^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Přírodní masky na vlasy z ledničky

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.

Už od pradávna lidé věřili, že matka Země disponuje nesmírnou sílou a magickou mocí. Zemětřesení a sopečné erupce jsou toho nesporným důkazem. Část této magické síly ukryla do klenotů, které pracně dobýváme z jejích hlubin. Do nerostů, které nás vábí tajemnou,  krásnou, magickou mocí a ze kterých energie přímo sálá.


Jedním z těchto nerostů je šungit. Jedná se o vzácnou horninu, která se těží pouze na jednom místě na Zemi – v oblasti Karélie (republiky na severozápadě Ruska). Její stáří se odhaduje na 2 miliardy let. Šungit je uhlíková hornina, která získala své jméno podle vesnice Šunga na břehu Oněžského jezera, kde byla poprvé objevena.


Pravý šungit má šedou nebo šedočernou barvu a jeho struktura je protkána bílými žilkami křemene. Neleštěný šungit umí špinit ruce. Těžba tohoto nerostu probíhá ručně, stejně jako jeho zpracování. Výrobky ze šungitu jsou proto originál. Nikdy nejsou dva stejné.

Na trhu se můžeme potkat se dvěma druhy šungitu. Tím prvním je šungitová drť. Velmi často se používá jako aktivátor vody. Energie, která se z nerostu uvolňuje do vody, aktivuje energetický potenciál vody. Každá její molekula pak prostoupí buňkou lidského těla. Dochází tak k odstranění negativní energie jak z vody, tak posléze i z těla samotného.


Tím druhým je pak obyčejný šungit, kde je obsaženo zhruba 30 % uhlíku. Velkou raritou je elitní šungit, který tvoří uhlík až z 98%.

Kdo si chce zajistit klidný spánek, rozhodně by měl vyzkoušet například šungitovou pyramidu. Pyramidě byly odjakživa přisuzovány magické vlastnosti. A pokud je vyrobená ze šungitu, je její síla několikanásobně větší.  Energie vysílaná do okolí způsobuje posílení biopole – energetické pole každého živého organismu a také posílení čaker – energetických center našeho těla. Je tak aktivována ochrana před negativní energií, která by mohla oslabit veškeré procesy probíhající v našem těle.

Šungit neabsorbuje negativní energii, ale umí ji transformovat v tu pozitivní. Ať už si ho pořídíme v jakékoliv podobě, získáme alespoň část z toho, co naše Země ukryla do svých hlubin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena