^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ulovte si vtipný dárek pro kamaráda – rybáře!

Jistě to všichni znáte. Blíží se svátek nebo narozeniny a vy ne a ne přijít na to, co koupit svému známému. Chcete aby dárek působil originálně, ale takový dárek šitý přímo na míru se těžko shání. Přemýšlíte, čím ho překvapit, co ho baví, čemu se rád věnuje ve volném čase. Většinu přátel spolehlivě odbavíte knihou, lahví dobrého vína nebo nějakou tou kosmetikou. Jenže pokud víte, že je váš kamarád náruživý rybář, chcete něco víc. Toužíte po tom ho svým tematickým dárkem pobavit. Víte, že nějaká věcička s rybářskou tematikou by mu udělala daleko větší radost než láhev Myslivce. I když kdo ví... Na druhou stranu byste ale i vy dali najevo, jak na něj myslíte a že jste rádi, že máte zkrátka za kamaráda právě rybáře. Ať už více či méně úspěšného, to už je věc jiná. 

Ať už cestujeme do dalekých exotických krajin, nebo jen po nejbližším okolí, mohou nás potkat nepříjemnosti. A to jak v podobě nejrůznějších poranění, infekcí nebo dokonce parazitů, které si přivezeme například po konzumaci nedostatečně upraveného jídla nebo vody. Čeká nás pak obíhání lékařů, diety a polykání nekonečného množství léků, jejichž účinek není mnohdy ani zaručen. S infekcí, poraněními i s parazity nám pomůže Clarkia tinktura. Jde o směs tří rostlin, které byly sklizeny v čistém životním prostředí a zpracovány bez jakýchkoliv chemických příměsí.

První rostlinou je ořešák černý (americký). Výtažek z jeho listů a pupenů má výrazné protinádorové účinky, zlepšuje činnosti nervové soustavy a má antivirové a antiparazitické účinky.  Používá se při výskytu takových nepříjemností, jako jsou plísně, mykóza, opary, cysty, chlamidie, kvasinky a mnoho dalších.

Druhou složkou je hřebíčkovec kořenný. Tato pronikavě aromatická rostlina pochází ze souostroví Moluky (Ostrovy koření) a její sušený kalich s poupětem je v naší kuchyní známý jako hřebíček. Je velmi účinným přípravkem pro posílení srdečního svalu. Díky obsahu flavonoidů, tříslovin, přírodního slizu nebo olejů je hojně využívaná v lidové medicíně. Má výrazné antibakteriální účinky, působí proti nevolnostem, desinfikuje dýchací cesty, tlumí průjem, pomáhá hojit špatně se hojící rány a působí dokonce jako afrodisiakum.

Posledním dílem Clarkia tinktury je pelyněk. Jen málokterá bylina je tak známá a respektovaná už po staletí, jako tato hořká rostlina. Zmiňuje se o ní dokonce i Kniha Knih – Bible. Má významné antiparazitické účinky a díky svým antiseptickým účinkům se používal jako podpůrný lék při morových epidemiích nebo při výskytu úplavice. Je rovněž významným podpůrným prostředkem při potížích s trávením. Odstraňuje pocit nadýmání, plnosti, pálení žáhy a pomáhá při otravách jídlem. Nástup účinků je obvykle velmi rychlý – pár minut po požití.


Clarkia tinktura je ideálním přípravkem nejen pro podporu imunity, léčbě kvasinkových infekcí nebo hojení drobných poranění, ale hlavně jako antiparazitický přípravek. Přítomnost nejrůznějších parazitů v lidském organismu ovlivňuje veškeré procesy v těle. Pokud se proces množení parazitů nezastaví včas, po určité době se projevuje fyzicky různými nemocemi.

Abychom podobným potížím předešli, je důležité dbát na prevenci. Je optimální dvakrát do roka absolvovat očistnou kůru. Výrazně tím pomůžete svému organismu při udržování přirozené rovnováhy a zdravotního stavu. Podrobnější informace o průběhu očistné kůry, dávkování a veškerých účincích Clarkia tinktury naleznete na internetových stránkách e-shopu www.zdravickoboskovice.cz.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena