^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Hlídáme si peněženky?

Podle průzkumů jsme si zvykli nakupovat ve slevách a nejrůznějších akcích a mezi naši oblíbenou literaturu patří aktuální akční letáky. Nestydíme se přiznat, že plesové šaty jsou z výprodeje v outletové pobočce, dokonce se mezi sebou trumfujeme, kdo co koupil levněji. Slevy jsou náš snad už národní koníček a někteří z nás se vyhýbají tomu, aby koupili cokoli „za plnou cenu“ – sleva jedna koruna je přece taky sleva.

Bolest. Nepříjemná společnice, která provází většinu z nás po valnou část našeho života. Zvedáme těžké věci, stresujeme se, trpíme nadváhou a občas nás potká úraz nebo nemoc. Proto nám občas či pravidelně naše dny ztrpčují bolesti hlavy, kloubů či páteře. První, po čem obvykle sáhneme, než navštívíme lékaře, jsou utišující prostředky. Na chvíli mohou pomoci, ale stejně se jednou dostaneme do stádia, kdy ani nejsilnější lék nezabere. Pak přijde na řadu lékař. A mnohdy se neobejdeme bez zásahu chirurga.


Ať už nás potká jakákoliv nepříjemnost, existují možnosti, jak si ulevit bez použití tlumících léků nebo radikálního zákroku. Na stránkách internetového obchodu www.asnilek-shop.cz najdete celou řadu pomůcek, díky kterým se bolest a stres budou zdát snesitelnější.

První skupinou produktů jsou anatomicky tvarované polštáře s náplní tvořenou pohankovými a špaldovými slupkami, které poskytují oporu krční páteři a zabraňují tak jejímu nepříjemnému zablokování. Dá se tak předejít například migréně a spánek či pouhý odpočinek je vydatný a organismus se lépe regeneruje.

Lidé mající problémy s páteří v oblasti beder jistě ocení bederní opěrky, bederní válečky nebo klíny, které lze umístit například na židli v kanceláři, sedačku do auta nebo domácí křeslo. Také tyto opěrky jsou naplněny špaldovými a pohankovými slupkami. Postiženým partiím poskytují jednak velmi prospěšné suché teplo a díky slupkám i jednou mikromasáž, která namáhaná bedra šetrně uvolňuje, kdykoliv do křesla či židle usedneme.

Na ochranu velmi citlivých bederních partií lze rovněž použít ochranné ledvinové pásy, které zahřejí a zpevní. Nedochází tak k nadměrnému nežádoucímu zatěžování a vzniku bolesti.

Příčinou bolesti bývá mnohdy i stres, který se nahromadí a pod touto hromadou se začínáme hrbit a trpět. V tomto případě mohou pomoci masážní míčky, které se vejdou do dlaně a lze jimi masírovat celé tělo – od obličeje po chodidla. Slupky, kterými jsou naplněné, vysílají příjemné teplo do těla. To se uvolňuje a stres pomalu odplouvá.

K dispozici je kromě již zmiňovaných výrobků i celá řada univerzálních polštářků a vyrovnávacích klínů, díky kterým bude váš spánek či posezení pohodlnější a váš pohybový aparát spokojenější. Bolesti už vás nebudou obtěžovat a budete si užívat život plnými doušky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena