^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Nebývale chladné srpnové dny nás upozorňují na dvě věci. 1. Je třeba probrat šatník a připravit podzimní věci. 2. Je nejvyšší čas posílit naši imunitu. S druhou věcí vám pomůže právě Colostrum, které obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek. Pokud tento zázrak přírody ještě neznáte, čtěte dál.


Kolostrum (mlezivo) je mléko pro novorozence v živočišné říši savců. Je to první a nejdůležitější strava, kterou mohou mláďátka, ať už lidská nebo zvířecí, dostat. V mateřském mléce se jim do těla dostávají živiny, imunitní látky, laktoferin, lozozym, interferon, imuniglobulin, aminokyseliny, růstové faktory... Bylo prokázáno, že i pro starší děti a dospělé jedince je colostrum vydatným pomocníkem při prevenci i v léčbě mnoha potíží a onemocnění. Colostrum je přírodním preparátem, který pomáhá zvyšovat imunitu, urychluje léčbu infekčních onemocnění, poradí si i s rotavirovými a herpesovými infekcemi. Potlačuje záněty trávící soustavy, alergie u dětí i dospělých. V klinických pokusech má povzbudivé výsledky i při léčbě Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. Oproti klasickému mléku, obsahuje kolostrum jen velmi malé množství laktózy. Je tedy obvykle tolerováno i lidmi, kteří se laktóze musí vyhýbat.

Colostrum od společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o. Je vyráběné z mléka krav, z prvního a druhého dojení do 12 hodin po porodu. Je vyráběné za studena. V přípravcích tak zůstanou zachovány všechny zdraví prospěšné látky ve vysoké kvalitě. Krávy jsou z kvalitních chovů v Německu.

Colostrum mohou užívat i těhotné a kojící matky a děti od 6 měsíců věku.V nabídce obchodu www.Investicedozdravi.cz můžete vybírat ze tří typů přípravků s obsahem kolostra. Pokud s užíváním začínáte nebo bojujete s onemocněním a potřebujete přípravek s větší silou, pak volte Colostrum Direct. Užívá se jedna polévková lžíce sirupu denně. Forma účinných látek je zde v přírodnější, čerstvější formě, proto mají vyšší účinky. Otevřený přípravek uchovávejte v chladu a temnu (v ledničce) a spotřebujte do 16 dní od otevření. Colostrum Compact jsou tabletky, které jsou určené pro denní užívání. Denně dospělý člověk bere 2 kapsle, zapíjí se vodou nebo jinou studenou tekutinou. Žádné Colostrum nezapíjejte horkými nápoji. Třetí formou je Colostrum Pearls. Drobné perličky můžete zapít opět vodou nebo šťávou apod., můžete si je přidat do müsli nebo jogurtu apod. Denně se užívá jedna přiložená odměrka.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

Upoutávky

Obchod Jsme zdraví

Zdraví. Největší bohatství, kterým může disponovat každý lidský jedinec. Nejdůležitější starostí by tedy mělo být udržovat ho v co nejlepším stavu. Příroda skýtá nekonečné možnosti, jak posílit zdraví zcela v souladu s jejími odvěkými zákony.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena