^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Proč pít čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny

Čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce a zeleniny obsahuje maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších zdraví prospěšných látek, které z ovoce můžete získat. Jakákoli úprava tyto látky znehodnocuje. Reklamy na džusy jsou sice krásné a působivé, ale čerstvá šťáva je vždycky lepší a zdravější, než cokoli konzervovaného, ať už k tomu výrobce připíše cokoli.

Trávíte většinu času v čekárnách u lékaře a přemýšlíte, jak dlouho to bude ještě trvat. Pro co si půjdu do lékárny? Z jakého důvodu jsou účinky všech léků krátkodobé? Navíc kvůli sezení v čekárně ztrácíte spoustu času k vyřizování důležitých věcí. Ještě ke všemu se zdá, že dieta, kterou jste se rozhodli vyzkoušet, nefunguje. Vždyť nechcete tak moc. Jen upravit váhu a zbavit se tak 4 kil, terá zůstala po zimě. Něco je zkrátka v nepořádku! Příčinou vašich potíží bude pravděpodobně překyselení organismu.


Když něco neladí.
Pokud dojde k narušení přirozené rovnováhy v organismu, začne naše tělo zadržovat vodu ve snaze neutralizovat kyselost. Problémem je nepřítomnost zásaditých látek, především vápníku, sodíku, hořčíku, draslíku a zejména nedostatek vody. Nastává nouzový režim a naše tělo je nuceno odebírat tyto minerály z náhradních zdrojů. Zejména z kostí a zubů. Nadbytečné množství kyselin má za následek slučování tuků, minerálů a dalších látek. Můžeme to vnímat jako potíže s ledvinovými, žlučovými nebo jaterními kameny, metabolické poruchy a jako celulitidu či obezitu. S ní je pak spojena celá řada nemocí. Vysoký krevní tlak, cukrovka, srdeční potíže nebo nemoci pohybového aparátu. Jen málo lidí ví, že například i deprese, náladovost, poruchy spánku a další psychické poruchy mohou mít původce v překyseleném těle. Stejně jako alergie, vyrážky a mykózy.

Lidské tělo funguje jako chemická továrna, která potřebuje přesně stanovené podmínky, aby bez problémů fungovala.  Základem je vyvážený poměr kyselin a zásad.

Čím se každý den překyselujeme.
Překyselení způsobuje nesprávná životospráva. Všechno, co nám chutná, bohužel snižuje pH v našem organismu a způsobuje kyselost. Významným faktorem je také kouření, stres a vyčerpání.

Co nám pomůže?
Cestou, která nás dovede ke zdravějšímu tělu, je docílení acidobazické rovnováhy. Měli bychom náš jídelníček obohatit o více ovoce, zeleniny a omezit bílý cukr, alkohol a kouření. Doporučuje se také pravidelný pohyb. Pro rychlejší docílení rovnováhy můžeme užívat minerální či bylinné doplňky stravy. Naše zdravotní obtíže ustoupí a časem se ztratí docela.

Zdraví a vitalita se překyselenému tělu vyhýbají.
Žádná dieta nepomůže, pokud máte překyselený organismus.


Zásaditá směs MINERALY - směs minerálů, které snižují nadměrnou kyselost organismu, jedná se kombinaci vápníku, sodíku, draslíku a hořčíku, které zajišťují rovnováhu v organismu a pomáhají cítit se lépe.
Francouzský zelený jíl – sterilní mletá hornina, která se rozpouští ve vodě, s vodou se vypijí i usazeniny, působí jako kartáč na stěnu trávicího ústrojí a střev, organismus je odlehčený a připravený na celkovou regeneraci.
Dr.SLIM  - tobolky se zvýšenou schopností absorbovat vodu, několikanásobně zvětší objem a způsobí pocit nasycení, velmi účinný pomocník při redukci váhy.
I když je udržování vyváženého poměru kyselin a zásad dlouhodobá záležitost, můžeme se spolehnout na podporu pomocníků. Těmi jsou čistě přírodní produkty řady Bylinář Karel pro detoxikaci, odkyselení a hubnutí. Celý sortiment a mnoho zajímavých informací naleznete na www.zentrichovaapatyka.cz.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze: bavlněné povlečení a bambusový ručník

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena