^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Moderní hektická doba klade stále větší požadavky na pracovní tempo a produktivitu každého člověka. Je třeba se udržovat v kondici, bychom měli dostatek sil zvládat úkoly, které nás čekají během dne. Jedním ze základních pilířů k posílení celkové fyzické kondice je kromě pohybu i zdravá výživa. Každý organismus potřebuje vyváženou kombinaci živin, vitamínů, minerálů a mnoha dalších látek, která zajistí nejen dostatek energie pro fungování, ale také posílí imunitu a odolnost vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí. 

 

Firma PT Servis nabízí kompletní sortiment přípravků, které vyhoví potřebám každého zákazníka. Hubnutí, budování svalové hmoty, kloubní výživa, podpora metabolismu. Přípravky jsou ideálním prostředkem, jak doplnit všechny potřebné látky ve vyváženém složení.

První kategorií jsou přípravky podporující hubnutí. Obsahují tzv. superpotraviny, které obsahují maximální koncentraci vitamínů, antioxidantů, minerálů a dalších látek, které přispívají k posílení organismu a nastartování odlehčovacího procesu. Patří mezi ně diuretika podporující odvodňování organismu, carnitiny stimulující spalování tuků, termogenní přípravky vhodné k odbourávání tuků při zahřívání organismu jako důsledku fyzické námahy. Oblíbené při hubnutí jsou i dietní koktejly nebo náhražky jídla, které díky svému vyváženému obsahu živin spolehlivě nahradí jedno nebo i více denních jídel.

V okamžiku, kdy se rozhodneme pravidelně navštěvovat fitness centrum za účelem formování postavy, je vhodné poohlédnout se po vhodných potravinových doplňcích, které ve spojení s vhodnou pohybovou aktivitou pomohou rychleji docílit správného výsledku. Velmi důležitým pomocníkem pro budování svalstva jsou bezesporu proteiny. Vegetariánské, vícesložkové, vhodné k aplikaci na noc nebo preparáty s různě vysokým obsahem proteinu. Každý si vybere podle svého přání.

Aby tělo netrpělo nedostatkem energie při zvýšené námaze, doporučuje PT Servis sacharidy gainery. Proteinovo – sacharidové koncentráty, které jednak dodávají energii při cvičení a jednak přispívají k celkové regeneraci.

Nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro náročnější výkony při běžném amatérském sportování se hodí iontové nápoje, které průběžně dodávají energii, ale také minerály a stopové prvky zajišťující rovnováhu a dobrou kondici organismu.

Po tréninku by mělo následovat rychlé doplnění energie, které zabrání kolapsu organismu v důsledku náhlého úbytku živin.  Odborníci na zdravou výživu doporučují energetické tyčinky s vysokým obsahem proteinů nebo energetické gely, které jsou vhodné i pro doplňování energie během dlouhého sportovního výkonu.

Pro regeneraci a výživu kloubního systému jsou k dispozici přípravky s obsahem kolagenu, chondroitinu a želatiny, které chrání jak klouby, tak i šlachy. Poskytují výživu kloubním chrupavkám a udržují šlachy pružné a schopné větší zátěže.  

Zvláštní kategorií výživových doplňků jsou speciální suplementy. Jedná se o doplňky, které pokrývají akutní nedostatek vitamínů, bílkovin nebo minerálních látek., které nelze získat v běžné stravě. Látky fungující jako suplementy jsou vybírány jak podle moderních znalostí, tak i s přihlédnutím ke zkušenostem mnoha předešlých generací. Suplementy mohou být aplikovány jako pomocníci při sportovních výkonech, při redukci váhy, jako regenerace, doplněk energie. Zlepšují koncentraci a soustředění na zamýšlený výkon.

Nejen pro sportovce, ale i pro lidi vyžadující speciální stravovací návyky, je určena kategorie zdravá výživa. Vláknina pro správnou funkci střev, přesnídávky nebo marmelády, které zpestří snídani nebo svačinu. Velmi oblíbeným komponentem nízkokalorických jídel bývá šmakoun – bílkovina z vaječných bílků, která je optimálním pomocníkem při redukčních dietách.

PT Servis nabízí svým zákazníkům možnost výhodnějších nákupů v případě registrace na firemních internetových stránkách.  Veškeré potravinové doplňky tak lze pořídit se slevami až desítky procent. Samozřejmostí je i poradenský servis ohledně výběru správné výživy a užívání jednotlivých produktů.

PR Servis je zkrátka ideálním startovním blokem na cestě za lepší kondicí i postavou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tip na dárek pro rybáře

Ono by se mohlo zdát, že když má někdo koníčka, kterému se vášnivě věnuje, že bude těžké i po letech mu vybrat dárek, ze kterého by měl radost. Tak třeba takový rybář. Loví už řadu let, je vybavený vším, co k provozování rybolovu potřebuje. Ale třeba takové tričko s motivem rybaření a vtipným nápisem, to se mu hodí vždycky.

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

Upoutávky

Hračkovna - učit se a hrát si

Nejkrásnější období v životě každého člověka je dětství. Bezstarostně ubíhající dny naplněné smíchem a nekončícími hrami. S rostoucím věkem však přichází povinnosti, které pomalu bezstarostnost odsouvají do pozadí. Hlavní povinností všech dětí se stává učení. A ne vždy je to povinnost příjemná. Internetový obchod Hračkovna se snaží našim nejmenším přechod od her do povinností co nejvíce zpříjemnit.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena