^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Vánoční dárky levněji a s rozvahou

Co si budeme nalhávat, na blížící se Vánoce myslíme většinou už od srpna. Tři měsíce utečou jako nic a je třeba naplánovat dárky i finance, abychom pak v prosinci nebyli zaskočení a bez peněz. Zajímavé dárky najdete v e-shopu Levnezde.cz. Je třeba je objednat s předstihem, nicméně šetříte na ceně každého produktu i na poštovném.


Srdce je nejvíce zatěžovaným orgánem v našem těle. Druhou nejvíce zatěžovanou částí našeho těla jsou nohy. Bohužel jsou zároveň i nejvíce přehlížené a zanedbávané. Mezinárodní statistiky odhadují, že polovina lidské populace trpí plísněmi nohou. Počty ve statistikách zvyšují patrně lidé z rozvojových zemí, nicméně je to alarmující zjištění. Nohám bychom měli věnovat náležitou péči.K enormní zátěži běžnou chůzí, stáním, běháním apod., někdy navíc trpíme vrozenými vadami nohou nebo prstů. Může se přidat další onemocnění, například plíseň, bradavice, nebo otlaky obvykle způsobené nevhodnou obuví. A nohy rychle chřadnou a ztrácí své fyziologické schopnosti. Abychom své nohy udrželi zdravé a v dobré kondici, je důležité dopřát jim zdravý pohyb, masáže, dostatek relaxace a pohodlí...

Základem péče o nohy je kvalitní obuv, ve které trávíme podstatnou část dne. Neměla by být těsná ani velká natolik, aby v ní noha lítala. Z těsné i příliš velké obuvi můžete mít díky nevhodnému tření otlaky a mozoly. Vadit může i tvrdá podrážka a mnoho dalších věcí. Je tedy třeba sledovat, jak vaše nohy na novou obuv nebo různé typy obuvi reagují a podle toho pak volit typy obuvi.

Chodidla je také potřeba udržovat v suchu a dobře větrat. Již zmíněný a častý problém plísní se objevuje právě, když jsou chodidla často upocená, vlhká, ponožky jsou málo savé, boty špatně větrají apod. Také nehty je potřeba stříhat pravidelně a do roviny. Nohám dopřávejte pravidelně zábaly, mažte je krémy určenými na pokožku chodidel a nohou. Jakmile začne kůže na chodidlech rohovatět, je třeba ji ošetřit například pemzou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena