^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Nohy. Co o nich víme? Nohy bereme jako samozřejmost. Vlastně si ani neuvědomujeme, jak důležité pro nás jsou. Od první chvíle, co se na ně postavíme, přes první krůčky a zakopnutí, nás věrně nosí po celou dobu našeho života. Přesto na ně často zapomínáme a nevěnujeme jim tolik pozornosti, kterou by si zasloužily.

Za rok jsme schopni utratit mnoho peněz za různé kosmetické přípravky, šampony či módní oblečení, ale ruku na srdce, kolik péče věnujeme svým nohám? Vždyť jsou to jenom nohy, reaguje většina z nás.

Jenže právě tyhle obyčejné nohy ovlivňují celé naše tělo. Špatná nekvalitní obuv, vysoké podpatky, několikahodinové stání, obezita, sportovní aktivita či jiné faktory způsobují nesmírné přetěžování nohou, a tím i celého pohybového aparátu. Víte, že i bolavá záda, kolena či kyčle mohou mít příčinu ve špatném postavení těla, které přímo souvisí s péčí o Vaše nohy? Bohužel varovné signály necháváme často bez povšimnutí a pomoc vyhledáváme až ve chvíli, kdy už je v mnoha případech pozdě. Bolest nohou bychom v žádném případě neměli podceňovat, naopak bychom jí měli co nejlépe a zodpovědně předcházet.

Na trhu existuje celá řada pomůcek, jak se problémům s nohama vyvarovat, od meziprstních korektorů, srdíček až po kvalitní ortopedické vložky do bot vyrobené na míru. V žádném případě není na škodu také občasná návštěva fyzioterapeuta či podologa.

Vhodnou a účinnou variantou prevence bolavých nohou jsou také Adjustační ponožky®, které si velmi rychle vydobyly svoje místo na trhu nejen díky svému netradičnímu vzhledu, ale hlavně díky své zaručené funkčnosti. 

Adjustační ponožky® mají otevřenou špičku se speciálními oddělovači, díky kterým při jejich pravidelném nošení dochází ke zrychlení krevního oběhu, uvolnění prstů, a tím k relaxaci a rychlejší regeneraci nohou. Díky tomu, že jsou vyrobeny z bavlny s příměsí elastanu a přicházejí právě ve formě ponožek, jsou velmi pohodlné a z prstů nevypadávají jako jiné ortopedické pomůcky.

Adjustační ponožky® jsou určeny všem, komu záleží na vzhledu a zdraví jeho nohou. Jsou ideálním dárkem pro každého, pro každou příležitost. Udělejte radost Vašim blízkým nebo sami sobě. Vyberte si barvu, která se Vám líbí, a budete usínat s úsměvem na tváři. Vaše nohy budou připraveny na nový den.

Více informací o funkčnosti Adjustačních ponožek® naleznete na stránkách www.pro-nozky.cz.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tipy na skvělé nákupy pro pohodový podzim

S našimi podzimními tipy na nákupy ušetříte nejen při samotném nákupu, ale i na úspoře energie, na výdajích za léky a na dalším. I když je podzim už na spadnutí, vůbec se letos nemusíte bát chmur. Vybavte se předem chytrými pomocníky, kteří vám dají zapomenout na pochmurné počasí venku na nemoci, i na kratší den. A ještě jsou za prima nízké ceny.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Proč prodávat a nakupovat na Primaaukce.cz

Prima Aukce.cz je klasický aukční portál, kde můžete nakupovat v aukcích od jedné koruny nebo přes Kup Teď apod. Stejně tak můžete prodávat své výrobky, zboží nové i použité. Vzhledem k tomu, že jde o poměrně mladý projekt, seženete zde zboží velmi levně a naopak nabízené věci nezaniknou ve spoustě dalších nabídek. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena