^Zpět nahoru

logo

Možná jste si všimli, že jsou mnozí sportovci polepení barevnými páskami. Nejde o módu, je to způsob, jak pomoci svalům, šlachám, kloubům... k lepší regeneraci, menší zátěži, či napětí. Tejpování se používá i třeba na vbočený palec nohy nebo na podporu klenby nohy apod. Tejpy jsou velmi pružné pásky z bavlny nebo syntetiky, které nalepíte na místa na těle, která to potřebují.


U tejpů je důležitá pružnost. Například velmi kvalitní je BB Tape. Je vyrobený ze 100% bavlny a pružnost má skvělých 180%. Je voděodolný a nosit ho můžete až 5 dní, což je ideální maximum v praxi tejpaření. Tejpy vám doporučí i fyzioterapeuti. Při menších nebo začínajících potížích, jsou tejpy nejlepší volba. Na internetu najdete i mnoho psaných, fotografických návodů i video návodů na správné tejpování. Pokud máte tenisový loket, bolavé zápěstí, pobolívá vás noha..., neváhejte a seznamte se s tímto skvělým prostředkem na úlevu pro tělo, i pro vás, od zbytečných bolestí.
        

BB Tape ze stránek obchod.thetaptap.cz je opatřený potiskem kapely The Tap Tap. Kapelu jste už určitě viděli na živo nebo ze záznamů, ve zpravodajství... Kapelu tvoří těžce postižení studenti a absolventi škol pražského Jedličkova ústavu. Často vystupují na koncertech a festivalech v Česku i v zahraničí. Nákupem tejpu v tomto obchodě pomůžete sobě a zároveň podpoříte kapelu.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena