^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Proč pít čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny

Čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce a zeleniny obsahuje maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších zdraví prospěšných látek, které z ovoce můžete získat. Jakákoli úprava tyto látky znehodnocuje. Reklamy na džusy jsou sice krásné a působivé, ale čerstvá šťáva je vždycky lepší a zdravější, než cokoli konzervovaného, ať už k tomu výrobce připíše cokoli.

Máte občas chuť dát si na snídani nebo ke svačince pomazánku typu Nutella apod., ale protože víte, co obsahují, raději si necháte zajít chuť? Máme pro vás dobrou zprávu. Pochutnat si můžete i zdravě. V Česku vyrobená pochoutka obsahuje arašídy, lískové ořechy, výbornou belgickou čokoládu a zdravý kokosový olej.Pomazánku Czech Virus Proteinela 500g vyrábí v Brně z kvalitních a čerstvých surovin. Arašídy a ořechy jsou používané celé, nejde o rozemletou směs. Díky obsaženým surovinám je pomazánka výborným zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin a nenasycených tuků.


Pomazánka Czech Virus Proteinela 500g je vyrobená z těchto surovin:

Arašídy
Lískové ořechy
Syrovátkový izolát UltraWhey 90 instant (CFM)
Belgická čokoláda
Kokosový olej


Arašídy

Arašídy známe také jako buráky nebo burské oříšky. Ve skutečnosti nejsou arašídy ořechy, ale luštěnina. Jsou velmi zdravé. Obsahují 25% bílkovin, kromě toho vitamín B1 (thiamin), B3 (niacin), B5, B6 a B9, antioxidanty a například vysoce ceněný koenzym Q10 nebo méně známý resveratrol, který má také výrazné léčivé účinky. Resveratrol například působí jako prevence proti rakovině prostaty, zvyšuje imunitu, výrazně lépe zlepšuje hospodaření s energií v těle, snižuje krevní tlak a má i další příznivé účinky na zdraví organismu.

Lískové ořechy

Lískové ořechy patří také k velmi zdravým potravinám. Oproti mandlím nebo valašským ořechům jsou pro tělo snadněji stravitelné a lépe se tak z nich využijí vitamíny, minerály i vláknina, které obsahují. Mají výrazný vliv na nervy, paměť, posilují srdce.

Syrovátkový izolát UltraWhey 90 instant (CFM)

Syrovátkové izoláty jsou jedním z nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Jsou doporučovány například sportovcům, kdy krátce po tréninku umožní nejrychlejší a nejlepší vstřebání bílkovin buňkami. Přitom obsahují minimum tuku a laktózy. Tento zdroj bílkovin je vhodný i v době výraznějšího růstu dětí, dospívajících apod. A samozřejmě pro širokou veřejnost. Bílkoviny potřebujeme stále, po celý život. Mají vliv na kosti, pokožku, vnitřní orgány, výměnu živin mezi buňkami a mnoho dalšího.

Belgická čokoláda

Lahodnou belgickou čokoládu vynalezl šéfkuchař hraběte Praslina, mistr Lassagne. Jméno dostala po jeho pánovi. Belgické pralinky jsou odjakživa jednou z pochoutek pravých gurmánů. Přestože belgická čokoláda ve své exkluzívní podobě spatřila světlo světa v 19. století, čokoládu znali lidé už v době kolem 1500 let před naším letopočtem. Čokoláda je především výrazným zdrojem energie, má vliv na dobrou náladu, ale podle mnoha studií prospívá i jinak.

Kokosový olej

Kokosový olej patří mezi takzvané superpotraviny. Obsahuje nasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro tělo. Například rozpouští vitamíny A, D, E a K, jsou důležitým zdrojem energie, pomáhají chránit orgány uvnitř těla apod. Kokosový olej ničí streptokoky a stafylokoky, pozitivně ovlivňuje prostředí v trávícím traktu, hlavně ve střevech...  

Proteinelu můžete koupit zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena