^Zpět nahoru

logo

Společnost PRESCO GROUP připravila kolekci výrobků s názvem MUCHA FRESH COLLECTION.  Ta zahrnuje plátěné tašky, karty, deštníky, magnetické záložky do knih, kosmetické taštičky, dárkové tašky a plechové hrnky, opatřené vždy reprodukcí některé ze známých kreseb Alfonse Muchy. 

 

Proč je dílo tohoto autora takovým fenoménem a je stále přitažlivým pro velké množství obdivovatelů?   Určitě díky své romantičnosti a nadčasovosti samotných kreseb. Ženy oděné do květin a krásných šatů znázorňujících roční období, téměř éterické motivy a ladné linie jsou pro Muchovu tvorbu typické a probouzí v divácích příjemné emoce. Nejstarší známou přesně datovanou kresbou je jeho Johanka z Arku z roku 1875, do které autor dokázal vtisknout vznešenost i ženskou křehkost.

Alfons Mucha se stal známým již ve své době, a to díky divadelnímu plakátu, který vytvořil na objednávku na konci devatenáctého století. V současnosti je obdivována především jeho Slovanská epopej, cyklus 20 velkoformátových pláten, na kterém Mucha pracoval 18 let a mistrovsky v něm zachytil dějiny slovanských národů. 

Mucha od počátku tvořil svá díla s ohledem na publikum a na to, aby jejich prostřednictvím dokázal předat své myšlenky a poselství a ukázat dávnou historii. Dosáhl toho, že lidé jeho obrazům rozuměli a rozumí jim dodnes.

Není proto divu, že je zájem obklopovat se Muchovým dílem častěji, třeba i na běžných věcech, které používáme každý den.  

Nejzajímavějším a nejpraktičtějším produktem z kolekce MUCHA FRESH jsou jistě plátěné tašky. Využijete je na nákupy, na pláž a kromě toho, že vám dobře poslouží, jsou zároveň i zajímavým stylovým doplňkem. Na výběr máte ze čtyř motivů Amethyst, Emerald, Ruby a Topaz.

Do tašky se bude výborně hodit plátěná etue na zip na dokumenty, propisky či jiné drobnosti, které nechcete nechat ležet volně nebo náročně hledat mezi dalším obsahem větších tašek. Horní část je vyrobena ze 100% bavlny, podšívka z polyesteru. Volit můžete ze dvou barev a motivů.

Deštník Alfons Mucha s motivem Amethyst nebo Emerald bude také patřit k věcem, které využijeme častěji, zvláště nyní na jaře. Deštníky jsou skládací, mají krásnou dřevěnou rukojeť a vybírat můžete z barvy šedé nebo fialové. 

Originálním dárkem mohou být magnetické záložky do knih nebo diářů, karty na Canastu nebo Poker, anebo plechový hrnek. A zabalit je můžete do dárkové tašky s motivy kreseb Alfonse Muchy v různých rozměrech. Vejdou se do nich nejen všechny dárky, ale třeba i lahev dobrého vína, která patří do vysoké tašky přímo určené pro lahev.  

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena