^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Horor jménem Nákup obuvi

Možná – nebo spíše určitě – se vám to už taky párkrát stalo. Koupíte si boty, v seriózně vypadajícím obchodě za více než pěkný peníz, a po pár měsících s hrůzou zjistíte, že se vám odlepují, podrážka praská či přímo děraví a o ošoupaném povrchu ani nemluvě.

Moderní doba klade na lidský organismus stále vyšší nároky. Větší pracovní výkony, složitější technologie, snaha vybičovat se k lepším výkonům na sportovním poli. Neustálý spěch spojený s nesprávnými stravovacími návyky a nedostatkem odpočinku mají za následek stále častější výskyt nejrůznějších civilizačních chorob. Patří mezi ně onemocnění srdce, cukrovka nebo obezita. Způsob, jak se těmto nepříjemnostem vyhnout, je radikální změna životního stylu. Dostatek pohybu, změna stravy, relaxace. Pro nastartování nového způsobu života se doporučuje detoxikace. Celková očista, která zbaví organismus nežádoucích zplodin coby pozůstatku „horší životní minulosti.“


Existuje mnoho způsobů, jak pročistit tělo a zbavit ho všech nečistot. Pití pročišťujících čajů, konzumace projímavých preparátů, které pročistí střevo a zároveň zbaví tělo nadměrného množství vody, hladovka nebo naopak konzumace přesně vybraných druhů potravin. Každá očistná metoda má jistě své kladné, ale zároveň i záporné stránky. Mezi ně patří například nepříjemné průjmy, nevábná chuť nebo vysoká pořizovací cena.

Ideálním řešením je očistná kúra Neera detox. Jedná se o komplexní detoxikační prostředek, který je velmi jednoduchý na užívání a perfektně nastartuje přirozenou očistu celého těla. Nápoj je směsí přírodní mízy z jihoasijských palem a kanadského javorového sirupu. Neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.


Přirozená kyselost Neery má výrazné alkalizační účinky. Snižuje překyselení organismu, pomáhá rozpouštět hlen, je zdrojem vitamínu C a výrazným způsobem pomáhá rozkládat tuky. Kromě detoxikačních účinků je tedy i účinným pomocníkem při snižování váhy. Pro zrychlení metabolismu a znásobení očistných účinků je součástí balení i cayenský pepř. Jako podpůrný prostředek lze ke kúře použít i citrónovou šťávu.

Při užívání se Neera detox míchá s vodou a poskytuje tak jakousi „vnitřní koupel“ pro organismus. Očista probíhá šetrně, bez nepříjemných vedlejších projevů. Odplavování toxinů bývá tělu příjemnější a efektivnější. Kromě vnitřního úklidu těla kúra zahání i chuť na sladké a tlumí pocit hladu. Takže po jejím absolvování jsme nejen vnitřně zharmonizovaní, ale zároveň i štíhlí.

Veškeré informace ohledně očistné kůry, včetně přesného složení a návodu na její užívání naleznete na stránkách www.goorganic.cz.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena