^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Vápník potřebujeme pro správný vývoj kostí, pro dobrou odolnost kostí, zubů, nehtů... Hořčík nám pomáhá se lépe soustředit, mít klidnou mysl, lépe zvládat stresové situace být proti všudypřítomnému stresu odolnější. Dostatečný podíl zinku v našem těle umožňuje rychlejší hojení ran, lepší paměť a kvalitnější smyslové vnímání. A nejen to.Tyto tři prvky významně ovlivňují správný vývoj i celkovou kvalitu našeho zdraví. Každý z nich má velmi zásadní vliv a často o nich slýcháme. Nízká hladina se na zdraví a psychice poměrně rychle a zásadně projeví.

Zinek je v přirozené stravě v daleko větší míře obsažený v živočišných potravinách. Ve tmavém mase, játrech, plodech moře. Vegetariáni a vegani by si tedy měli přísun zinku pečlivěji hlídat. Především pak v těhotenství, kdy je zinek velmi důležitý pro správný vývoj miminka, také v celém období růstu dítěte a pak také v období puberty u chlapců, kdy má zinek velký vliv na správný vývoj pohlavních orgánů.

Existence doplňků stravy má své důvody. I to, proč jsou doplňky stravy tolik rozšířené. Čím více do našeho životního stylu zařazujeme zdravý pohyb, zdravou stravu, celkovou vyšší péči o naše zdraví, tím více dbáme na to, aby v našem těle byly vitamíny, minerály a další důležité prvky, obsažené ve správné míře. Začali s tím profesionální sportovci, nebo lidé s různými onemocněními. Je velmi dobře známé, že prevence je vždy lepší, než řešení už vzniklého problému nebo onemocnění. Proto doplňky stravy postupně začali užívat i lidé zdraví a v dobré kondici, kteří prochází náročnějším obdobím nebo se u nich projevují příznaky, naznačující nedostatek některého vitamínu, minerálu, prvku...

Doplňky stravy prochází pečlivými testy a kontrolami. Česká republika je známá tím, že má mnohdy vyšší normy a uplatňuje přísnější pravidla pro potraviny, doplňky stravy, výrobky všeho druhu, než třeba jiné okolní země. O vzdálenějších zemích ani nemluvě. Proto je prozíravé a bezpečnější nakupovat produkty, u kterých velmi záleží na kvalitě, od výrobců z České republiky. V minulosti jsme měli možnost být v kontaktu a komunikovat s více českými výrobci doplňků stravy. Všichni by se dali popsat jako lidé neustále se vzdělávající v oboru, snažící se o co nejkvalitnější a pro zdraví nejpřínosnější produkty.

I firma JML Fitness Line, s.r.o. Patří k výrobcům a prodejcům doplňků stravy, kterým záleží na kvalitě, síle produktů a především vašem zdraví. Vyvíjí a inovují, kombinují prvky pro tělo důležité do preparátů s nejvyšší účinností. V případě doplňku stravy s názvem CalMaZin dochází právě ke kombinaci vápníku, hořčíku a zinku.


Pokud se často cítíte unavení, nebo podráždění, ve stresu, špatně nebo hůře se vám hojí drobná poranění a pupínky, více se kazí zuby, lámou nehty, chřadnou vlasy, jste častěji nemocní..., je čas dodat tělu trojkombinaci minerálů ve formě CalMaZinu. Pravidelným užíváním se váš zdravotní stav zase navrátí do normálu. Stejně tak pokud jste těhotná nebo máte dospívající syny, vykonáváte náročnou práci především na psychiku, jste po těžkém úraze s následkem popálenin... i pro vás bude přípravek CalMaZin velkým pomocníkem.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Kam za nákupy

Internetový obchod Prodivku.cz není možné jen tak rychle proběhnout. Najdete v něm totiž obrovské množství věcí k nákupu, za výborné ceny a k dodání obvykle do pár pracovních dní. Známé i méně známé hračky, licenční zboží, oblečení pro děti i dospělé, hry, hlavolamy, sportovní vybavení a to vše i v klučičích verzích.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

Tajemství

Zabalený dárek je vždy signálem určitého tajemství. Láhev vína také skrývá tajemství. Láhev kvalitního vína je velice oblíbený a vítaný dárek k různým příležitostem. Dárek má každý rád. I ten, který tvrdí, že dárky jsou již přežitkem. Tuto vzájemnou kombinaci tajemství doplňujeme o psaníčko, které můžete k láhvi přiložit a zaslat adresátovi. Vzkaz s láhví si můžete vybrat z nabízených předloh, či můžete vytvořit vlastní, velmi osobní. Vždy můžete dát víc než jenom dárek. Potěšte každého, kdo má rád víno, fantazii a pokušení života.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena