^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jaký stojan pro vánoční strom

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.

Matka. Dárkyně života i zdraví. Osoba, která dokáže do našich genů vložit to nejlepší ze sebe a z generací předků. Jednou z nejzdravějších věcí, kterou ženské tělo produkuje a která tvoří základy našeho bytí v nejranějším věku, je mléko. Posilující účinky mateřského mléka jsou staletími prověřené. Už méně je ale známo, že mateřskému mléku předchází v prvních hodinách po porodu mateřské mlezivo (kolostrum) – obsahuje mnoho jedinečných látek, majících za úkol podpořit imunitu.

 Internetový obchod Bioalis.com využívá vlastností kolostra produkovaného kozami z farem na francouzském venkově. Tyto kozy byly vybrány k výrobě přípravků z kolostra proto, že je díky tomu zajištěna potřebná čistota životního prostředí a kvalita výroby, které zajistí uchování maxima žádoucích látek. Kozí kolostrum obsahuje zejména imunoglobuliny, které z žádné jiné běžné stravy není možné získat. Ve skutečnosti však v kolostru najdeme i rozmanité druhy vitamínů, aminokyselin, minerálů a mnoho dalších látek. Jedná se tedy o skutečně komplexní přípravek, který se i díky tomu těší stále větší oblibě.

Bioalis.com nabízí toto „mateřské zlato“ ve formě tobolek. Každá tobolka obsahuje 225 mg colostra. Zájemcům jsou k dispozici balení obsahující 90, 120 a 180 kusů. Díky nim lze dostat do organismu až 40 500 mg kolostra měsíčně. Tento čistě přírodní potravinový přípravek je ideálním prostředkem, jak dodat tělu maximum aktivních látek zpracovaných velmi šetrným a ekologickým způsobem.

 

Komentáře   

#1 Vendy 2017-08-06 10:48
Skutečně kvalitní produkt na který nedá naše rodina dopustit :roll:
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena