^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak soutěžit a vyhrávat

Denně se na českém internetu rozbíhá několik desítek nových soutěží. I my jsme pořádali nebo potkali několik tisíc soutěží. S posbíraných zkušeností vyplývá, že se soutěžící často sám o výhru ochuzuje. Máme pro vás pár dobrých rad, jak zvýšit své šance na výhru v různých typech soutěží.

Letní sluníčko nás láká ven z domů, bytů a kanceláří. Trávíme více času na cestách, u vody nebo v přírodě. Naše pokožka pomalu získává bronzový nádech a do žil se vlévá sluneční energie. Bohužel se v tomto šťastném období objevují i nepříjemnosti, jakými jsou například drobné popáleniny od žhavého uhlíku z táborového ohně, podráždění kopřivou nebo spáleniny od sluníčka.


Abychom se vyhnuli nepříjemné bolesti a dlouhodobému hojení podobných poranění, je třeba do svého prázdninového zavazadla přibalit vhodný přípravek na jejich ošetření. Jedním z takových je i Aloe Vera Sprej první pomoci. Jedná se o chladivý sprej s příměsí výtažku z aloe vera.

Tato stále zelená sukulentní rostlina je číslem jedna tradiční medicíny v mnoha zemích světa od Asie po Jižní Ameriku. Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin i sacharidů je už od dob Starého Egypta osvědčeným pomocníkem při nejrůznějších kožních onemocněních.

Extrakt z aloe vera obsažený v Aloe Vera spreji první pomoci je ideálním prostředkem na hojení drobných poranění a popálenin. Sprej vytvoří na povrchu rány lehký film, který působí protizánětlivě a stimuluje fibroblasty – buňky pojivových tkání k produkci přirozeného kolagenu. Ten posiluje tkáně a napomáhá jejich hojení. Zároveň zesiluje přísun kyslíku do postiženého místa. Tím dochází k lepšímu krevnímu zásobení. Rána se rychleji uzavírá a pokožka je zdravější.

Sprej první pomoci je ideálním pomocníkem i při poštípání hmyzem. Zabrání případnému otoku a zklidní svědivý pocit, který vznikne jako alergická reakce na hmyzí jed.

Aloe Vera Sprej první pomoci by díky své univerzálnosti a jednoduchosti neměl chybět v žádné cestovní lékárničce. Boj s drobnými poraněními bude příjemnější a jednodušší.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena