^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Repasovaný počítač Dell GX780 vhodný i pro silnou herní nástavbu

Hledáte kvalitní, silný, rychlý a přitom velmi tichý počítač? Repasovaný počítač Dell GX780 hravě zvládne aplikace vyžadující víc operační paměti a jednodušší nebo starší hry. Vhodný je pro využití doma, pro celou rodinu, ale i v kancelářích, pro náročnější provoz. Počítač můžete rozšířit o další komponenty i na výkonný herní počítač, na kterém budete moci hrát i nejnovější PC hry. Cena je 6.490,- Kč a záruka 12 měsíců.

Stévie rebaudina Bertoni neboli Stévie sladká, je bylinka, kterou „nezná“ literatura, o které se mnohé neví, o které se mlčí, o které se málo píše. Proto je na čase tuto bylinku povznést do povědomí nás všech. Již po zjištění základních informaci pochopíte, proč je tak stále utlačovaná nejen v České republice, ale i v Evropě. Je na čase tuto bylinku blíže poznat a nechat se unést její jedinečností.


Stévie představuje PŘÍRODNÍ a ZDRAVOU alternativu cukru a sladidel. Jeden list Stévie může být až 10-30 krát sladší než cukr, navíc je zcela nekalorická. Samotný extrakt ze Stévie může dosahovat až 300 krát vyšší sladivost než má rafinovaný cukr. Z pohledu zdraví je Stévie vhodná pro diabetiky, neovlivňuje hladinu cukru v krvi, je účinná při hubnutí, bolesti zubů, kožních problémech a mnoho dalších pozitivních účinků na zdraví, které potvrzují i veškeré vědecké testy. Nejsou zatím zaznamenány žádné negativní účinky.


Stévie je vhodný pomocník pro zkrášlení. Účinné jsou jak listy Stévie, tak její prášek nebo extrakt. V podobě mastiček nebo masek na obličej, je možné Stévii používat na problémy se suchou i mastnou pletí. Navíc napomáhá zbavovat se nečistot. Každá žena ráda uslyší, že Stévie dokáže napomáhat i proti tvorbě vrásek! Naopak mladiství mohu pocítit léčivé účinky Stévie, které pomáhají bojovat proti akné.

Eshop mojestevie.cz je jediným specializovaným obchodem v ČR, který nabízí pouze výrobky s obsahem Stévie. Najdete zde belgické čokolády, výběrové džemy s obsahem ovoce až 98%, marmelády, sušenky, gumové medvídky, sladidla a spoustu dalších pamlsků s obsahem Stévie, BEZ CUKRU. Všechny tyto výrobky neobsahují žádné přidané cukry.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena