^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tip na dárek pro rybáře

Ono by se mohlo zdát, že když má někdo koníčka, kterému se vášnivě věnuje, že bude těžké i po letech mu vybrat dárek, ze kterého by měl radost. Tak třeba takový rybář. Loví už řadu let, je vybavený vším, co k provozování rybolovu potřebuje. Ale třeba takové tričko s motivem rybaření a vtipným nápisem, to se mu hodí vždycky.

Vápník potřebujeme pro správný vývoj kostí, pro dobrou odolnost kostí, zubů, nehtů... Hořčík nám pomáhá se lépe soustředit, mít klidnou mysl, lépe zvládat stresové situace být proti všudypřítomnému stresu odolnější. Dostatečný podíl zinku v našem těle umožňuje rychlejší hojení ran, lepší paměť a kvalitnější smyslové vnímání. A nejen to.Tyto tři prvky významně ovlivňují správný vývoj i celkovou kvalitu našeho zdraví. Každý z nich má velmi zásadní vliv a často o nich slýcháme. Nízká hladina se na zdraví a psychice poměrně rychle a zásadně projeví.

Zinek je v přirozené stravě v daleko větší míře obsažený v živočišných potravinách. Ve tmavém mase, játrech, plodech moře. Vegetariáni a vegani by si tedy měli přísun zinku pečlivěji hlídat. Především pak v těhotenství, kdy je zinek velmi důležitý pro správný vývoj miminka, také v celém období růstu dítěte a pak také v období puberty u chlapců, kdy má zinek velký vliv na správný vývoj pohlavních orgánů.

Existence doplňků stravy má své důvody. I to, proč jsou doplňky stravy tolik rozšířené. Čím více do našeho životního stylu zařazujeme zdravý pohyb, zdravou stravu, celkovou vyšší péči o naše zdraví, tím více dbáme na to, aby v našem těle byly vitamíny, minerály a další důležité prvky, obsažené ve správné míře. Začali s tím profesionální sportovci, nebo lidé s různými onemocněními. Je velmi dobře známé, že prevence je vždy lepší, než řešení už vzniklého problému nebo onemocnění. Proto doplňky stravy postupně začali užívat i lidé zdraví a v dobré kondici, kteří prochází náročnějším obdobím nebo se u nich projevují příznaky, naznačující nedostatek některého vitamínu, minerálu, prvku...

Doplňky stravy prochází pečlivými testy a kontrolami. Česká republika je známá tím, že má mnohdy vyšší normy a uplatňuje přísnější pravidla pro potraviny, doplňky stravy, výrobky všeho druhu, než třeba jiné okolní země. O vzdálenějších zemích ani nemluvě. Proto je prozíravé a bezpečnější nakupovat produkty, u kterých velmi záleží na kvalitě, od výrobců z České republiky. V minulosti jsme měli možnost být v kontaktu a komunikovat s více českými výrobci doplňků stravy. Všichni by se dali popsat jako lidé neustále se vzdělávající v oboru, snažící se o co nejkvalitnější a pro zdraví nejpřínosnější produkty.

I firma JML Fitness Line, s.r.o. Patří k výrobcům a prodejcům doplňků stravy, kterým záleží na kvalitě, síle produktů a především vašem zdraví. Vyvíjí a inovují, kombinují prvky pro tělo důležité do preparátů s nejvyšší účinností. V případě doplňku stravy s názvem CalMaZin dochází právě ke kombinaci vápníku, hořčíku a zinku.


Pokud se často cítíte unavení, nebo podráždění, ve stresu, špatně nebo hůře se vám hojí drobná poranění a pupínky, více se kazí zuby, lámou nehty, chřadnou vlasy, jste častěji nemocní..., je čas dodat tělu trojkombinaci minerálů ve formě CalMaZinu. Pravidelným užíváním se váš zdravotní stav zase navrátí do normálu. Stejně tak pokud jste těhotná nebo máte dospívající syny, vykonáváte náročnou práci především na psychiku, jste po těžkém úraze s následkem popálenin... i pro vás bude přípravek CalMaZin velkým pomocníkem.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena