^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Zuby. Vizitka každého člověka. Nebo alespoň toho, který se velmi rád usmívá. Široký úsměv korunovaný zdravým chrupem je nádhernou ozdobou, která nepotřebuje dalších doplňků. Zkažené zuby pak dělají i z dobře míněného výrazu ve tváří spíše komickou či zlověstnou grimasu. Proto se už od pradávna lidé snažili o své zuby pečovat. Jednak proto, aby dobře vypadali a pak také proto, aby se vyhnuli nepříjemné bolesti a ještě nepříjemnějšímu ošetřování.


Metody k čištění zubů postupně dospěly až do takového stádia, kdy běžnou součástí zubních past nebo ústních vod bývají desinfekční prostředky nebo bělidla, která slibují, že zajistí zářivou bělost a 100% zdraví zubů. Mnohdy ale bývá důsledkem používání těchto přípravků poškozená sklovina, citlivé zuby a sklon ke kazivosti. Návrat k šetrné přírodní formě péče o naše tělo je vidět snad v každé oblasti a péče o zuby nenní výjimkou.

Přírodní kartáček od společnosti Yoni je přírodní kartáček na zuby vycházející z principu čištění zubů, který praktikovali už pravěcí lidé.  Velmi brzy rozpoznali osvěžující a léčivé vlastnosti některých bylin a stromů. A tak se součástí jejich vybavení stala i větev k čištění zubů – jakýsi přírodní kartáček na zuby. Žvýkáním této větve docházelo k osvěžování dechu a omezení výskytu zubního kazu.


Žvýkáním Yoni – kartáčku si vyčistíte zuby šetrně, v naprostém souladu s přírodními principy. Jedná se o větvičku ze stromu Salvadora perská. Větvička má ideální obsah rostlinných silic a její vlákna jsou optimálně měkká a nehrozí tak při jejich žvýkání poškození zubů. Stromy rostou daleko od civilizace. Tím je zaručena naprostá nezávadnost dodávaného produktu. Při každém použití si seřezáváte nový kousek, takže je kartáček vlastně neustále čistý. Nehrozí tak opětovné zanešení bakterií, které se drží na štětinách klasického kartáčku, zpět do ústní dutiny. Navíc při žvýkání této zázračné větvičky dochází k uvolňování přírodních silic a tím k desinfekci ústní dutiny.


Používání kartáčku Yoni je šetrné nejen k našim zubům, ale zároveň i k životnímu prostředí. Výrobek je 100% recyklovatelný a navíc při jeho používání není potřeba voda. Nedochází tak ke hromadění plastových kartáčků na skládkách a při každém čištění ušetříme až 6 litrů vody, které použijeme někde jinde.

Veškeré informace o zubním kartáčku Yoni, jeho používání a nákupu naleznete na stránkách internetového obchodu Yonilife.com/cs/.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Hlídáme si peněženky?

Podle průzkumů jsme si zvykli nakupovat ve slevách a nejrůznějších akcích a mezi naši oblíbenou literaturu patří aktuální akční letáky. Nestydíme se přiznat, že plesové šaty jsou z výprodeje v outletové pobočce, dokonce se mezi sebou trumfujeme, kdo co koupil levněji. Slevy jsou náš snad už národní koníček a někteří z nás se vyhýbají tomu, aby koupili cokoli „za plnou cenu“ – sleva jedna koruna je přece taky sleva.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Levné a pestré nákupy s Levnezde.cz

Hledáte zajímavé dárky pro vaše blízké nebo pro kolegy v práci? Potřebujete vybavit domácnost? Nebo si chcete jen tak udělat radost? Pestrou nabídku produktů najdete v internetovém obchodě Levnezde.cz. Kromě velkého výběru zboží, také nákupem na e-shopu výrazně ušetříte, dopravné budete mít zdarma a tím výčet výhod nekončí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena