^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Hlídáme si peněženky?

Podle průzkumů jsme si zvykli nakupovat ve slevách a nejrůznějších akcích a mezi naši oblíbenou literaturu patří aktuální akční letáky. Nestydíme se přiznat, že plesové šaty jsou z výprodeje v outletové pobočce, dokonce se mezi sebou trumfujeme, kdo co koupil levněji. Slevy jsou náš snad už národní koníček a někteří z nás se vyhýbají tomu, aby koupili cokoli „za plnou cenu“ – sleva jedna koruna je přece taky sleva.

Účes, kterým prosvítá pokožka hlavy je trápením mnoha mužů i žen. Spreje na zhuštění vlasů umí snadno a rychle opticky zhustit účes natolik, že pokožka hlavy neprosvítá vůbec a to i v případech, kdy vlasy řídnou i znatelněji. Mnozí z těch, kdo podobné výrobky vyzkoušeli, píší na diskusích o větším sebevědomí a příjemném pocitu, že mají zase „vlasů plnou hlavu“.


Vlasové spreje fungují díky barvě v jemném prášku, která je pomocí nanotechnologie nanesena a přilepí se na vlasy. Vždy je nutné na závěr použít i fixátor, který zajistí, že si třeba „prohrábnutím“ vlasů nesetřete z vlasů barvu, neulpí vám na prstech. Volume Hair Plus vlasový zesilovač ve spreji pro zahuštění vlasů si můžete vybrat z několika barevných odstínů. Vždy je třeba vybrat takový, který se nejvíce podobá barvě vašich vlasů.

Samotná aplikace je jednoduchá. Umyté a vysušené vlasy si pročešete. Oblast vlasů, kde jsou řidší si vyčešete směrem nahoru. Sprej na zesílení vlasů důkladně protřepete a zhruba ze vzdálenosti 20 cm vždy krátce stříknete barvu na vlasy, které chcete opticky zhustit. Barvu vždy v krátkých intervalech stříkněte na vlasy tolikrát, až účes působí podle vašich představ. Pak nechte chvíli barvu zaschnout. Vlasy po zaschnutí barvy učešte do požadovaného tvaru – účesu. Na závěr na účes nastříkejte ještě Volume Hair Plus vlasový fixátor. Barvu i fixátor snadno z vlasů smyjete šampónem.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena