^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tipy a triky na líčení očí

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.

Moderní hektická doba klade stále větší požadavky na pracovní tempo a produktivitu každého člověka. Je třeba se udržovat v kondici, bychom měli dostatek sil zvládat úkoly, které nás čekají během dne. Jedním ze základních pilířů k posílení celkové fyzické kondice je kromě pohybu i zdravá výživa. Každý organismus potřebuje vyváženou kombinaci živin, vitamínů, minerálů a mnoha dalších látek, která zajistí nejen dostatek energie pro fungování, ale také posílí imunitu a odolnost vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí. 

 

Firma PT Servis nabízí kompletní sortiment přípravků, které vyhoví potřebám každého zákazníka. Hubnutí, budování svalové hmoty, kloubní výživa, podpora metabolismu. Přípravky jsou ideálním prostředkem, jak doplnit všechny potřebné látky ve vyváženém složení.

První kategorií jsou přípravky podporující hubnutí. Obsahují tzv. superpotraviny, které obsahují maximální koncentraci vitamínů, antioxidantů, minerálů a dalších látek, které přispívají k posílení organismu a nastartování odlehčovacího procesu. Patří mezi ně diuretika podporující odvodňování organismu, carnitiny stimulující spalování tuků, termogenní přípravky vhodné k odbourávání tuků při zahřívání organismu jako důsledku fyzické námahy. Oblíbené při hubnutí jsou i dietní koktejly nebo náhražky jídla, které díky svému vyváženému obsahu živin spolehlivě nahradí jedno nebo i více denních jídel.

V okamžiku, kdy se rozhodneme pravidelně navštěvovat fitness centrum za účelem formování postavy, je vhodné poohlédnout se po vhodných potravinových doplňcích, které ve spojení s vhodnou pohybovou aktivitou pomohou rychleji docílit správného výsledku. Velmi důležitým pomocníkem pro budování svalstva jsou bezesporu proteiny. Vegetariánské, vícesložkové, vhodné k aplikaci na noc nebo preparáty s různě vysokým obsahem proteinu. Každý si vybere podle svého přání.

Aby tělo netrpělo nedostatkem energie při zvýšené námaze, doporučuje PT Servis sacharidy gainery. Proteinovo – sacharidové koncentráty, které jednak dodávají energii při cvičení a jednak přispívají k celkové regeneraci.

Nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro náročnější výkony při běžném amatérském sportování se hodí iontové nápoje, které průběžně dodávají energii, ale také minerály a stopové prvky zajišťující rovnováhu a dobrou kondici organismu.

Po tréninku by mělo následovat rychlé doplnění energie, které zabrání kolapsu organismu v důsledku náhlého úbytku živin.  Odborníci na zdravou výživu doporučují energetické tyčinky s vysokým obsahem proteinů nebo energetické gely, které jsou vhodné i pro doplňování energie během dlouhého sportovního výkonu.

Pro regeneraci a výživu kloubního systému jsou k dispozici přípravky s obsahem kolagenu, chondroitinu a želatiny, které chrání jak klouby, tak i šlachy. Poskytují výživu kloubním chrupavkám a udržují šlachy pružné a schopné větší zátěže.  

Zvláštní kategorií výživových doplňků jsou speciální suplementy. Jedná se o doplňky, které pokrývají akutní nedostatek vitamínů, bílkovin nebo minerálních látek., které nelze získat v běžné stravě. Látky fungující jako suplementy jsou vybírány jak podle moderních znalostí, tak i s přihlédnutím ke zkušenostem mnoha předešlých generací. Suplementy mohou být aplikovány jako pomocníci při sportovních výkonech, při redukci váhy, jako regenerace, doplněk energie. Zlepšují koncentraci a soustředění na zamýšlený výkon.

Nejen pro sportovce, ale i pro lidi vyžadující speciální stravovací návyky, je určena kategorie zdravá výživa. Vláknina pro správnou funkci střev, přesnídávky nebo marmelády, které zpestří snídani nebo svačinu. Velmi oblíbeným komponentem nízkokalorických jídel bývá šmakoun – bílkovina z vaječných bílků, která je optimálním pomocníkem při redukčních dietách.

PT Servis nabízí svým zákazníkům možnost výhodnějších nákupů v případě registrace na firemních internetových stránkách.  Veškeré potravinové doplňky tak lze pořídit se slevami až desítky procent. Samozřejmostí je i poradenský servis ohledně výběru správné výživy a užívání jednotlivých produktů.

PR Servis je zkrátka ideálním startovním blokem na cestě za lepší kondicí i postavou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena