^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Mistři kávy

Víte, kdo si umí opravdu vychutnat dobrou kávu? Mistři na výrobu prvotřídních káv baristi. Být baristou znamená vědět, umět a vytvářet. Baristi ví o kávě spoustu informací, umí vykouzlit kávu, cappuccino..., které je radost ochutnat, ale je na ně i krásný pohled. V soutěži na Venilafi soutěže si můžete zahrát o jeden kilogram prvotřídní kávy a knihu Profese Mistr Kávy v hodnotě 850,- Kč. Kniha je zároveň i skvělou pomůckou při absolvování kavárenského kurzu baristů. Barista-Mistr kávy rekvalifikační kurz akreditace MŠMT ČR stojí 15.000,- Kč, ale formou rekvalifikace přes Úřad práce je ZDARMA.

Dlouhodobý a nadměrný stres každému člověku velice škodí. Na těle i na duchu. Běžná míra stresu udržuje v pohotovosti a je naprosto v pořádku. Pokud ale máte zaměstnání, kde je na vás vyvíjený velký tlak, leží na vás velká zodpovědnost nebo procházíte náročným obdobím v osobním životě, patříte do takzvané rizikové skupiny a je třeba tělu dodat zvenčí látky, které mu pomůžou zatočit s negativním dopadem stresu na buňky.


Pokud je tělo ve stresu, jedou buňky na plný výkon. Kromě nezbytné vyšší míry energie vytváří také větší míru odpadu. V klidovém období stíhají odpad z tohoto procesu likvidovat antioxidanty, které se v těle přirozeně vytváří. Pokud je ho ale moc a navíc dlouhodobě, pak tyto odpadní látky, kterým se říká volné radikály, napadají zdravé buňky a působí v těle velké škody. Kromě únavy, nedostatku energie, poruchy spánku, horší schopnosti soustředit se, můžou nastat i další vážnější zdravotní problémy.

Přírodní doplněk stravy MIND MASTER byl vyvinutý právě pro tyto rizikové skupiny a náročná životní období. Svým složením pomáhá rychleji a účinněji s likvidací volných radikálů a zároveň pomáhá s vyšší tvorbou energie. Úspěšný boj těla s nadměrným počtem volných radikálů a vyšší výkon buněk pak přináší opět více energie i navenek, více zvládnuté práce, vyšší odolnost proti stresovým situacím a mnoho dalších pozitivních výsledků. Tělo se rychleji regeneruje, pomaleji stárne, účinněji bojuje s nemocemi...


MIND MASTER je v tekuté formě. Dospělí lidé si odměří 80 ml denně – 8 uzávěrů přípravku. Doba podávání je ideální v odpoledních hodinách, alespoň hodinu po jídle, aby se přípravek a složky v něm co nejlépe a nejefektivněji vstřebaly. Jde o přípravek vyrobený na přírodní bázi, obsahuje tedy výtažky z různých rostlin. Pečlivý výběr a kombinace těchto látek umožňuje právě onu sílu a efektivní působení v organismu.

Složení MIND MASTER napovídá, že jde o přírodní koktejl se silnými pomocníky pro oranismus v těle. Přípravek je složený z: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 36 %), koncentrovaná hroznová šťáva, voda, dextróza, směs extraktů (extrakt ze zeleného čaje, resveratrol, extrakt z křídlatky), stabilizátor (xanthan), L-carnitin-tartrát, směs vitaminů (thiaminmononitrát, kyselina listová, B12, DL-alfa-tokoferol), barvivo (chlorofyl), kyselící prostředek (kyselina citronová), železo(III)pyrofosfát, konzervační prostředek (sorbát draselný), přírodní aroma, sladidlo (steviolglykosid), koenzym Q10, antioxidační prostředek (kyselina askorbová), cholin bitartrát, seleničitan sodný.

Například resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen jsou atioxidanty, které odbourávají odpodní látky buněk. Vitamíny skupiny B + cholin, koenzym Q10, železo a L-karnitin zvyšují duševní a fyzickou výkonnost. Aloe Vera zase mimo jiné výrazně zvyšuje vstřebávání látek do organismu a zrychluje transport živin a látek do buněk.

S přírodním přípravkem MIND MASTER máte všechny účinné látky pohromadě, v přírodní formě, která se mnohem rychleji a účinněji vstřebává, díky tekutému stavu a čerstvosti. V internetovém obchodě Investicedozdravi.cz je k dostání ve dvou variantách. Mind Master Formula Green 500 ml a Mind Master Formula Red 500 ml.

 

Komentáře   

#1 Lenka Železná 2017-01-31 20:19
Ten bych potřebovala...
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena