^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Po náročném dni se člověka zmocní únava, bolesti hlavy, svalová únava, špatná nálada... Signály, které upozorňují na to, že je třeba odpočinek. Ideální je dopřát si například welness pobyt, kde si vybereme masáže, koupele a nejrůznější relaxační techniky. Mnohdy ale chybí dostatek času nebo financí na takový luxus mimo domov. Internetový obchod www.mydloteka.cz nabízí jednoduché řešení, které si pořídíte a zařídíte v pohodlí domova. Jedná se o mýdlové koupele. Jde o přísadu do koupele obsahující mýdlové hoblinky, silici a bylinky s nejrůznějšími účinky. Každý tak může vybrat koupel přesně podle svého přání a potřeb.

Mýdlové koupele se vyrábí kombinováním mýdla s bylinkami.  Hotové mýdlo s přísadami se nastrouhá a naplní do sáčků. Vám už pak stačí jen naplnit vanu teplou vodou, přidat jednu polévkovou lžíci mýdlové koupele a dopřát si relaxační koupel. Ideální je relax cca dvacet minut.


K dispozici je celá řada koupelí s nejrůznějšími bylinkami. Přísada eukalyptu povzbudí dýchání a cirkulaci krve v organismu. Výtažek z měsíčku má výrazné hojivé účinky a přispívá k regeneraci svalů po celodenní námaze. Vůně heřmánku hojí nejen unavené svaly, ale i drobnější kožní defekty a vyrážky maximální přírodní silou. Je to pouze reprezentativní vzorek koupelí, díky kterým bude péče o tělo příjemnější.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena