^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Oblíbili jste si produkty ActiMaris? Máme pro vás dobrou zprávu. Všeobecná zdravotní pojišťovna schválila a zařadila 2 z produktů mezi přípravky částečně hrazené pojišťovnami. Od května si můžete tyto dva produkty ActiMaris nechat předepsat u lékaře. Doplatek v lékárně by tak měl být do 100,- Kč. Produkty ActiMaris výrazně urychlují hojení poranění i chronických, pomalu se hojících zánětů... Naši čtenáři je měli možnost vyzkoušet, výsledky testování najdete v článku Testování přípravků Actimaris. 10 pozitivních reakcí z 10 možných, takový byl výsledek. 

 

Na předpis jsou ActiMaris Gel na hojení ran 20g a ActiMaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran 1000 ml. Předepsat vám je může dermatolog, chirurg, internista, geriatr, diabetolog, angiolog, a také praktický lékař pro dospělé. I nadále samozřejmě zakoupíte všechny přípravky ActiMaris v lékárnách nebo na e-shopu ActiMaris.cz bez poukazu. 

ActiMaris Gel na hojení ran 20g

ActiMaris jsou přírodní produkty, původem ze Švýcarska. Nyní už rozšířené i v dalších zemích. U nás jsou k dostání od roku 2015.  Díky přírodnímu složení, které působí na rány, záněty, opary, akné... rychleji a účinněji, než jiné přípravky, si je uživatelé oblíbili a povědomí o nich se šíří mezi další. Výborné výsledky jsou i u chronických zánětů v dutině ústní, u špatně se hojících dekubitů, vředů apod. 

Gel je určený především na vnější poranění, záněty... Nanáší se v malém množství na ránu. Dobré je místo nejdřív ošetřit roztokem Sensitiv. U chronických zánětů nebo rozsáhlejších poranění roztokem Forte. 

ActiMaris Sensitiv – roztok na výplach a hojení ran 1000 ml

Kyslík, sůl a ionizovaná voda. To jsou hlavní složky přípravků a zároveň urychlovače hojení. Roztok se používá k výplachům nebo k ošetření zvenčí. Má desinfekční účinek, ale na rozdíl od Alpy apod. neštípe. Což ocení hlavně děti, ale i my dospělí si nějakou tu zbytečnou bolest rádi ušetříme. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Čtyřicítka s nadhledem

40 let, to není žádný věk. Naučili jsme se všechno nezbytné a teď je čas to zúročit v dalším životě a užít si každý den. A začít můžeme na oslavě našich čtyřicátých narozenin. Rozhlašte, že toužíte po vtipných a nejlépe naprosto nepraktických dárcích, protože je čas si zase trochu zablbnout.

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Kupujte nádherné dárky na Oksleva.cz a potěšte své blízké

Oblíbení smajlíci v podobě polštářků, antigravitační autíčka, chytré hodinky, Tetris lampičky a spousty dalších originálních výrobků.  Internetový obchod Oksleva.cz nabízí velké množství dárků za skvělé ceny. Ať už hledáte něco pěkného pro muže, ženy nebo děti, pro všechny objevíte prima kousky. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena