v různých rozměrech. Vejdou se do nich nejen všechny dárky, ale třeba i lahev dobrého vína, která patří do vysoké tašky přímo určené pro lahev.  

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Šikovné náramky pro každého, kdo holduje outdoorovým aktivitám

Rádi trávíte čas aktivně venku? Celoročně vyrážíte na výlety, dobrodružné výpravy...? Vychytávka v podobě náramku přežití je určená právě vám. Několik metrů kvalitní šňůry, smotané vkusně do náramku se šroubovací přezkou z nerez oceli, můžete mít stále při ruce, tedy klidně přímo na ruce. Hodit se pak může na cokoli – jako šňůra na prádlo, na svázání dřeva do otepi ke snazšímu přenosu a k mnoha dalším věcem.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Antikvariát Atlas Alfa

Příjemné přítmí, lehký nános prachu a nádherná vůně starých knih. Moudrost věků uložená v policích pod dozorem ještě moudřejšího prodavače a znalce v jednom. To je synonymum antikvariátu. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné takový ostrůvek starých časů a moudrosti najít, situace velí poohlédnout se po moudré knize jinde. Jedním z míst, kde lze naplnit odvěkou touhu po vědění, je internetový obchod a antikvariát Atlas Alfa.  

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena