^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Návody na háčkované medvídky

 Rádi tvoříte? Máme pro vás tip na výborně a jednoduše zpracované návody na háčkované medvídky. Háčkovaní medvídci jsou oblíbenou hračkou dětí, ale také výbornou relaxací pro maminky, tety, babičky..., když je tvoří. Vyznat se v mračnu nejrůznějších návodů a zjistit, který bude ten pravý, není snadné. Přece jen zjistit v půlce rozdělané hračky, že tudy cesta nevede, je minimálně nepříjemnost. Proto je lepší volit návody, které jsou prověřené a připravené do dokonale jednoduché a přehledné podoby a stojí pár korun.

Nohy. Co o nich víme? Nohy bereme jako samozřejmost. Vlastně si ani neuvědomujeme, jak důležité pro nás jsou. Od první chvíle, co se na ně postavíme, přes první krůčky a zakopnutí, nás věrně nosí po celou dobu našeho života. Přesto na ně často zapomínáme a nevěnujeme jim tolik pozornosti, kterou by si zasloužily.

Za rok jsme schopni utratit mnoho peněz za různé kosmetické přípravky, šampony či módní oblečení, ale ruku na srdce, kolik péče věnujeme svým nohám? Vždyť jsou to jenom nohy, reaguje většina z nás.

Jenže právě tyhle obyčejné nohy ovlivňují celé naše tělo. Špatná nekvalitní obuv, vysoké podpatky, několikahodinové stání, obezita, sportovní aktivita či jiné faktory způsobují nesmírné přetěžování nohou, a tím i celého pohybového aparátu. Víte, že i bolavá záda, kolena či kyčle mohou mít příčinu ve špatném postavení těla, které přímo souvisí s péčí o Vaše nohy? Bohužel varovné signály necháváme často bez povšimnutí a pomoc vyhledáváme až ve chvíli, kdy už je v mnoha případech pozdě. Bolest nohou bychom v žádném případě neměli podceňovat, naopak bychom jí měli co nejlépe a zodpovědně předcházet.

Na trhu existuje celá řada pomůcek, jak se problémům s nohama vyvarovat, od meziprstních korektorů, srdíček až po kvalitní ortopedické vložky do bot vyrobené na míru. V žádném případě není na škodu také občasná návštěva fyzioterapeuta či podologa.

Vhodnou a účinnou variantou prevence bolavých nohou jsou také Adjustační ponožky®, které si velmi rychle vydobyly svoje místo na trhu nejen díky svému netradičnímu vzhledu, ale hlavně díky své zaručené funkčnosti. 

Adjustační ponožky® mají otevřenou špičku se speciálními oddělovači, díky kterým při jejich pravidelném nošení dochází ke zrychlení krevního oběhu, uvolnění prstů, a tím k relaxaci a rychlejší regeneraci nohou. Díky tomu, že jsou vyrobeny z bavlny s příměsí elastanu a přicházejí právě ve formě ponožek, jsou velmi pohodlné a z prstů nevypadávají jako jiné ortopedické pomůcky.

Adjustační ponožky® jsou určeny všem, komu záleží na vzhledu a zdraví jeho nohou. Jsou ideálním dárkem pro každého, pro každou příležitost. Udělejte radost Vašim blízkým nebo sami sobě. Vyberte si barvu, která se Vám líbí, a budete usínat s úsměvem na tváři. Vaše nohy budou připraveny na nový den.

Více informací o funkčnosti Adjustačních ponožek® naleznete na stránkách www.pro-nozky.cz.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena