^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře


Srdce je nejvíce zatěžovaným orgánem v našem těle. Druhou nejvíce zatěžovanou částí našeho těla jsou nohy. Bohužel jsou zároveň i nejvíce přehlížené a zanedbávané. Mezinárodní statistiky odhadují, že polovina lidské populace trpí plísněmi nohou. Počty ve statistikách zvyšují patrně lidé z rozvojových zemí, nicméně je to alarmující zjištění. Nohám bychom měli věnovat náležitou péči.K enormní zátěži běžnou chůzí, stáním, běháním apod., někdy navíc trpíme vrozenými vadami nohou nebo prstů. Může se přidat další onemocnění, například plíseň, bradavice, nebo otlaky obvykle způsobené nevhodnou obuví. A nohy rychle chřadnou a ztrácí své fyziologické schopnosti. Abychom své nohy udrželi zdravé a v dobré kondici, je důležité dopřát jim zdravý pohyb, masáže, dostatek relaxace a pohodlí...

Základem péče o nohy je kvalitní obuv, ve které trávíme podstatnou část dne. Neměla by být těsná ani velká natolik, aby v ní noha lítala. Z těsné i příliš velké obuvi můžete mít díky nevhodnému tření otlaky a mozoly. Vadit může i tvrdá podrážka a mnoho dalších věcí. Je tedy třeba sledovat, jak vaše nohy na novou obuv nebo různé typy obuvi reagují a podle toho pak volit typy obuvi.

Chodidla je také potřeba udržovat v suchu a dobře větrat. Již zmíněný a častý problém plísní se objevuje právě, když jsou chodidla často upocená, vlhká, ponožky jsou málo savé, boty špatně větrají apod. Také nehty je potřeba stříhat pravidelně a do roviny. Nohám dopřávejte pravidelně zábaly, mažte je krémy určenými na pokožku chodidel a nohou. Jakmile začne kůže na chodidlech rohovatět, je třeba ji ošetřit například pemzou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Repasovaný počítač Dell GX780 vhodný i pro silnou herní nástavbu

Hledáte kvalitní, silný, rychlý a přitom velmi tichý počítač? Repasovaný počítač Dell GX780 hravě zvládne aplikace vyžadující víc operační paměti a jednodušší nebo starší hry. Vhodný je pro využití doma, pro celou rodinu, ale i v kancelářích, pro náročnější provoz. Počítač můžete rozšířit o další komponenty i na výkonný herní počítač, na kterém budete moci hrát i nejnovější PC hry. Cena je 6.490,- Kč a záruka 12 měsíců.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Květina je nejoblíbenějším dárkem k Valentýnu

Valentýn už dávno není jen americkým svátkem. Znáte lepší příležitost, kdy darovat květinu?

Květiny k Valentýnu prostě patří. Každá žena, i když tvrdí, že sv. Valentýna neslaví, tajně doufá, že právě v tento den kytici dostane. Překvapte ji tentokrát originálně. Objednejte květiny online a pošlete jí je domů či do práce. Je to moderní, pohodlné a na vaši lásku to udělá obrovský dojem.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena