^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Pintněte si inspiraci na Pinterest

{jcomments off}Už jste o Pinterest slyšeli? Pinterest je sociální síť, podobně jako facebook, twitter, youtube a další. Její hlavní vyjadřovací schopností je fotografie. Funguje velmi jednoduše, díky tomu si už získala miliony uživatelů po celém světě. I magazín Venilafi má už vlastní profil a pár prvních fotografií na nástěnce https://www.pinterest.com/magaznv/

Zuby. Vizitka každého člověka. Nebo alespoň toho, který se velmi rád usmívá. Široký úsměv korunovaný zdravým chrupem je nádhernou ozdobou, která nepotřebuje dalších doplňků. Zkažené zuby pak dělají i z dobře míněného výrazu ve tváří spíše komickou či zlověstnou grimasu. Proto se už od pradávna lidé snažili o své zuby pečovat. Jednak proto, aby dobře vypadali a pak také proto, aby se vyhnuli nepříjemné bolesti a ještě nepříjemnějšímu ošetřování.


Metody k čištění zubů postupně dospěly až do takového stádia, kdy běžnou součástí zubních past nebo ústních vod bývají desinfekční prostředky nebo bělidla, která slibují, že zajistí zářivou bělost a 100% zdraví zubů. Mnohdy ale bývá důsledkem používání těchto přípravků poškozená sklovina, citlivé zuby a sklon ke kazivosti. Návrat k šetrné přírodní formě péče o naše tělo je vidět snad v každé oblasti a péče o zuby nenní výjimkou.

Přírodní kartáček od společnosti Yoni je přírodní kartáček na zuby vycházející z principu čištění zubů, který praktikovali už pravěcí lidé.  Velmi brzy rozpoznali osvěžující a léčivé vlastnosti některých bylin a stromů. A tak se součástí jejich vybavení stala i větev k čištění zubů – jakýsi přírodní kartáček na zuby. Žvýkáním této větve docházelo k osvěžování dechu a omezení výskytu zubního kazu.


Žvýkáním Yoni – kartáčku si vyčistíte zuby šetrně, v naprostém souladu s přírodními principy. Jedná se o větvičku ze stromu Salvadora perská. Větvička má ideální obsah rostlinných silic a její vlákna jsou optimálně měkká a nehrozí tak při jejich žvýkání poškození zubů. Stromy rostou daleko od civilizace. Tím je zaručena naprostá nezávadnost dodávaného produktu. Při každém použití si seřezáváte nový kousek, takže je kartáček vlastně neustále čistý. Nehrozí tak opětovné zanešení bakterií, které se drží na štětinách klasického kartáčku, zpět do ústní dutiny. Navíc při žvýkání této zázračné větvičky dochází k uvolňování přírodních silic a tím k desinfekci ústní dutiny.


Používání kartáčku Yoni je šetrné nejen k našim zubům, ale zároveň i k životnímu prostředí. Výrobek je 100% recyklovatelný a navíc při jeho používání není potřeba voda. Nedochází tak ke hromadění plastových kartáčků na skládkách a při každém čištění ušetříme až 6 litrů vody, které použijeme někde jinde.

Veškeré informace o zubním kartáčku Yoni, jeho používání a nákupu naleznete na stránkách internetového obchodu Yonilife.com/cs/.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena