^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Hra Cesta manželstvím pobaví

Stolní hra Cesta manželstvím vás nejen zabaví a pobaví, ale zároveň i skvěle potrénuje a prověří mezilidské vztahy. Hra je vhodná pro páry nebo pro širší rodiny. Budete se potýkat zábavnou formou se situacemi, které na vás čekají v manželství. Reakce ostatních hráčů vám napoví, jak by reagovali v reálném případě. Hrát se dá ve 2 nebo až v 6 lidech. Hra je vhodná pouze pro dospělé hráče.

Minerály jsou nezbytné pro celý náš organismus. Potřebují je naše kosti, měkké tkáně, bez některých minerálů by naše tělo nemohlo využívat vitamíny, netvořily by se enzymy a hormony... A právě nedostatek minerálů je častým důvodem, proč naše tělo nefunguje správně. Jsme více nemocní, unavení, není nám dobře... Mezi důležité minerály patří například draslík, hořčík, vápník, sodík, měď, chrom, molybden...


Věda už pokročila tak daleko, že existují doplňky stravy, ve kterých najdete správně namíchané směsi prvků. Pravidelným užíváním pak obvykle do pár týdnů, ale často i dříve zjistíte, že se cítíte lépe, už nejste tak často nemocní apod. Může za to trend, kdy se neřeší jen dílčí zdravotní problémy, ale vědci a lékaři vnímají a sledují organismus jako celek a snaží se léčit celého člověka.


Jedním z takových doplňků stravy, kde najdete koktejl důležitých minerálů, je doplněk stravy Probalance, který má za úkol přispět v těle k vyrovnanějšímu pH organismu a tím zlepšit celkové fungování těla. Nevyrovnané hladiny minerálů a prvků obvykle vedou například k tomu, že jste častěji a více unavení, zvládáte hůře stres, může to vést ke vzniku mnoha zdravotních problémů. Probalance obsahuje například draslík. Jeho nedostatek nejčastěji poznáte podle drobných i silnějších křečí. Pokud se v noci v posteli protáhnete a obličej se vám zkroutí bolestí díky křeči v noze, je nedostatek draslíku zcela zřejmý. Dalším prvkem obsaženým v doplňku stravy Probalance je hořčík, který pomáhá především ke zklidnění nervů, k vyšší vyrovnanosti, lepšímu zvládání stresu, psychické zátěže... Vápník je zase nezbytným prvkem pro zuby, kosti, nehty, vlasy... I ten spolu s dalšími prvky v Probalance najdete.

K tomu, abyste lépe rozuměli svému tělu a dokázali si snáz poradit s některými zdravotními komplikacemi, vám může pomoci přímo měření pH. V každé lékárně zakoupíte pH papírky, které krátce ponoříte do moči, vyáhnete a porovnáte s barvou na krabičce, lahvičce... Tak zjistíte aktuální pH. Ideální pH by se mělo pohybovat mezi hodnotami 6,5 až 7. Pokud je výrazně jiné, je třeba tělu pomoci.

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena