^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

Oblíbili jste si produkty ActiMaris? Máme pro vás dobrou zprávu. Všeobecná zdravotní pojišťovna schválila a zařadila 2 z produktů mezi přípravky částečně hrazené pojišťovnami. Od května si můžete tyto dva produkty ActiMaris nechat předepsat u lékaře. Doplatek v lékárně by tak měl být do 100,- Kč. Produkty ActiMaris výrazně urychlují hojení poranění i chronických, pomalu se hojících zánětů... Naši čtenáři je měli možnost vyzkoušet, výsledky testování najdete v článku Testování přípravků Actimaris. 10 pozitivních reakcí z 10 možných, takový byl výsledek. 

 

Na předpis jsou ActiMaris Gel na hojení ran 20g a ActiMaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran 1000 ml. Předepsat vám je může dermatolog, chirurg, internista, geriatr, diabetolog, angiolog, a také praktický lékař pro dospělé. I nadále samozřejmě zakoupíte všechny přípravky ActiMaris v lékárnách nebo na e-shopu ActiMaris.cz bez poukazu. 

ActiMaris Gel na hojení ran 20g

ActiMaris jsou přírodní produkty, původem ze Švýcarska. Nyní už rozšířené i v dalších zemích. U nás jsou k dostání od roku 2015.  Díky přírodnímu složení, které působí na rány, záněty, opary, akné... rychleji a účinněji, než jiné přípravky, si je uživatelé oblíbili a povědomí o nich se šíří mezi další. Výborné výsledky jsou i u chronických zánětů v dutině ústní, u špatně se hojících dekubitů, vředů apod. 

Gel je určený především na vnější poranění, záněty... Nanáší se v malém množství na ránu. Dobré je místo nejdřív ošetřit roztokem Sensitiv. U chronických zánětů nebo rozsáhlejších poranění roztokem Forte. 

ActiMaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran 1000 ml

Kyslík, sůl a ionizovaná voda. To jsou hlavní složky přípravků a zároveň urychlovače hojení. Roztok se používá k výplachům nebo k ošetření zvenčí. Má desinfekční účinek, ale na rozdíl od Alpy apod. neštípe. Což ocení hlavně děti, ale i my dospělí si nějakou tu zbytečnou bolest rádi ušetříme. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena