^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Čtyřicítka s nadhledem

40 let, to není žádný věk. Naučili jsme se všechno nezbytné a teď je čas to zúročit v dalším životě a užít si každý den. A začít můžeme na oslavě našich čtyřicátých narozenin. Rozhlašte, že toužíte po vtipných a nejlépe naprosto nepraktických dárcích, protože je čas si zase trochu zablbnout.

Nebývale chladné srpnové dny nás upozorňují na dvě věci. 1. Je třeba probrat šatník a připravit podzimní věci. 2. Je nejvyšší čas posílit naši imunitu. S druhou věcí vám pomůže právě Colostrum, které obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek. Pokud tento zázrak přírody ještě neznáte, čtěte dál.


Kolostrum (mlezivo) je mléko pro novorozence v živočišné říši savců. Je to první a nejdůležitější strava, kterou mohou mláďátka, ať už lidská nebo zvířecí, dostat. V mateřském mléce se jim do těla dostávají živiny, imunitní látky, laktoferin, lozozym, interferon, imuniglobulin, aminokyseliny, růstové faktory... Bylo prokázáno, že i pro starší děti a dospělé jedince je colostrum vydatným pomocníkem při prevenci i v léčbě mnoha potíží a onemocnění. Colostrum je přírodním preparátem, který pomáhá zvyšovat imunitu, urychluje léčbu infekčních onemocnění, poradí si i s rotavirovými a herpesovými infekcemi. Potlačuje záněty trávící soustavy, alergie u dětí i dospělých. V klinických pokusech má povzbudivé výsledky i při léčbě Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. Oproti klasickému mléku, obsahuje kolostrum jen velmi malé množství laktózy. Je tedy obvykle tolerováno i lidmi, kteří se laktóze musí vyhýbat.

Colostrum od společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o. Je vyráběné z mléka krav, z prvního a druhého dojení do 12 hodin po porodu. Je vyráběné za studena. V přípravcích tak zůstanou zachovány všechny zdraví prospěšné látky ve vysoké kvalitě. Krávy jsou z kvalitních chovů v Německu.

Colostrum mohou užívat i těhotné a kojící matky a děti od 6 měsíců věku.V nabídce obchodu www.Investicedozdravi.cz můžete vybírat ze tří typů přípravků s obsahem kolostra. Pokud s užíváním začínáte nebo bojujete s onemocněním a potřebujete přípravek s větší silou, pak volte Colostrum Direct. Užívá se jedna polévková lžíce sirupu denně. Forma účinných látek je zde v přírodnější, čerstvější formě, proto mají vyšší účinky. Otevřený přípravek uchovávejte v chladu a temnu (v ledničce) a spotřebujte do 16 dní od otevření. Colostrum Compact jsou tabletky, které jsou určené pro denní užívání. Denně dospělý člověk bere 2 kapsle, zapíjí se vodou nebo jinou studenou tekutinou. Žádné Colostrum nezapíjejte horkými nápoji. Třetí formou je Colostrum Pearls. Drobné perličky můžete zapít opět vodou nebo šťávou apod., můžete si je přidat do müsli nebo jogurtu apod. Denně se užívá jedna přiložená odměrka.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena